Diskuze v noci nechodí na kočkolit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Objednala jsem ho, naše kočka je docela divoká a kočkolity rozhrabuje na všechny strany. Asi jí nevyhovuje, nebo jí nevoní. Uvidíme.
Dobré zkušenosti máme s tímto kočkolitem: https://www.exo-eko.cz/hledat/?q=jerry%27.
Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám 8 letou sibiřskou kočku. Ještě před pár týdny naprosto bezproblémovou. Teď nevím co se děje. Každou noc se vykadí někde v bytě. Už začínám být zoufalá a uvažuji o nejhorším :_( Přes den chodí normálně na kočkolit, který má pořád čistý. Žádná změna se u nás doma neudála. Vážně nevím, co s tím. Poraďte, prosím. Díky, Renata.
Ahoj ..moje 11letá kočička Číča, také začala zanášet na jiná místa a ten puch ..no hrůza, ale nikdy mne nepadlo ,abych myslela na to nejhorší. Dělala to 14 dní a přišla jsem na to, že jsem ji dala jiný kočkolit a ona prostě protestovala proti novince. A nebyla to jen ta novinka..zašla jsem k doktorovi, protože má už rok ledvinovou dietku a on ji preventivně odebral krev a v krvi měla dost vysokou močovinu a Čičulka to určitě cítila na sobě, protože se ji trochu zvedal žaludek. Kočičky nám dávají najevo nějakou nespokojenost, neumí mluvit, chtějí nám to říci jiným způsobem, proto bych trvala na tom, aby ji doktor odebral krev. Pokud odpoví, že není důvod, tak odejít k jinému8-} 8-} Kočička, ač vypadá zdravě, nemusí se tak cítit, tak jak ji vidí lékař, nebo vy. S pozdravem Jana;-)
MIKOTI (06.09.2012 23:14:25) napsal: Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.:( 8-} :( To řekl Mark Twain...já dodávám,že se zřejmě nejedná o hlupáka,ale o primitiva zahnaného do kouta.Svědčí o tom Váš tón a vulgarita>:-( A vaše rada byla jaká, drahá? Marně hledám, marně. Jen nějaké zlostné plky nacházím. Nakonec ani opětovně veterinář na nic nepřišel, po prázdninách nastal doma krásný a neutuchající Sajgon (ve smyslu šrumec - snad to prokristovynohy není vulgarismus) a chlupatá kočičí potvora se vrátila po týdnech k normálnímu kočkolitovému provozu. A vulgaritou myslíte vyhvězdičkované slovo pr***? Takové krásné české slovo... Je zvláštní, že žádná z bab Čičí nezakřičela "radši mi dej to nebohé stvoření, než zmaříš jeho život..." a já se ptala, jestli si to některá z fanatiček chce zkusit... Nic, žádná ani píp... Inu, každý vlastní kámen vlastní...To cituji Jirku Korna, taky klasik. Sladké kočičičičičičí sny :-D
čámina (06.09.2012 22:19:27) napsal: To doufám. P.S. Jste-li invalidní důchodkyně skrzeva psychiku, naprosto ignorujte slova adresované vám. Upřímně, bez ironie. Vy asi vůbec nemáte rozum, že? Trochu to podle mě, přeháníte! >:-( >:-(
čámina (06.09.2012 22:37:26) napsal: a teď už mám vážně dost...váš pes si píše deníček???!!! jak se jmenuje tahle porucha...má to vůbec nějaké evidenční číslo u pojišťovny, aby to propláceli...no potěš koště...vůbec nevím, jestli Samantha dneska usne, směje se tu psímu deníčku jak blázen...Samantho, klid, tobě pokřivenou psyché nikdo neproplatí :-D Takových nadávek a urážek pohromadě… Vy musíte být se sebou hodně nespokojená že? I když to s problémem Vaší kočky nijak nesouvisí, tak Vám odpovím. V ID jsem proto, že jsem měla zlomenou páteř. To jste se při šťourání v mém profilu jistě dočetla. Že Vám jsou mé zdravotní potíže k smíchu, mě nijak nepřekvapuje, to se při tom, co tady předvádíte, dalo čekat…. O moji psychiku se bát nemusíte, ta je v naprostém pořádku. Nejsem to já, kdo si léčí mindráky napadáním ostatních…. Taky se neschovávám za anonymitu…. Do zdravotního pojištění jsem za celý život odvedla (a stále ještě odvádím) rozhodně mnohem víc než Vy, takže ani tohle Vás už dál užírat nemusí. Jsem ráda, že se Vaše kočka baví. Konečně. V létě jí asi veselo nebylo. Já se zase musím smát Vám. Psí deníček? Co Vás na něm tak rozlítilo? Nejste schopna pochopit, že se jedná o hru a nadsázku??? Krmení mého psa? Dostává maso, jako správná šelma, pes je totiž masožravec, jestli se to k Vám už doneslo.... Že dostane občas kousek jitrnice nebo tlačenky? A proč ne? Vy dětem nedáváte bonbóny? Myslíte, že jsou zdravé? Buďte v klidu, moje zvířata mají perfektní