Diskuze Vábnička

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jasmia:) (25.11.2012 09:03:17) napsal: :D :D ano, hlídat :D A kolik ta vaše stála? Byla kvalitní? Protože ta naše určitě nebyla;-) Ta naše stála 29,-Kč a tu vábničku máme do dnes, sice už trošku v špatným stavu, ale kočička si ještě s ní ráda vyhraje. Máme už na ni asi 3 pírka:D :D
Jasmia:) (24.11.2012 16:32:29) napsal: Je pro kočku vhodná vábnička? Tedy-dnes jsme Miuně koupili vábničku. Byla celá šťastná a nikdy jsem ji neviděla tak vyvádět. Chvilku si to "požužlala" (to víte, jsou tam ty umělohmotná peříčka a šňůrky atd.)a pak začala dělat něco hodně podivného. Na kočku hodně podivného. Víte, jak pes otevře pusu a začne vyplazovat ten jazyk a tak zvláštně dýchá (že je udýchaný, často to dělají po nějaké zátěži), tak přesně to dělala Mia taky!! Napřed mi to připadalo dost vtipné, ale pak mi došlo, že to asi (URČITĚ) není normální. Už před tím jsem si všimla, že z peříček na vábničce upadávají kousky-takové to "chmýří". Bylo to tím? Třeba že kousek peříčka měla v tlamičce a lechtalo ji to? Nebo bylo OPRAVDU TAK ZADÝCHANÁ? Zkoušeli jsme se jí podívat do tlamičky, ale vzpírala se, tak jsme jí dali žrádlo (paštičku), aby to zajedla. Po chvíli se jí začalo "nadavovat", tak jsme ji rychle šoupli k záchodu, ať to kdyžtak "udělá" tam. Naštěstí se nic nestalo a teď je už normální. Jen je na mě naštvaná, že jsem jí to sebrala:D. Tak se chci zeptat, dělala něco takového i vaše kočka? A to hlavní: JE VÁBNIČKA PRO KOČKU VHODNÁ A SMÍM JI JÍ ZNOVU DÁT? Děkuji předem za každou odpověď, je to pro mě opravdu důležité. :) Když jsme si přinesli naši novou kočičku domů, tak jsme ji vábničku (někdy taky tzv. "mávátko") koupili. Žádné problémy jsme neměli, sice ty peříčka na té vábničce moc dlouho nevydržely, ale kočička a se mohla konečně pořádně vyhrát! Co se týče toho "psího" dýchání:D Naše kočička to dělala jedině v autě. Bylo šílené vedro a v našem autě bylo taky šílené vedro. Taky se kočička snažila dýchat;-D Já bych neřekla, že vábnička je škodlivá hračka8-} Jen musíte kočičku dýchat:-) :-)
aniora (25.11.2012 09:19:21) napsal: Ta naše stála 29,-Kč a tu vábničku máme do dnes, sice už trošku v špatným stavu, ale kočička si ještě s ní ráda vyhraje. Máme už na ni asi 3 pírka:D :D Ta naše stála úplně stejně 8-| :D A pírek tam máme asi už jenom pět :D :D
:D :D ano, hlídat :D A kolik ta vaše stála? Byla kvalitní? Protože ta naše určitě nebyla;-)
aniora (25.11.2012 05:45:25) napsal: Když jsme si přinesli naši novou kočičku domů, tak jsme ji vábničku (někdy taky tzv. "mávátko") koupili. Žádné problémy jsme neměli, sice ty peříčka na té vábničce moc dlouho nevydržely, ale kočička a se mohla konečně pořádně vyhrát! Co se týče toho "psího" dýchání:D Naše kočička to dělala jedině v autě. Bylo šílené vedro a v našem autě bylo taky šílené vedro. Taky se kočička snažila dýchat;-D Já bych neřekla, že vábnička je škodlivá hračka8-} Jen musíte kočičku dýchat:-) :-) Prominte hlídat:D :D :D 8-)
No, je pravda, že byla dost levná a navíc ještě k tomu ve slevě. To bylo první, co mě dost překvapilo. Normálně vábnička stojí cca 90 Kč a tahle byla o dost levnější. Jinak polovina těch "šňůrek a peříček" po sobě skoro hned po koupení vypadávala z tyčky, na které by měly tyto "věcičky" být připevněné. To už něco říká o kvalitě hračky. Jinak moc děkuji za odpověď, rozhodně si ji vezmu k srdci a naší kočeně nic takového už dávat nebudu.
