Diskuze Vánoční fotosoutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hanka62 (10.12.2011 07:40:35) napsal: Jenomže za ÚČAST v soutěži je 80 bodů. Tak tam fláknu třeba fotku sousedovic kočky mezi jarními poupaty a mám jisté, že 80 bodů mi přiletí na účet. Jojo Hanko, máš úplnou pravdu. Dělají to kvůli bodům 8-} 8-}
Elis a smečka (07.12.2011 15:54:34) napsal: Pro mě za mě, ať si má na profilu fotku z netu nebo jen jednu fotku. Ale pokud tam mají jen jednu a nemám s čím porovnat, jestli třeba pejsek na ostatních fotkách je opravdu on, nekostičkuju. Pokud tam má aspoň 2 fotky a je vidět, že ten pejsek je opravdu jejich, tak ty kůstky dám. Jenomže ona tu fotku přihlásila do vánoční soutěže. :-(
taky mě tam dost fotek pobavilo... o vánocích asi pes nebude na zelený louce zalitý sluncem... občas ty lidi fakt nechápu... bohužel je to u každé fotosoutěže...:-~
Koukám na fotky a někteří nějak vánoční tématiku nějak nechápou, nebo chápou úplně jinak. Rotvík se zvonkem (kytkou)? na vánoce? no nevím, no :D
lemar (10.12.2011 10:01:00) napsal: Nechápu, proč to řešíte. Ne, že bych byla tohohle zastánce, ale tak je snad jasné, že pes, který lítá po louce zalité sluncem, ve fotosoutěži Vánoce, je snad jasné, že nevyhraje... To sice jo, ale když si chci prohlídnout fotky, tak mě tyhle "nesoutěžní" dost otráví a ztrácím jimi čas ..
Bigie a spol. (08.12.2011 22:20:31) napsal: Jákdyž se občas kouknu do průběhu soutěže, tak tam vidím dtránku zamořenou fotkami mimo téma. Proč tam lidi posílají fotky, které nejsou k tématu,to fakt nechápu. Vánoční ftka je podle mě něco, jako má třeba můj kocourek na profilu fotečku se zvonkama (vánoční, ne kytka!!!!!!!!!) nebo jiné jeho fotečky např. s vánočními ozdobami, nebo pejsek Jassmínek (Ivvushak), který mám moc hezké vánoční fotečky. TO JSOU vánoční fotky. To víš, lidi tam fláknou za body cokoliv .. Je to škoda, že to admini nějak nevyřazují ..
Hanka62 (07.12.2011 08:03:04) napsal: Pokud fotka nesouvisí s tematem, tak to snad vychytají admini. Ale nechci nikomu sahat do svědomí - včera se přihlásila nová uživatelka Katka s jorkem Deborka. Má jedinou fotku pejska, jako vystřiženou z reklamy na psí oblečky. Mám takový dojem, že už jsem tu fotku někde viděla - na stránkách e-shopu, který prodává potřeby pro psy. A tyhle podvody mi trochu vadí. https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/84323/ Ono takových fotek z netu v soutěži je víc .. nevím jestli v téhle, ale lidi se nestydí stáhnout něco co není jejich :-( Nevím, jak se to řeší, když se dá do soutěže fotka psa, co není tvůj .. těžko říct ..
Nechápu, proč to řešíte. Ne, že bych byla tohohle zastánce, ale tak je snad jasné, že pes, který lítá po louce zalité sluncem, ve fotosoutěži Vánoce, je snad jasné, že nevyhraje...
Jenomže za ÚČAST v soutěži je 80 bodů. Tak tam fláknu třeba fotku sousedovic kočky mezi jarními poupaty a mám jisté, že 80 bodů mi přiletí na účet. Bigie a spol. (08.12.2011 22:20:31) napsal: Jákdyž se občas kouknu do průběhu soutěže, tak tam vidím dtránku zamořenou fotkami mimo téma. Proč tam lidi posílají fotky, které nejsou k tématu,to fakt nechápu. Vánoční ftka je podle mě něco, jako má třeba můj kocourek na profilu fotečku se zvonkama (vánoční, ne kytka!!!!!!!!!) nebo jiné jeho fotečky např. s vánočními ozdobami, nebo pejsek Jassmínek (Ivvushak), který mám moc hezké vánoční fotečky. TO JSOU vánoční fotky.
Jákdyž se občas kouknu do průběhu soutěže, tak tam vidím dtránku zamořenou fotkami mimo téma. Proč tam lidi posílají fotky, které nejsou k tématu,to fakt nechápu. Vánoční ftka je podle mě něco, jako má třeba můj kocourek na profilu fotečku se zvonkama (vánoční, ne kytka!!!!!!!!!) nebo jiné jeho fotečky např. s vánočními ozdobami, nebo pejsek Jassmínek (Ivvushak), který mám moc hezké vánoční fotečky. TO JSOU vánoční fotky.
Jenomže ona tu fotku přihlásila do vánoční soutěže. :-( Elis a smečka (07.12.2011 15:54:34) napsal: Pro mě za mě, ať si má na profilu fotku z netu nebo jen jednu fotku. Ale pokud tam mají jen jednu a nemám s čím porovnat, jestli třeba pejsek na ostatních fotkách je opravdu on, nekostičkuju. Pokud tam má aspoň 2 fotky a je vidět, že ten pejsek je opravdu jejich, tak ty kůstky dám.
Pro mě za mě, ať si má na profilu fotku z netu nebo jen jednu fotku. Ale pokud tam mají jen jednu a nemám s čím porovnat, jestli třeba pejsek na ostatních fotkách je opravdu on, nekostičkuju. Pokud tam má aspoň 2 fotky a je vidět, že ten pejsek je opravdu jejich, tak ty kůstky dám. Hanka62 (07.12.2011 08:03:04) napsal: Pokud fotka nesouvisí s tematem, tak to snad vychytají admini. Ale nechci nikomu sahat do svědomí - včera se přihlásila nová uživatelka Katka s jorkem Deborka. Má jedinou fotku pejska, jako vystřiženou z reklamy na psí oblečky. Mám takový dojem, že už jsem tu fotku někde viděla - na stránkách e-shopu, který prodává potřeby pro psy. A tyhle podvody mi trochu vadí. https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/84323/
Pokud fotka nesouvisí s tematem, tak to snad vychytají admini. Ale nechci nikomu sahat do svědomí - včera se přihlásila nová uživatelka Katka s jorkem Deborka. Má jedinou fotku pejska, jako vystřiženou z reklamy na psí oblečky. Mám takový dojem, že už jsem tu fotku někde viděla - na stránkách e-shopu, který prodává potřeby pro psy. A tyhle podvody mi trochu vadí. https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/84323/
Lidi jsou jiní :D Většinou jsou tam fotky, a to i docela dost, co nesouhlasí s tématem .. :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?