péči, na rozdíl od Vaší kočky. Nikdy by mě nenapadlo se některého zvířete zbavit jen proto, že s ním něco není v pořádku. Problémy se mají řešit a ne před nimi utíkat. V tomto duchu jsou vychované i mé děti, ze kterých vyrostli zodpovědní dospělí s úctou k živé bytosti, což u Vás jaksi postrádám. Nařkla jsem Vás z týrání zvířat? A kde? Já napsala svoji zkušenost s kočkou, které se nezodpovědní majitelé zbavili, místo, aby jí poskytli péči. Proč Vás zmínka o Sentě tak rozlítila? Nejste náhodou její původní majitelka? Potom by ta Vaše zuřivost dávala smysl. A že Vám nikdo nenabídl, že se Vaší kočky ujme? A proč by to kdo proboha dělal? Je to Vaše kočka, Vaše povinnost, Vaše zodpovědnost! Vy jste si jí pořídila, Vy jste povinna se o ni řádně postarat a ne ji hodit na krk někomu jinému. K Vašemu oslovování starších stylem „báby“… Taky budete bába, buďte v klidu. Nebude to tak dlouho trvat. V tom je život spravedlivý, odměřuje všem stejně a čas nikomu nestojí, ani Vám ne… Můžete se rozčilovat, jak chcete, urážet všechny kolem, vidíte sama, že se tu nenašel jediný člověk, co by s Vašimi názory souhlasil.
Claudia (07.09.2012 16:04:17) napsal: Takových nadávek a urážek pohromadě… Vy musíte být se sebou hodně nespokojená že? I když to s problémem Vaší kočky nijak nesouvisí, tak Vám odpovím. V ID jsem proto, že jsem měla zlomenou páteř. To jste se při šťourání v mém profilu jistě dočetla. Že Vám jsou mé zdravotní potíže k smíchu, mě nijak nepřekvapuje, to se při tom, co tady předvádíte, dalo čekat…. O moji psychiku se bát nemusíte, ta je v naprostém pořádku. Nejsem to já, kdo si léčí mindráky napadáním ostatních…. Taky se neschovávám za anonymitu…. Do zdravotního pojištění jsem za celý život odvedla (a stále ještě odvádím) rozhodně mnohem víc než Vy, takže ani tohle Vás už dál užírat nemusí. Jsem ráda, že se Vaše kočka baví. Konečně. V létě jí asi veselo nebylo. Já se zase musím smát Vám. Psí deníček? Co Vás na něm tak rozlítilo? Nejste schopna pochopit, že se jedná o hru a nadsázku??? Krmení mého psa? Dostává maso, jako správná šelma, pes je totiž masožravec, jestli se to k Vám už doneslo.... Že dostane občas kousek jitrnice nebo tlačenky? A proč ne? Vy dětem nedáváte bonbóny? Myslíte, že jsou zdravé? Buďte v klidu, moje zvířata mají perfektní péči, na rozdíl od Vaší kočky. Nikdy by mě nenapadlo se některého zvířete zbavit jen proto, že s ním něco není v pořádku. Problémy se mají řešit a ne před nimi utíkat. V tomto duchu jsou vychované i mé děti, ze kterých vyrostli zodpovědní dospělí s úctou k živé bytosti, což u Vás jaksi postrádám. Nařkla jsem Vás z týrání zvířat? A kde? Já napsala svoji zkušenost s kočkou, které se nezodpovědní majitelé zbavili, místo, aby jí poskytli péči. Proč Vás zmínka o Sentě tak rozlítila? Nejste náhodou její původní majitelka? Potom by ta Vaše zuřivost dávala smysl. A že Vám nikdo nenabídl, že se Vaší kočky ujme? A proč by to kdo proboha dělal? Je to Vaše kočka, Vaše povinnost, Vaše zodpovědnost! Vy jste si jí pořídila, Vy jste povinna se o ni řádně postarat a ne ji hodit na krk někomu jinému. K Vašemu oslovování starších stylem „báby“… Taky budete bába, buďte v klidu. Nebude to tak dlouho trvat. V tom je život spravedlivý, odměřuje všem stejně a čas nikomu nestojí, ani Vám ne… Můžete se rozčilovat, jak chcete, urážet všechny kolem, vidíte sama, že se tu nenašel jediný člověk, co by s Vašimi názory souhlasil. Paní Claudie, vykašlte se na ní a raději jdete k počítači, ať vám smečka nadiktuje deničky. Nemůžeme se dočkat, co je nového. Dana
Dana (07.09.2012 18:21:45) napsal: Paní Claudie, vykašlte se na ní a raději jdete k počítači, ať vám smečka nadiktuje deničky. Nemůžeme se dočkat, co je nového. Dana Rozkaz! :-D :-D
čámina (06.09.2012 22:19:27) napsal: To doufám. P.S. Jste-li invalidní důchodkyně skrzeva psychiku, naprosto ignorujte slova adresované vám. Upřímně, bez ironie. Milá psychopatko! Dost už tady mají všichni Vás! Co jste to za zrůdu, vysmívat se postiženému člověku? Jste jedna z těch co invalidovi podrazí berli co? Chudáci děti, co mají něco takového za matku! K psychiatrovi byste měla jít Vy, jste zralá na svěrací kazajku!
