Diskuze Veliká boule!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

David (06.08.2011 03:16:20) napsal: To ten svůj dotaz myslíte vážně? Vy si myslíte že ten problém vyřešíte dotazem na "micinách"? Už je to vyřešené byly jsme u zvěrolékaře ;-D ;-)
eliska (05.08.2011 08:47:08) napsal: Ahoj moje kočička Minda má na tváři trovhu pod uchem takovou velikou bouli.Našli jsme jí před dni, hledala jsem v různých nemocech ale nic s tím nesouhlasí.Nevíte náhodou coto je byla bych moc vděčná za vaši odpověd!:_( :_( Nebo máme jet ihned ke zvěrolékařovi???? To ten svůj dotaz myslíte vážně? Vy si myslíte že ten problém vyřešíte dotazem na "micinách"?
Miška (05.08.2011 09:51:39) napsal: Já bych raději zašla k veterináři. Může to být nějaký nádor, zánět (abces), alergická reakce nebo třeba jen tuková bulka, ale mělo by se vědět, jakého je ten útvar původu. Třeba je to jen neškodné zduření, náš Čiko měl jednou větší bouli na břiše, pro jistotu jsme s ním hned jeli k doktorovi, kde se zjistilo, že se pravděpodobně venku popral a ta boule je následek kousnutí v bitce, za tři dny to zmizelo samo. Děkuji ti velice moc za chvilku startujem do čekárny!;-)
eliska (05.08.2011 08:47:08) napsal: Ahoj moje kočička Minda má na tváři trovhu pod uchem takovou velikou bouli.Našli jsme jí před dni, hledala jsem v různých nemocech ale nic s tím nesouhlasí.Nevíte náhodou coto je byla bych moc vděčná za vaši odpověd!:_( :_( Nebo máme jet ihned ke zvěrolékařovi???? Já bych raději zašla k veterináři. Může to být nějaký nádor, zánět (abces), alergická reakce nebo třeba jen tuková bulka, ale mělo by se vědět, jakého je ten útvar původu. Třeba je to jen neškodné zduření, náš Čiko měl jednou větší bouli na břiše, pro jistotu jsme s ním hned jeli k doktorovi, kde se zjistilo, že se pravděpodobně venku popral a ta boule je následek kousnutí v bitce, za tři dny to zmizelo samo.
Ahoj moje kočička Minda má na tváři trovhu pod uchem takovou velikou bouli.Našli jsme jí před dni, hledala jsem v různých nemocech ale nic s tím nesouhlasí.Nevíte náhodou coto je byla bych moc vděčná za vaši odpověd!:_( :_( Nebo máme jet ihned ke zvěrolékařovi????
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?