Diskuze Uživatelé bez psa a soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ježiši lidi, čím se to zabýváte?? copak můžete někoho nutit, aby zveřejňoval fotky a informace o svém psu?! když to nechce, není snad pejskař a nemá proto právo tady být? nehledě na to, že psa přece nemusí vlastnit jeden člověk, mají mít proto všichni stejného psa na profilu??? proč se zabýváte kolik má kdo profilů? když je někde sms soutěž, taky jich můžete z několika čísel poslat víc, pochopitelně, že má větší šanci na výhru, nechápu, proč se staráte o takové hlouposti s prominutim;-)
A to by si radši nechala dablovat profily psů? Příklad: moje máma by si měla taky udělat profil stejného psa jako já a to jen proto, aby tu mohla být? I přesto, že se jedná o stejného psa z jedné rodiny? Vždyť je to nelogické. Elis a smečka (03.08.2011 19:23:35) napsal: já bych třeba ty uživatele bez žádných profilů zvířátka mazala... vždyť tohle je portál pro hafíky (a jiné) a ne pro "nic"...
Azizi Nille & Bonnie (04.08.2011 00:49:39) napsal: ježiši lidi, čím se to zabýváte?? copak můžete někoho nutit, aby zveřejňoval fotky a informace o svém psu?! když to nechce, není snad pejskař a nemá proto právo tady být? nehledě na to, že psa přece nemusí vlastnit jeden člověk, mají mít proto všichni stejného psa na profilu??? proč se zabýváte kolik má kdo profilů? když je někde sms soutěž, taky jich můžete z několika čísel poslat víc, pochopitelně, že má větší šanci na výhru, nechápu, proč se staráte o takové hlouposti s prominutim;-) A popravdě, jsou i lidé, co svého pejska nemají a chtějí se jen o pejscích něco dovědět a ti přeci také mají právo tady být a získávat informace z diskuzí apod. Vymýšlet něco takového a mazat profily jen kvůli výhrám v soutěžích mi přijde fakt padlé na hlavu...
Kate (03.08.2011 21:31:39) napsal: A to by si radši nechala dablovat profily psů? Příklad: moje máma by si měla taky udělat profil stejného psa jako já a to jen proto, aby tu mohla být? I přesto, že se jedná o stejného psa z jedné rodiny? Vždyť je to nelogické. Píšete každá o něčem jiném a přesto máte pravdu obě :-DD Myslím, že opravdu není potřeba zavádět několik stejných profilů, jen proto, že má pes více majitelů, kteří tu chtějí být, ale může být profil jen jeden (a pořádný) a ten pak přece může spravovat více majitelů.;-)
Kate (03.08.2011 21:31:39) napsal: A to by si radši nechala dablovat profily psů? Příklad: moje máma by si měla taky udělat profil stejného psa jako já a to jen proto, aby tu mohla být? I přesto, že se jedná o stejného psa z jedné rodiny? Vždyť je to nelogické. Píšete každá o něčem jiném a přesto máte pravdu obě :-DD Myslím, že opravdu není potřeba zavádět několik stejných profilů, jen proto, že má pes více majitelů, kteří tu chtějí být, ale může být profil jen jeden (a pořádný) a ten pak přece může spravovat více majitelů. ;-)
já bych třeba ty uživatele bez žádných profilů zvířátka mazala... vždyť tohle je portál pro hafíky (a jiné) a ne pro "nic"...
Hafoj, ne každá "mrtvá duše" je opravdu mrtvá ;-) Například moje máma má přístup k editaci mých profilů, ale žádný svůj nemá. Sandy (03.08.2011 15:50:40) napsal: Dobrý den, přijde mi docela zvláštní, že soutěže pravidelně vyhrávají i profily, na kterých není ani pes ani jiné zvířátko. Svádí to k tomu, že si někdo na více e-mailových adres založí více účtů a pak soutěží !! ?? !! Tito uživatelé pak mají větší šanci na výhru.. Takové MRTVÉ DUŠE, řekla bych :-~
Dobrý den, přijde mi docela zvláštní, že soutěže pravidelně vyhrávají i profily, na kterých není ani pes ani jiné zvířátko. Svádí to k tomu, že si někdo na více e-mailových adres založí více účtů a pak soutěží !! ?? !! Tito uživatelé pak mají větší šanci na výhru.. Takové MRTVÉ DUŠE, řekla bych :-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?