čámina (06.09.2012 14:09:14) napsal: Milé fanatičky, mám pro vás, ale hlavně pro mě, dobrou zprávu. Samantha pravděpodobně nesnáší prázdninové noce;-) . S nástupem dalšího školního roku naše společné trápení skončilo a i v noci už používá výhradně kočkolit. Je mi líto, že se některým z vás, ze mě zvedal žaludek. Mně se zase zvedal žaludek několik dní v řadě, z toho smradu. Každý máme své hranice. Osobo, Claudie tuším, která jste mě nařkla z týrání zvířat, jděte do pr***e. Samanthu jsem si vzala v žalostném stavu z útulku. Byla jednou z největších chudinek tam. Má jen půlku oušek, druhá jí umrzla. Byla zasvrabená, měla zánět dásní a o stavu srsti ani nemluvím. Vypiplali jsme jí v nádhernou a zdravou kočku. Možná jsme jí až přepiplali. Tím vše k vašemu týrání. A vy, které přirovnáváte kočičí noční trucovité pokakávání k problému udržení stolice starých či nemocných lidí...tak jste už opravdu někde jinde. Pro ty, které pochybují o mém zodpovědném chování k mým vlastním dětem, na základě mého problému s kočkou...vás by si měl vzít do prádla psychiatr a to ASAP. Za všechny dobře míněné rady děkuju. Na fanatické báby Čičí kašlu. Howg. Nesnáší prázdninové noci? To jsem teda ještě nikdy neslyšela. A to udělala letos poprvé od té doby, co ji máte? Jak dlouho jí vlastně máte? Jinak si myslím, že byste se mohla vyjadřovat slušně. Vás taky nikdo nikam neposílal.
čámina (06.09.2012 14:09:14) napsal: Milé fanatičky, mám pro vás, ale hlavně pro mě, dobrou zprávu. Samantha pravděpodobně nesnáší prázdninové noce;-) . S nástupem dalšího školního roku naše společné trápení skončilo a i v noci už používá výhradně kočkolit. Je mi líto, že se některým z vás, ze mě zvedal žaludek. Mně se zase zvedal žaludek několik dní v řadě, z toho smradu. Každý máme své hranice. Osobo, Claudie tuším, která jste mě nařkla z týrání zvířat, jděte do pr***e. Samanthu jsem si vzala v žalostném stavu z útulku. Byla jednou z největších chudinek tam. Má jen půlku oušek, druhá jí umrzla. Byla zasvrabená, měla zánět dásní a o stavu srsti ani nemluvím. Vypiplali jsme jí v nádhernou a zdravou kočku. Možná jsme jí až přepiplali. Tím vše k vašemu týrání. A vy, které přirovnáváte kočičí noční trucovité pokakávání k problému udržení stolice starých či nemocných lidí...tak jste už opravdu někde jinde. Pro ty, které pochybují o mém zodpovědném chování k mým vlastním dětem, na základě mého problému s kočkou...vás by si měl vzít do prádla psychiatr a to ASAP. Za všechny dobře míněné rady děkuju. Na fanatické báby Čičí kašlu. Howg. :-D Ulevilo se vám?!?!?
