Diskuze Vánoce

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Všem přeju pěkné vánoce hlavně pejskům.
ááá, pozor, tady se už radši mažou části diskusí;-D tak to je ubohé
nikol (28.11.2009 11:55:51) napsal: Proboha!! trochu předčasné ne?! Z Vánoc se staly tak neuvěřitelně komerční svátky až je mi z toho špatně! Každý rok se začínají slavit dřív a dřív! Lidi už se vzpamatujte! Vánoce ? Co to jsou vánoce ? Především to je náboženský svátek. Jedna z vymyšlených pohádek pro oblbování části obyvatelstva kdysi dávno v minulosti. Tehdy se to ujalo a zamořilo to celou " civilizovanou společnost ". Dnes, v době kapitalismu je to především dobrý byznys pro prodejce, trhovce a další šmelináře, kteří díky své nabídce ovládají to stádo lidských ovcí, které poslušně hýká podle jejich představ. Čím delší a hlasitější hýkání bude, tím si víc namastí kapsy. To je základ dnešních vánoc. Pokud ti vadí, že Vánoce začínají v listopadu, velikonoce v lednu a mikuláš někdy v srpnu, pak to s tebou ještě není tak zlý, protože většina už dávno přijala tento nesmysl za svůj. Tedy lidská většina. Pro pejsky jsou vánoce stále ještě tím velkým svátkem, kdy na ně bude mít páníček snad více času a kdy možná dostanou i nějaký ten dárek ve formě dobroty, co jinak nedostávají. Oslav tedy vánoce parádní procházkou se svým pejskem a třeba vzpomeň na ty, kteří nemají s kým vánoce slavit a kteří někde v útulku čekají, jestli náhodou taky nedostanou nějaký pamlsek či dárek v podobě domova.
oggiho (28.11.2009 15:04:40) napsal: NE NIKOLE Ne Nikole ? ! ;-D ;-D ;-D ;-D
oggiho (28.11.2009 13:37:39) napsal: :-~ ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? Copak ? ! máš s tím snad nějaký problém ?? myslím, že na konci listopadu je trochu divné přát veselé Vánoce ne ? ! ;-D :-DD
oggiho (28.11.2009 13:37:39) napsal: :-~ ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? Vhodná odpověď správného uživatele !! !! !! !!
A jsou snad ještě nějaké jiné nebo co? !!
Proboha!! trochu předčasné ne?! Z Vánoc se staly tak neuvěřitelně komerční svátky až je mi z toho špatně! Každý rok se začínají slavit dřív a dřív! Lidi už se vzpamatujte!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?