Jasmia:) (24.11.2012 16:32:29) napsal: Je pro kočku vhodná vábnička? Tedy-dnes jsme Miuně koupili vábničku. Byla celá šťastná a nikdy jsem ji neviděla tak vyvádět. Chvilku si to "požužlala" (to víte, jsou tam ty umělohmotná peříčka a šňůrky atd.)a pak začala dělat něco hodně podivného. Na kočku hodně podivného. Víte, jak pes otevře pusu a začne vyplazovat ten jazyk a tak zvláštně dýchá (že je udýchaný, často to dělají po nějaké zátěži), tak přesně to dělala Mia taky!! Napřed mi to připadalo dost vtipné, ale pak mi došlo, že to asi (URČITĚ) není normální. Už před tím jsem si všimla, že z peříček na vábničce upadávají kousky-takové to "chmýří". Bylo to tím? Třeba že kousek peříčka měla v tlamičce a lechtalo ji to? Nebo bylo OPRAVDU TAK ZADÝCHANÁ? Zkoušeli jsme se jí podívat do tlamičky, ale vzpírala se, tak jsme jí dali žrádlo (paštičku), aby to zajedla. Po chvíli se jí začalo "nadavovat", tak jsme ji rychle šoupli k záchodu, ať to kdyžtak "udělá" tam. Naštěstí se nic nestalo a teď je už normální. Jen je na mě naštvaná, že jsem jí to sebrala:D. Tak se chci zeptat, dělala něco takového i vaše kočka? A to hlavní: JE VÁBNIČKA PRO KOČKU VHODNÁ A SMÍM JI JÍ ZNOVU DÁT? Děkuji předem za každou odpověď, je to pro mě opravdu důležité. :) Naše kočenky mají občas "mešuge štunde" - to není z naší hlavy, ten termín jsme si půjčili od Bohumila Hrabala a znamená to, že rotují po celém baráku jak v nějakém amoku a pak odpadnou a přesně takhle dýchají - s otevřenou tlamou jako psi. Je to úplně normální. Jestli měla kočička tendenci něco zvracet, budou to kousky těch peříček. Já tyhle hračky s probarvenými peříčky, často asijské provenience, nemám moc ráda. Pochybuji, že se dodržují nějaké limity na obsah škodlivin u hraček pro zvířata. Také ty šňůrky nejsou úplně nevinné. Kočička by si neměla hrát s vábničkou bez dohledu, hrozí uškrcení.
Je pro kočku vhodná vábnička? Tedy-dnes jsme Miuně koupili vábničku. Byla celá šťastná a nikdy jsem ji neviděla tak vyvádět. Chvilku si to "požužlala" (to víte, jsou tam ty umělohmotná peříčka a šňůrky atd.)a pak začala dělat něco hodně podivného. Na kočku hodně podivného. Víte, jak pes otevře pusu a začne vyplazovat ten jazyk a tak zvláštně dýchá (že je udýchaný, často to dělají po nějaké zátěži), tak přesně to dělala Mia taky!! Napřed mi to připadalo dost vtipné, ale pak mi došlo, že to asi (URČITĚ) není normální. Už před tím jsem si všimla, že z peříček na vábničce upadávají kousky-takové to "chmýří". Bylo to tím? Třeba že kousek peříčka měla v tlamičce a lechtalo ji to? Nebo bylo OPRAVDU TAK ZADÝCHANÁ? Zkoušeli jsme se jí podívat do tlamičky, ale vzpírala se, tak jsme jí dali žrádlo (paštičku), aby to zajedla. Po chvíli se jí začalo "nadavovat", tak jsme ji rychle šoupli k záchodu, ať to kdyžtak "udělá" tam. Naštěstí se nic nestalo a teď je už normální. Jen je na mě naštvaná, že jsem jí to sebrala:D. Tak se chci zeptat, dělala něco takového i vaše kočka? A to hlavní: JE VÁBNIČKA PRO KOČKU VHODNÁ A SMÍM JI JÍ ZNOVU DÁT? Děkuji předem za každou odpověď, je to pro mě opravdu důležité. :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?