čámina (06.09.2012 22:37:26) napsal: a teď už mám vážně dost...váš pes si píše deníček???!!! jak se jmenuje tahle porucha...má to vůbec nějaké evidenční číslo u pojišťovny, aby to propláceli...no potěš koště...vůbec nevím, jestli Samantha dneska usne, směje se tu psímu deníčku jak blázen...Samantho, klid, tobě pokřivenou psyché nikdo neproplatí :-D Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.:( 8-} :( To řekl Mark Twain...já dodávám,že se zřejmě nejedná o hlupáka,ale o primitiva zahnaného do kouta.Svědčí o tom Váš tón a vulgarita>:-(
čámina (06.09.2012 22:27:27) napsal: P.S. cituji vás nebo vašeho psa nebo jste už dva v jednom: maso, klobásky a TLAČENKA!!! To vám je dobrota! Jitrnicí taky nepohrdnu :-)) ...nenaznačuje tato slaná, kořeněná strava týrání psa... ó jé, co by asi na to řekla psí sociálka a teď už mám vážně dost...váš pes si píše deníček???!!! jak se jmenuje tahle porucha...má to vůbec nějaké evidenční číslo u pojišťovny, aby to propláceli...no potěš koště...vůbec nevím, jestli Samantha dneska usne, směje se tu psímu deníčku jak blázen...Samantho, klid, tobě pokřivenou psyché nikdo neproplatí :-D
čámina (06.09.2012 22:19:27) napsal: To doufám. P.S. Jste-li invalidní důchodkyně skrzeva psychiku, naprosto ignorujte slova adresované vám. Upřímně, bez ironie.
čámina (06.09.2012 22:19:27) napsal: To doufám. P.S. Jste-li invalidní důchodkyně skrzeva psychiku, naprosto ignorujte slova adresované vám. Upřímně, bez ironie. P.S. cituji vás nebo vašeho psa nebo jste už dva v jednom: maso, klobásky a TLAČENKA!!! To vám je dobrota! Jitrnicí taky nepohrdnu :-)) ...nenaznačuje tato slaná, kořeněná strava týrání psa... ó jé, co by asi na to řekla psí sociálka
Claudia (06.09.2012 21:15:55) napsal: No, tak teď jste se předvedla v plné parádě. No comment... úsudek si udělá každý sám To doufám. P.S. Jste-li invalidní důchodkyně skrzeva psychiku, naprosto ignorujte slova adresované vám. Upřímně, bez ironie.
čámina (06.09.2012 14:09:14) napsal: Milé fanatičky, mám pro vás, ale hlavně pro mě, dobrou zprávu. Samantha pravděpodobně nesnáší prázdninové noce;-) . S nástupem dalšího školního roku naše společné trápení skončilo a i v noci už používá výhradně kočkolit. Je mi líto, že se některým z vás, ze mě zvedal žaludek. Mně se zase zvedal žaludek několik dní v řadě, z toho smradu. Každý máme své hranice. Osobo, Claudie tuším, která jste mě nařkla z týrání zvířat, jděte do pr***e. Samanthu jsem si vzala v žalostném stavu z útulku. Byla jednou z největších chudinek tam. Má jen půlku oušek, druhá jí umrzla. Byla zasvrabená, měla zánět dásní a o stavu srsti ani nemluvím. Vypiplali jsme jí v nádhernou a zdravou kočku. Možná jsme jí až přepiplali. Tím vše k vašemu týrání. A vy, které přirovnáváte kočičí noční trucovité pokakávání k problému udržení stolice starých či nemocných lidí...tak jste už opravdu někde jinde. Pro ty, které pochybují o mém zodpovědném chování k mým vlastním dětem, na základě mého problému s kočkou...vás by si měl vzít do prádla psychiatr a to ASAP. Za všechny dobře míněné rady děkuju. Na fanatické báby Čičí kašlu. Howg. No, tak teď jste se předvedla v plné parádě. No comment... úsudek si udělá každý sám
čámina (06.09.2012 13:48:18) napsal: Milé fanatičky, mám pro vás, ale hlavně pro mě, dobrou zprávu. Samantha pravděpodobně nesnáší prázdninové noce;-) . S nástupem dalšího školního roku naše společné trápení skončilo a i v noci už používá výhradně kočkolit. Je mi líto, že se některým z vás, ze mě zvedal žaludek. Mně se zase zvedal žaludek několik dní v řadě, z toho smradu. Každý máme své hranice. Osobo, Claudie tuším, která jste mě nařkla z týrání zvířat, jděte do pr***e. Samanthu jsem si vzala v žalostném stavu z útulku. Byla jednou z největších chudinek tam. Má jen půlku oušek, druhá jí umrzla. Byla zasvrabená, měla zánět dásní a o stavu srsti ani nemluvím. Vypiplali jsme jí v nádhernou a zdravou kočku. Možná jsme jí až přepiplali. Tím vše k vašemu týrání. A vy, které přirovnáváte kočičí noční trucovité pokakávání k problému udržení stolice starých či nemocných lidí...tak jste už opravdu někde jinde. Pro ty, které pochybují o mém zodpovědném chování k mým vlastním dětem, na základě mého problému s kočkou...vás by si měl vzít do prádla psychiatr a to ASAP. Za všechny dobře míněné rady děkuju. Na fanatické báby Čičí kašlu. Howg.
