Diskuze Vástroj

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj v sedle Norton jsem jezdila cca 2 roky a byla jsem spokojená. Před půl rokem jsem si koupila svého koně a o tomto sedlu jsem uvažovala, nakonec jsem si ale koupila jiné..Hlavně aby koníkovi sedlo sedělo :)
Mě se líbí přímo od sedláře (konkrétně Sedlářství Jan Hauzr-http://www.janhauzr.cz/ ), stojí kolem 20000,- a mám s ním fakt dobré zkušenosti.>:)
Ahoj, taky mam Nortona,a nemůžu si stěžovat,lehoučké,i když nesmí zmoknout kvůli syntetiky.Jinak je taky velmi dobré sedlo od Dasla, podobná cena i kvalita
Lucka (29.05.2012 15:30:31) napsal: Ahojky, já už vlastním Nortona 10 let a jsem s ním moc spokojená, na tomto sedle je super to, že je lehoučké a má nastavitelné kolenní opěrky.Dobře se mi v něm sedí a odjezdila jsem s ním i nějaké ty hobby parkury. Přeji Ti pěkný den:-DD Mocinky děkuju :) :D
♫ Adell ♫ (29.05.2012 15:26:59) napsal: Ahoj, nejspíš budu k novému koni kupovat i sedlo a tak se chci zeptat. Kamrádka mi doporučila značku NORTON Rexine. :) Prej je to docela levná záležitost ,ale v praxi s tim zatim zkušenosti nemá. Tak se chci zeptat jestli nemáte s touhle značkou zkušenosti, abych upřesnila, nejde mi o cenu spíš o kvalitu.:) Ale víc než za koně zato utratit zas nechci XD :D De mi oto aby to něco vydrželo a aby to bylo i nějak pohodlný(pro koně...i pro mě) a kvalitní. A kdyby náhodou ste někdo měl typ na jinou zančku budu ráda. Děkuju :):-D Ahojky, já už vlastním Nortona 10 let a jsem s ním moc spokojená, na tomto sedle je super to, že je lehoučké a má nastavitelné kolenní opěrky.Dobře se mi v něm sedí a odjezdila jsem s ním i nějaké ty hobby parkury. Přeji Ti pěkný den:-DD
Ahoj, nejspíš budu k novému koni kupovat i sedlo a tak se chci zeptat. Kamrádka mi doporučila značku NORTON Rexine. :) Prej je to docela levná záležitost ,ale v praxi s tim zatim zkušenosti nemá. Tak se chci zeptat jestli nemáte s touhle značkou zkušenosti, abych upřesnila, nejde mi o cenu spíš o kvalitu.:) Ale víc než za koně zato utratit zas nechci XD :D De mi oto aby to něco vydrželo a aby to bylo i nějak pohodlný(pro koně...i pro mě) a kvalitní. A kdyby náhodou ste někdo měl typ na jinou zančku budu ráda. Děkuju :):-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?