Diskuze Vaši oblíbené koně,máte nějaký?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jo mám! Jmenuje se Monty a je ustájený v Radíkově. Teď je mu okolo 9ti lez. Je to valášek ČT a araba, po matce Meitě a otci Minerálovi. Jeho nevlastní bratr se jmenuje Zlaťák a je taky ustájený v Radíkově. Monty je krásný ryzák, s vlohami pro drezůru, jeho rekord v parkuru (ve volnosti) je zatím 160 cm, dál jsme to nezkoušeli, protože máme malé stojany :D Tak a to je snad všechno:D
Kde je Radíkov?V jedný stáji blízko Oloumoouce znám taky Zlaťáka:-) Zlaťák mě přivedl k ježdění:D >> Já mám nejradčí klisničku Borůvku,6letou grošandu.Je pro drezúru.;-D Já na ní ale jezdit nemůžu:( sOUKROMEJ koník8-} :-DD Rozííí:-DD
Já mám oblíbenýho koně jmenuje se blesk pak sixteen,chica,mikeila,perseval ,zlatka a gipsy
můj nejoblíbenějšíc kůň je má Štefinka.za nic bych ji nevyměnila!;-)
muj ne kun je Olik... mam ho moc rada.. je mezi nami takovy pouto, ktery snad nema k nikomu jinymu a jsem hrozne raada :)... proste je to muj milacek :)
Já mám oblíbenou kobylku Ricuru:D . Ohromný mazel:-D . Je z NH Kladruby nad Labem.
anetkaa (14.03.2010 18:50:52) napsal: já mám oblíbenou kobylku týnu a valáška suprema... oba jsou suproví no a????
naše klisna napoli je ardenský kůn je fat ten nejlepší kůn nasvětě za ni byh ho neviměnila:D :-) ;-D ;-)
činčilka zvÍřátka (22.03.2010 19:24:33) napsal: mám doma 2 letou klisnu gavoru a jeětě jednu 1 letou klisnu a ta se jmenuje kostrava a ještě 3 letou klsnu a tase ase jmenuje shagga jsou bezvadný a pak mam ještě nejaký jeto bezvadný být tady na konícich líbíse mi tu hrozně :-) :D ;-D ;-) A ty moc hraješ dostihy ne? Navíc dost koníků v tvém profilu by mělo být virtuálních - co ty na to? ;-) Nedělej tu z nás blázny...
Mým nejoblíbenějším koníkem byla Brituška. Byla moje zlatíčko. Úplně krásná ryzá klisnička, neuvěřitelně hodná a naslouchala mi. Ale pak jsem musela z dané stáje odejít. Asi po roce jsem se dostala do jiné stáje a tam mě uchvátil kůň jménem Falko. Byl to nádherný ryzí valášek. Má úžasně krásnou barvu a nádherné bílé znaky. Jenže je to starý protiva a lenivec. Tak mě to obdivování nějak přešlo. Za nějákou dobu jsme si však přišli do noty a já na něj nedám dopustit. Je to moje zlatíčko. Ale na Britulku nikdy nezapomenu :-)
No jasně že jo... Jmenuje se Gréta, je to klisna , 22 let... Už je stará a nejezdí se na ní(skoro)... ¨Poznala jsem jí když jí bylo asi 20 let a přivedla do jezdeckého klubu, kde jezdím... Bohužel pro ní nebylo místo a prodali ji... =( je to teprve 3 měsíce... Děsně se mi po ní stejská a celej svět se mi rozpadl... A i když jí nevidím, pořád jí miluju a bude to moje první opravdová koňská láska... P.S. Prosíím pokud je tady Gréty majitel/ka pošlete mi pls. nějaký kontakt na email : Irmikasp[at]email.cz nebo na tel. 725 009 843.. Děkuju předem.. Moc mi na Grétušce záleží.. =)
Pro mě je naprostou jedničkou vlastní kobuše Lucky :-DD víc o ní na www.lucky-web.wz.cz
Mám svého oblíbeného koně , i když není můj tak bych ho nevyměnila.... jmenuje se Relin a a je to plemeno český teplokrevník, nádhený běloušek...;-)
mám doma 2 letou klisnu gavoru a jeětě jednu 1 letou klisnu a ta se jmenuje kostrava a ještě 3 letou klsnu a tase ase jmenuje shagga jsou bezvadný a pak mam ještě nejaký jeto bezvadný být tady na konícich líbíse mi tu hrozně :-) :D ;-D ;-)
Taky miluju jednu kobylku....Teda milovala jsem...Umřela.:_( zhroutil se mi svět!:_( :_( :_( :_(
mám doma 1 letou klisnu napoli a je supoví náááádhern skáče i jezdí a i poslouchá je suprový kůn a taky umí viskočit do vzduchu ona ví že když něco provede že nemůže jezdit a sama si zaleze je skělá prottě suprová . po tátovi má poslušnost po mámě má rychlost přeskakování a po babičce má sílu a p dědečkovi má kopyta je to prostě super kůn :D :-) ;-D ;-)
já mám oblíbenou kobylku týnu a valáška suprema... oba jsou suproví
Ahoj ja mam Stectacola je to anglickej plnasek a nemenila bych ho je to muj milacek behal dostihy takze jse s nim nenudim.Je ohramne rychej a sikovnej:-)
Jo, mám :), jmenuje se Durman, patří mě, mám ho ustájeného ve stáji kousek od domu. Je mu šest let a je to anglický plnokrevník bez dostihové minulosti :). Já s ním skáču, ale teď se zlepšujeme hodně i v drezuře. Plánuji s ním parkurové závody, lehké drezurní a asi všestrannost :D
a musim uznat že je to zatim pěknej zlobič:D ae jinak dobý
mno já mam zatim jenooom 1 ae je to moe zlato jmenuje se amico je mu 3 apůl roku jeho mamka se menuje fanny a je to hnědáček a řikám mu amí bobouši a amíčku:-D
Oblíbených koní mám hodně :-D ale v první řadě je to můj huculek miki...pak taky dashka :-D....linda...beauty...remi.. .shambik...batik...no jak říkám je jich hodně :-D
>> VÍCE ZDE>> Máte oblíbenýho koníka?:_( ?? !! :-DD :D Určo co? :D :D Každej koňák má oblíbenýho koníka či?! poníka!¨ Já taky!Jasně:-) Napište sem o něm vše od8-| jak se jmenuje až po>> kolik má zubů:-D Mno nic tak pištééééééé:-~ :-DD Rozíííí:-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?