trnca (30.08.2012 15:18:56) napsal:
Claudia (30.08.2012 22:10:02) napsal: Je mi z Vás smutno. Chvíli jsem měla doma kočku přesně od takových lidí, jako jste Vy.>:-( Když kočku jejich děti zmrzačily, nejjednodušší bylo nechat kočku utratit. Jak snadné, jak výchovné!!! Opravdu bych jim přála, aby s nimi jejich děti jednou zacházely stejně... aby je odložily, jako nepotřebnou věc. A ono se to asi stane, jsou tak vychované... K nám se kočka dostala úplnou náhodou. I když jsme se snažili, udělat pro ni maximum, bylo už pozdě. "Péči" svých bývalých majitelů nepřežila. Víte, nedávno jsem přišla o kocourka, člověk plný zášti a nenávisti nám ho ukradl a zavraždil. Dala bych cokoliv, kdyby to šlo vrátit. Ale nejde. A to kocourek nebyl žádný andílek, ale pěkný lump, co demoloval byt. Co je proti tomu nějaký bobek.... Ráda bych po něm denně uklízela, jen kdyby žil.... Vy vůbec nevíte, co to je vztah ke zvířeti. Už si žádné nepořizujte. Snad se alespoň k vlastním dětem chováte zodpovědněji.... moc tomu ale nevěřím...
Dana (29.08.2012 22:42:06) napsal: :-( Víte, tady jsou lidé, kteří zažili horší věci, než je rozšlápnuté enono na koberci. A přesto bojují o každý den živého tvora. přesto že věk a onemocnění zvířátka je velice vážné. Dokonce jsou tady lidé, kteří jsou ochotni postarat se o naprosto cizího pejska, který se počůrává a musí se nosit - po dobu, kdy jeho panička musí na operaci. Reagujete jen tak, že jste se vlastně urazila. Dostala jste rady - na jedinou jste nereagovala. Opravdu to vypadá tak, že jste vlastně rozhodnutá se své kočičky nějak zbavit, a snad jste čekala, že vám tady někdo napíše, že to je to jediné řešení.
Renato,naší jedný kočindě bude zítra čtrnáct let,občas se stane,že se vyčurá páníkovi do postele,ale nenapadlo by nás jí kvůli tomu dát pryč.Před čtrnácti dny jsme začali kupovat opět stelivo,které jsme používali před rokem a zatím se problém s čuráním nevyskytl.Druhá číča je jenom s třema tlapkma,proto nemuže zahrabávat záchůdek,občas se stane,že má ocas od hovínka a s ním "vymaluje"i zeď nad sedačkou,či ubrus.Taky je odchovaná jenom na granulích,ale u nás baští kapsičky,proto aspoň jednou za týden se někde v bytě poblinká.Ale nenapadlo by nás se kočky zbavit,jsou to členové rodiny a my kočkomilové to bereme jako svoje děti akdyž zestárnou,tak jako svoje nemohoucí o které se musíme postarat za tu jejich lásku,kterou nám oni za tu chvíli,co tu s námi byli dali.Stačí chvíli číču pozorovat a ono vás určitě "cvrnkne"proč se tak děje.Přeji vám,aby se problém vyřešil,protože kočka je kamarád,který se nedá jen tak koupit někým druhým a svoje lidičky miluje nadevše.
(28.08.2012 10:34:55) napsal: Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám 8 letou sibiřskou kočku. Ještě před pár týdny naprosto bezproblémovou. Teď nevím co se děje. Každou noc se vykadí někde v bytě. Už začínám být zoufalá a uvažuji o nejhorším :_( Přes den chodí normálně na kočkolit, který má pořád čistý. Žádná změna se u nás doma neudála. Vážně nevím, co s tím. Poraďte, prosím. Díky, Renata. Tak v za prvé by to chtělo zajít na veterinu, protože většinou ztráta čistotnosti souvisí se zdravotním problémem (já tak na Salemovi poznala zánět močáku). Pokud vet nic neobjeví pouhým pohledem, tak trvejte na odebrání moči a krve a nechte udělat rozbor. Bude Vás to něco stát, ale aspoň můžete vyloučit případně zdravotní problémy. Pak je možné, že se jí nelíbí kočkolit, pokud jste ho změnila nebo změnila značku. Pak je možné, že se u Vás doma něco stalo, změnila jste chování ke kočce nebo máte nějaký nový kus nábytku, který se jí nelíbí... pakliže je ten problém psychologický, pak je třeba zajít za někým, kdo kočkám rozumí a pomohl by Vám s ní. Pokud vyloučíte zdravotní problém a bude to problém čistě psychologický, jsem ochotna Vám dát kontakt na člověka, který by Vám mohl pomoci. Ale rozhodně se kočky nezbavujte. Jednou by Vás to mohlo mrzet.
