Diskuze Uživateli Svatik...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jéé, tak díky, až se červenám :_/ . Ale to je přece samozřejmost. A poděkování si zaslouží mnohem více lidí, nejen já. Třeba MaB, Mojzinka, Mimišák a spousta dalších.
Svatik (30.05.2009 22:59:18) napsal: Taky by mě zajímalo, kdo že nám to vlastně děkuje (všem co se snažíme, nejen mé osobě). . . Tak se nestyď a ukaž se nám ;-) už si semnou mluvila,ale myslim že to neuhodneš,ty si totiž povídáš s mnoha lidmi,a poděkovat ti chci za ty profily.Můžeš udělat diskuzi o ,,neidentifiko­vatelném uživateli" na hafici.cz!;-)
(30.05.2009 17:36:32) napsal: ;-) Taky by mě zajímalo, kdo že nám to vlastně děkuje (všem co se snažíme, nejen mé osobě). . . Tak se nestyď a ukaž se nám ;-)
(30.05.2009 19:17:31) napsal: Mojzinka (30.05.2009 19:15:30) napsal: AHOJKY,TY JSI KDO??????????­???????????????SKRÝ­VAT SE NEMUSÍŠ.KDYŽ NA TEBE KLIKNU UKÁŽE SE MO MŮJ PROFIL.......DIV­NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. to není divné ale chytré! TO JE MOŽNÉÉ,ALE CO TO MÁ SPOLEČNÉHO S UŽIVATELEM SVATIK ?? ?? ?? ??
https://www.hellosandy.cz/…atele/27032/
Mojzinka (30.05.2009 19:20:45) napsal: (30.05.2009 19:17:31) napsal: Mojzinka (30.05.2009 19:15:30) napsal: AHOJKY,TY JSI KDO??????????­???????????????SKRÝ­VAT SE NEMUSÍŠ.KDYŽ NA TEBE KLIKNU UKÁŽE SE MO MŮJ PROFIL.......DIV­NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. to není divné ale chytré! TO JE MOŽNÉÉ,ALE CO TO MÁ SPOLEČNÉHO S UŽIVATELEM SVATIK ?? ?? ?? ?? no to se ptej spš sama sebe,protože já mu děkovala,ale ty si začal s tím proč mi nejde naject na profil!:-D
Mojzinka (30.05.2009 19:15:30) napsal: AHOJKY,TY JSI KDO??????????­???????????????SKRÝ­VAT SE NEMUSÍŠ.KDYŽ NA TEBE KLIKNU UKÁŽE SE MO MŮJ PROFIL.......DIV­NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. to není divné ale chytré!
(30.05.2009 17:36:32) napsal: ;-) AHOJKY,TY JSI KDO??????????­???????????????SKRÝ­VAT SE NEMUSÍŠ.KDYŽ NA TEBE KLIKNU UKÁŽE SE MO MŮJ PROFIL.......DIV­NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.
Je vás opravdu dost těch ktěří se staráte o vymazáni falešných profilů na Hafíci.cz.Všem moc děkujeme.!!!! Mirka a její smečka:-)
Kačus (27.05.2009 16:01:29) napsal: hafoj,chci ti (i s hafíkama) poděkovat,že si nahlásila falešné profily.Za to posíláme kostičky;-) A pokud někdo chce,může taky poděkovat!Ještě jednou-DÍKY:D Také děkuji Svatíkovi,Moj­zince,Matýsko­vi,MaB,atd…Nechci na někoho zapomenout!Je to těžká a nevděčná dřina…8-} Ale ,,Díky vám všem!":-) :D !! Aja.
MOC TI TAKY DĚKUJI ZA NAHLÁŠENÉ FALEŠNÝÝÝCH PROFILŮ!! !! !! !! !! DÍKY,KÁMOŠKO.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) MARTA.
hafoj,chci ti (i s hafíkama) poděkovat,že si nahlásila falešné profily.Za to posíláme kostičky;-) A pokud někdo chce,může taky poděkovat!Ještě jednou-DÍKY:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?