Diskuze velké bříško

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj potrebovala bych poradit... ten kdo mel doma kocicku ktera cekala kotatka...nase micka ma docela velke brisko na zacatku zimi mnela porad hlad ale zase o tolik vic nez ji davam normalne sem ji nedala samozrejmne kocka na zimu pribere ale mne se docela zda ze ji narostlo jenom brisko ale prave nevim jak vypada tehotna kocicka a jak se chova..tedy vakstrovana je ale uz sem nekolikrat slysela ze i presto mela potom kocka kotata...diky za vsechny rady
Ahoj, záleží jakou metodou jste ji nechaly vykastrovat. Jestli má jen podvázané vaječníky, nebo vyndanou dělohu i s vaječníky. Březost kočky se pozná pohmatem i opticky. V době, kdy se kočce zvětší břicho jsou viditelné i pohyby koťat- kočka je víc spavá a žravá. Kdy byla naposledy odčervovaná?- Předpokládám, že chodí ven.
také jsem si vsimla ze si na brisko nenecha ani poradne sahnou porad si myje a kdyz na mne treba sedela a ja sem lezela tak sme se jenom trosku pohnula a ona se mne hned chytila se mi zdalo jako aby nahodou nespadla to sou mozan ale jenom reflexi...a nedavno se pozvracela pod stolem diky za rady
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?