(29.08.2012 09:32:10) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:) Je mi z Vás smutno. Chvíli jsem měla doma kočku přesně od takových lidí, jako jste Vy.>:-( Když kočku jejich děti zmrzačily, nejjednodušší bylo nechat kočku utratit. Jak snadné, jak výchovné!!! Opravdu bych jim přála, aby s nimi jejich děti jednou zacházely stejně... aby je odložily, jako nepotřebnou věc. A ono se to asi stane, jsou tak vychované... K nám se kočka dostala úplnou náhodou. I když jsme se snažili, udělat pro ni maximum, bylo už pozdě. "Péči" svých bývalých majitelů nepřežila. Víte, nedávno jsem přišla o kocourka, člověk plný zášti a nenávisti nám ho ukradl a zavraždil. Dala bych cokoliv, kdyby to šlo vrátit. Ale nejde. A to kocourek nebyl žádný andílek, ale pěkný lump, co demoloval byt. Co je proti tomu nějaký bobek.... Ráda bych po něm denně uklízela, jen kdyby žil.... Vy vůbec nevíte, co to je vztah ke zvířeti. Už si žádné nepořizujte. Snad se alespoň k vlastním dětem chováte zodpovědněji.... moc tomu ale nevěřím...
Je mi z toho všeho nějak smutno. Nebudu teď psát o tom, že bych velmi ráda šůrovala celý byt každé ráno, jen kdyby moje Marienka žila. Nepočítám se mezi fanatiky, ale ve svých 60ti:( už něco o životě vím. A vím, že není možné přistupovat k bytostem živým jako k věcem neživým. Pokud nejsem schopná ustát problém s živou bytostí.. ať už jsou to děti, partner a nebo čtyřnohý kamarád, neměla bych do toho jít. Odpusťte mi to srovnání, ale kdyby se Vaše děcko najednou nevyvíjelo jako jeho vrstevníci..co pak? Co byste dělala? Kdyby se partner (a to nikomu nepřeji) najednou ocitl třeba po autonehodě odkázaný jen na Vaši pomoc? Co by bylo? Kočka není "JEN" zvíře..a nebo jak je na ni v zákoně pohlíženo - věc. Ona je živá, citlivá a má Vás ráda.. je to Vaše přítelkyně (i když asi zpětná vazba není taková). Mně moje Marienka pomohla, když mi bylo nejhůř.. když manžel odešel a mně nechal jen děcka a dluhy.. Styděla a bála jsem se svěřit lidem. A když jsem večer dala děti spát a rozbrečela se, přišla ONA - moje kamarádka. Zapředla, pomazlila se a bylo líp. Prostě mi pomohla a já jí budu opravdu a bez nadsázky do smrti vděčná. Bohužel už nežije..přes veškerou moji snahu. poslední rok jsem jí krájela každé sousto, když bylo potřeba, uklízela jsem její pelíšek.. tak jako několik let před tím jsem uklízela a prala po svých dětech,..a také po své mámě..:_( Paní Renato, to není fanatismus. To je přátelství. Radoslava
Baree (29.08.2012 22:58:08) napsal: Má průjem? 8-} Opravdu to dělá "jen" v noci? To se mi nezdá. Bude mít nějaký problém. Teď už záleží jen na Vás co vypozorujete. ;-) Kamenovat Vás tu rozhodně nikdo nechce, chápu, že je to o nervy. :-| Jak jste myslela nejhorší - dát pryč? Nebo utratit? To je přece nesmysl, zkuste navštívit i jiného zvěrolékaře, je možný, že na něco třeba přijde ;-)
Má průjem? 8-} Opravdu to dělá "jen" v noci? To se mi nezdá. Bude mít nějaký problém. Teď už záleží jen na Vás co vypozorujete. ;-) Kamenovat Vás tu rozhodně nikdo nechce, chápu, že je to o nervy. :-| Jak jste myslela nejhorší - dát pryč? Nebo utratit? To je přece nesmysl, zkuste navštívit i jiného zvěrolékaře, je možný, že na něco třeba přijde ;-) (28.08.2012 10:34:55) napsal: Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám 8 letou sibiřskou kočku. Ještě před pár týdny naprosto bezproblémovou. Teď nevím co se děje. Každou noc se vykadí někde v bytě. Už začínám být zoufalá a uvažuji o nejhorším :_( Přes den chodí normálně na kočkolit, který má pořád čistý. Žádná změna se u nás doma neudála. Vážně nevím, co s tím. Poraďte, prosím. Díky, Renata.
