Diskuze váha kotěte

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

měla by to být britská polodlouhosrtstá. Již odnarození ji původní majitelka musela uměle kmit, samozřejmě si jí rozmazlila a naučila na masíčko a rybičku a tudíž granule, kapsicky a voda jsou tabu. Pokud ovšem dam do kapsičky kuřecí masíčko a čistý vývar tak to už jí jede. Pije jen tatra mléko ředěné vodou. Po pravdě vůbec nevím jak jí mám naučit jíst něco jiného.
Moc děkuji za rady. Vyzkouším vše co půjde. Pomohla jste mi, pak Vám dám vědět co zabralo :D
skorapi (20.03.2012 14:51:12) napsal: Tak teda nevím, zkusím další granule a snad začne, pokud ty kapsy nejsou tak výzivné tak to je problém. Jedině jí začnu vařit maso ale to se bojím, že si opravdu zvykne a pak už tím tuplem nebude žrát :D Maso může i syrové,hovězí maso je dobré na výživu,ale syrové maso musí být přemražené.;-)
Tak teda nevím, zkusím další granule a snad začne, pokud ty kapsy nejsou tak výzivné tak to je problém. Jedině jí začnu vařit maso ale to se bojím, že si opravdu zvykne a pak už tím tuplem nebude žrát :D
skorapi (20.03.2012 13:08:44) napsal: Tak váha by měla být už 1kg a více. Koupila jsem granule Brit pro kotata a zkošela dát do mléka a vývaru. Mrška sežrala a vypila vše ale granule vyplivuje. Zkusim mrknout na ty granule royal canin. Spíše si ale myslím, že bude rozmazlená, kdyz jí necham kapsicku zalitou tím vývarem tak ji sezere a nevadí , že to je oschle. kdyz ji dam pouze kapsu tak ji nesežere vubec :D Naši kapsičky vůbec nejedí,jen někdy na mls,ale to vyblížou šťávičku a to co je v kapsičce většinou ani maso není,takže to nechtějí,kapsičky moc výživné nejsou pokud nejde o nějaké opravdu kvalitní,ale ty bývají dost drahé.Nemůžu jim třeba dávat ani konzervy,protože jim buď nechutnají,Barča by si dala,ale má po ní vždycky průjem.Vím,že si brit celkem pochvalují,ale u nás ho nejedí taky,zkoušela jsem jim ho dávat,aby neměli pořád stejné,ale nakonec jsem ho zkrmila přes zimu venkovním kočkám,co se v zimě přitoulaly.Mě tenkrát chovatelka i veterinářka právě na RC navedly k velké spokojenosti kočiček,je dražší,ale aspoň do toho jednoho roku ve vývinu by mělo být kvalitní krmivo,pak to třeba kombinovat. Ještě jsem chtěla dodat,že u nás namočený granulky jíst nechtějí,Matýsek musel jednou když byl malý a to byl docela problém.:_/
skorapi (20.03.2012 13:08:44) napsal: Tak váha by měla být už 1kg a více. Koupila jsem granule Brit pro kotata a zkošela dát do mléka a vývaru. Mrška sežrala a vypila vše ale granule vyplivuje. Zkusim mrknout na ty granule royal canin. Spíše si ale myslím, že bude rozmazlená, kdyz jí necham kapsicku zalitou tím vývarem tak ji sezere a nevadí , že to je oschle. kdyz ji dam pouze kapsu tak ji nesežere vubec :D Naši kapsičky vůbec nejedí,jen někdy na mls,ale to vyblížou šťávičku a to co je v kapsičce většinou ani maso není,takže to nechtějí,kapsičky moc výživné nejsou pokud nejde o nějaké opravdu kvalitní,ale ty bývají dost drahé.Nemůžu jim třeba dávat ani konzervy,protože jim buď nechutnají,Barča by si dala,ale má po ní vždycky průjem.Vím,že si brit celkem pochvalují,ale u nás ho nejedí taky,zkoušela jsem jim ho dávat,aby neměli pořád stejné,ale nakonec jsem ho zkrmila přes zimu venkovním kočkám,co se v zimě přitoulaly.Mě tenkrát chovatelka i veterinářka právě na RC navedly k velké spokojenosti kočiček,je dražší,ale aspoň do toho jednoho roku ve vývinu by mělo být kvalitní krmivo,pak to třeba kombinovat.;-)
Tak váha by měla být už 1kg a více. Koupila jsem granule Brit pro kotata a zkošela dát do mléka a vývaru. Mrška sežrala a vypila vše ale granule vyplivuje. Zkusim mrknout na ty granule royal canin. Spíše si ale myslím, že bude rozmazlená, kdyz jí necham kapsicku zalitou tím vývarem tak ji sezere a nevadí , že to je oschle. kdyz ji dam pouze kapsu tak ji nesežere vubec :D
skorapi (20.03.2012 10:26:17) napsal: měla by to být britská polodlouhosrtstá. Již odnarození ji původní majitelka musela uměle kmit, samozřejmě si jí rozmazlila a naučila na masíčko a rybičku a tudíž granule, kapsicky a voda jsou tabu. Pokud ovšem dam do kapsičky kuřecí masíčko a čistý vývar tak to už jí jede. Pije jen tatra mléko ředěné vodou. Po pravdě vůbec nevím jak jí mám naučit jíst něco jiného. Ahojda,ono záleží na každé kočičce,ale u nás prakticky všichni čím byli starší začínali jíst víc granulky a ostatní skoro ani nechtěli.Dnes jedí hlavně granule a z ostatního hov.maso syrové přemražené a občas kapsičku,dokonce i s tím masíčkem někdy dělají fóry.Chce to ale dávat kvalitní granulky a pro koťátka,nejdřív třeba namočit a kupovat jen v menším množství,když zjistíš,že tyhle koťátku chutnají tak pak třeba koupit víc.Krmila jsem a krmím royal caninem a všem moc chutnali a chutnají,když koupím jiné,tak je jedí jen když mají opravdu hlad a jen trochu.U téhle značky prodávají pro koťata do 4 měsíců a po čtvrtém měsící i podle rasy.Váhu ve dvou měsících nevím,ale zkus si to zadat do vyhledávače na internetu.;-)
To podle toho jaké je to plemeno a taky záleží na velikosti kočičky. Třeba maiňáčkové váží docela dost, protože většinou dost vyrostou. Některá plemena jsou zase menší a lehčí, třeba u koček domácích to je už vůbec různé, ty naše většinou ve dvou měsích měli málo, zvlášť Bigie a jeho sourozenci (Bigoušek mi v roce a půl připomíná půlroční koťátko, skřet jeden :-D :-D :-D ) Takže průměrná váha těžko říct. Pokud teda nemyslíte nějaké konkrétní plemeno. ;-)
Můžete mi prosím někdo řící kolik je taková průměrná váha kotěte ve 2 měsících?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?