Diskuze Vánoční sbírka pro útulek 2015

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

I tento rok budeme na Hafici.cz pořádat sbírku pro vybraný psí útulek. Vás bychom chtěli poprosit o pomoc s výběrem útulku, kterému pomoc půjde ;-) Prosím navrhněte útulek z Libereckého kraje. Díky.
Darovali jsme bodíky na útulek,ale u dvou profilů mi chybí boudička "sponzor útulku 2015" :-( .
B+P+A zástupci Peťullka&Gazollka (30.11.2015 10:36:20) napsal: Liberec moc neznám, jelikož jsem z Moravy, ale když jsem si našla seznam útulků zaujal mě tentohttp://www.utulek-dobranov.estranky.cz/ . Popřípadně by bylo dobré dát sem návrhy, né každý umí hledat. http://www.sancezviratum.cz/ a nebo ještě tento..všechny útulky by si zasloužili dárky, ale největší radost uděláme tím, že si nějakého pejska vezmeme.
Kate (25.11.2015 08:54:31) napsal: I tento rok budeme na Hafici.cz pořádat sbírku pro vybraný psí útulek. Vás bychom chtěli poprosit o pomoc s výběrem útulku, kterému pomoc půjde ;-) Prosím navrhněte útulek z Libereckého kraje. Díky. Liberec moc neznám, jelikož jsem z Moravy, ale když jsem si našla seznam útulků zaujal mě tentohttp://www.utulek-dobranov.estranky.cz/ . Popřípadně by bylo dobré dát sem návrhy, né každý umí hledat.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?