(29.08.2012 09:32:10) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:) :-( Víte, tady jsou lidé, kteří zažili horší věci, než je rozšlápnuté enono na koberci. A přesto bojují o každý den živého tvora. přesto že věk a onemocnění zvířátka je velice vážné. Dokonce jsou tady lidé, kteří jsou ochotni postarat se o naprosto cizího pejska, který se počůrává a musí se nosit - po dobu, kdy jeho panička musí na operaci. Reagujete jen tak, že jste se vlastně urazila. Dostala jste rady - na jedinou jste nereagovala. Opravdu to vypadá tak, že jste vlastně rozhodnutá se své kočičky nějak zbavit, a snad jste čekala, že vám tady někdo napíše, že to je to jediné řešení.
MIKOTI (29.08.2012 19:47:18) napsal: Moje milá,nebudu soudit,zda někdo je,či není fanatik,pokud dotyčného neznám.Zaznamenala jsem z Vaší strany pohoršený tón a zřejmě to,že Vám zde někdo dával nějakou radu,jste vůbec nevzala na vědomí.Tím pádem se musím domnívat,že jste vlastně už rozhodnuta,co s kočkou uděláte.Tudíž nechápu,proč sem vůbec píšete.Nezbývá mi,než souhlasit s Danou...doufám,že už si NIKDY žádné zvíře nepořídíte:( A když celou situaci hodně nadsadím...domovy pro seniory jsou také plné dědoušků a babiček,kteří potřebují plenky jako děcko.Za mnohými z nich nikdo nechodí,prostě TAM byli odloženi...už jsou k ničemu.Samozřejmě,kočka není člověk,nicméně jistá podobnost se nabízí,nezdá se Vám?? Nechci se Vás nikterak dotknout,ale aspoň se nad mými slovy zamyslete.Každý z nás jednou zestárne,více či méně onemocní...ať už člověk nebo zvíře.A všichni bychom měli mít nárok na důstojné dožití8-} !!Možná, že příklad odložených rodičů se vám zdá nadsazený. Ale co myslíte, že si odnesou vaše děti z toho, že když je kočka na obtíž, prostě se odstraní?
(29.08.2012 09:32:10) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:) Moje milá,nebudu soudit,zda někdo je,či není fanatik,pokud dotyčného neznám.Zaznamenala jsem z Vaší strany pohoršený tón a zřejmě to,že Vám zde někdo dával nějakou radu,jste vůbec nevzala na vědomí.Tím pádem se musím domnívat,že jste vlastně už rozhodnuta,co s kočkou uděláte.Tudíž nechápu,proč sem vůbec píšete.Nezbývá mi,než souhlasit s Danou...doufám,že už si NIKDY žádné zvíře nepořídíte:( A když celou situaci hodně nadsadím...domovy pro seniory jsou také plné dědoušků a babiček,kteří potřebují plenky jako děcko.Za mnohými z nich nikdo nechodí,prostě TAM byli odloženi...už jsou k ničemu.Samozřejmě,kočka není člověk,nicméně jistá podobnost se nabízí,nezdá se Vám?? Nechci se Vás nikterak dotknout,ale aspoň se nad mými slovy zamyslete.Každý z nás jednou zestárne,více či méně onemocní...ať už člověk nebo zvíře.A všichni bychom měli mít nárok na důstojné dožití8-}
(29.08.2012 09:32:10) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:) Kdybste vy měla nějaký problém a chtěli by vás utratit ja byste se cítila?:_/ :_/
(29.08.2012 09:32:10) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:) :-( Já jsem to zažila. Beryl už hodně starý, nejen že občas nedonesl stolici, ale ani moč. Bylo to nepříjemné, ale i když mu bylo 14, nikdy by mě nenapadlo ho nechat uspat. Dožil se bez měsíce 18. Ať už to s vačí kočkou dopadne jakkolov, doufám, že si už nikdy žádné zvíře nepořídíte.
(29.08.2012 09:32:10) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:) Víte mě by hrozně zajímalo jakou jinou reakci by jste asi očekávala na portálu plném milovníků koček. Rady jste dostala a teď je to na vás jak s tím naložíte. Rozhodně jste nemohla očekávat, že vám tady snad někdo poradí, aby jste se kočky zbavila. To si troufám říct, že takový "člověk" se tady ani nenajde.
čámina (29.08.2012 09:25:20) napsal: Tak mě ukamenujte, že nechci žít ve smradu a výkalech rozšlapaných po koberci. Nechcete si to některá zkusit? Fanatičky....>:)
Dana (28.08.2012 16:13:50) napsal: :-( Ještě jsem neslyšela, že když nškdo i dítě, šlápne do kočicího tentonoc, že mu upadne noha. Je to nepříjemné, ale uvažovat o čemkoliv jiném, než zjistit, proč to dělá, event. změnit veterináře. Udělat zdravotní cesty. To vaše "nejhorší" je fak hnus.
Nezměnili jste druh kočkolitu? Nedošlo k nějaké změně v domácnosti? I takové drobnosti by mohly být důvodem.Kočky mají rády zaběhnuté pořádky8-} Co myslíte tím nejhorším?:( Doufám,že se mýlím>:-( vždyť je Vaším věrným kámošem celých osm let8-|
čámina (28.08.2012 10:34:55) napsal: Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám 8 letou sibiřskou kočku. Ještě před pár týdny naprosto bezproblémovou. Teď nevím co se děje. Každou noc se vykadí někde v bytě. Už začínám být zoufalá a uvažuji o nejhorším :_( Přes den chodí normálně na kočkolit, který má pořád čistý. Žádná změna se u nás doma neudála. Vážně nevím, co s tím. Poraďte, prosím. Díky, Renata. :-( Ještě jsem neslyšela, že když nškdo i dítě, šlápne do kočicího tentonoc, že mu upadne noha. Je to nepříjemné, ale uvažovat o čemkoliv jiném, než zjistit, proč to dělá, event. změnit veterináře. Udělat zdravotní cesty. To vaše "nejhorší" je fak hnus.
čámina (28.08.2012 10:34:55) napsal: Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám 8 letou sibiřskou kočku. Ještě před pár týdny naprosto bezproblémovou. Teď nevím co se děje. Každou noc se vykadí někde v bytě. Už začínám být zoufalá a uvažuji o nejhorším :_( Přes den chodí normálně na kočkolit, který má pořád čistý. Žádná změna se u nás doma neudála. Vážně nevím, co s tím. Poraďte, prosím. Díky, Renata. :-( Jasně, kočká je už starší, možná nemocná, v noci se někde vykadí, tak co jiného s ní než uspat, že jo!!!! A poˇřiďte si jinou. No, a kdyby byla náhodou nemocná, tak taky uspat, co jiného, žejo. Fujtajksl - ale ne nad kočičkou, ale nad vámi. Proč jste si ji vůbec pořizovala? To jste si myslela, že bude do smrti jen úžasná?
čámina (28.08.2012 14:21:33) napsal: 8 let a senior...? U veterináře jsme byli a protože neporadil, ptám se tady, jestli s tím nemá někdo zkušenost. Číča je zdravá, hravá, mazlivá a přes den, co se vylučování týče, vzorná. Ale každý ráno šůrovat savem a ještě hlídat hlídat děti, aby do toho nešláply...což už taky párkrát proběhlo, to už je prostě nad moje síly. http://www.miciny.cz/clanky/kocici-nemoci-47/kdyz-uz-nase-kocka-neskace-jako-za-mlada-2046/ http://www.miciny.cz/clanky/o-kockach-51/kocka-senior-2086/ Samozřejmě každá kočka je jinak vitální. Kočička mojí maminky už má 15 let a stále ráda loví mouchy a je zdravá, ale už zhruba od 8 roku se může projevovat stárnutí u kočičky.
8 let a senior...? U veterináře jsme byli a protože neporadil, ptám se tady, jestli s tím nemá někdo zkušenost. Číča je zdravá, hravá, mazlivá a přes den, co se vylučování týče, vzorná. Ale každý ráno šůrovat savem a ještě hlídat hlídat děti, aby do toho nešláply...což už taky párkrát proběhlo, to už je prostě nad moje síly.
Liba (28.08.2012 14:05:16) napsal: Nevím co konkrétně myslíte tím nejhorším, ale jestli to má znamenat dát kočičku pryč, tak mi to přijde jako to nejhorší co může majitel svému zvířeti udělat. Vaše kočka už má 8 let. Tím už se řadí ke kočičím seniorům, takže bych určitě zašla za veterinářem a kočičku bych nechala prohlédnout a poradila bych se na dalším postupu. Podle mě půjde o zdravotní problém.
Nevím co konkrétně myslíte tím nejhorším, ale jestli to má znamenat dát kočičku pryč, tak mi to přijde jako to nejhorší co může majitel svému zvířeti udělat. Vaše kočka už má 8 let. Tím už se řadí ke kočičím seniorům, takže bych určitě zašla za veterinářem a kočičku bych nechala prohlédnout a poradila bych se na dalším postupu. Podle mě půjde o zdravotní problém.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?