Diskuze Velký,Velký problém!!!!!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zalezi na tom, jestli kun potrebuje pomoci, a ty mu ji chces doprat, nebo jestli chces proste kone. pokud chces koni pomoci, je to velmi narocne ve vsech ohledech, ale pokud chces proste kone, tak bych rodicum (hlavne mamce) slibila ccokoliv-domaci prace, dobre znamky, brigadu aj..-a mamka by pak mohla svolit. ovsem to musis dodrzet. at se ti to podari, hodne stesti a hodne uzite jezdeni.... :D :D :D :D :D :D :D
Plus doplnam - Povedz že stým není veľa roboty :) ... :-) :-) :-)
Víš, popravdě řečeno se mamince vůbec nedivím. Když zapomeneš dát králíkovi, tam mu ona dá kus mrkve a je vystaráno. Když zapomeneš nakrmit koně, je to úplně o něčem jiném. Zatímco Ty si budeš někde běhat s kamarádkami, maminka obleče montérky a půjde kydat hnůj a tahat seno. Tak si to představuješ? Maminka evidentně ne. Kamarádka, co Ti radí, že s koněm "není vela roboty" buď koně sama nemá nebo chudák její kůň. Mít koně je práce, práce, práce.... a zase práce. Žádné prázdniny, žádné cestování, žádná dovolená u moře. Budeš doma a starat se o koně, zatímco kamarádky budou básnit, jaké to bylo např. v Turecku. Kromě toho kůň stojí i peníze a to hodně. Ne jen jeho pořízení, ale i každý měsíc jeho provoz. Krmení, vitamíny, kování, uzdění, sedlo, potřeby na čištění.... očkování, odčervení a co když se něco s koněm stane? Rázem účty za veterinu letí do několika desítek tisíc. To jsou věci, které si ve svém věku vůbec neumíš představit. Nemyslím to zle, ale maminka má pravdu. Raději si najdi někde v okolí nějaký klub, kam budeš chodit, kde se naučíš vše potřebné a jednou, až budeš dospělá, potom si koně můžeš pořídit. ;-) anezka (14.01.2014 18:30:48) napsal: Ahoj, mám velký problém.Jezdím 2 roky a chtěla bych si pořídit koníka nebo poníka.Ten velký,velký problém se jmenuje R-O-D-I-Č-E.Ne že bychom neměli dost peněz,těch máme dost...Spíš mamka tvoří 70 procent problému-párkrát jsem zapoměla dát kráíkovi/andulce!!!!!!!!!!!!!! Tatka nemá nic proti,jenže tatka neudělá NIC co nesvolí mamka.(vímka byla když si kupoval papouška.JEHO PAPOUŠKA) pls poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :( :( :(
Claudia (23.01.2015 13:35:28) napsal: Víš, popravdě řečeno se mamince vůbec nedivím. Když zapomeneš dát králíkovi, tam mu ona dá kus mrkve a je vystaráno. Když zapomeneš nakrmit koně, je to úplně o něčem jiném. Zatímco Ty si budeš někde běhat s kamarádkami, maminka obleče montérky a půjde kydat hnůj a tahat seno. Tak si to představuješ? Maminka evidentně ne. Kamarádka, co Ti radí, že s koněm "není vela roboty" buď koně sama nemá nebo chudák její kůň. Mít koně je práce, práce, práce.... a zase práce. Žádné prázdniny, žádné cestování, žádná dovolená u moře. Budeš doma a starat se o koně, zatímco kamarádky budou básnit, jaké to bylo např. v Turecku. Kromě toho kůň stojí i peníze a to hodně. Ne jen jeho pořízení, ale i každý měsíc jeho provoz. Krmení, vitamíny, kování, uzdění, sedlo, potřeby na čištění.... očkování, odčervení a co když se něco s koněm stane? Rázem účty za veterinu letí do několika desítek tisíc. To jsou věci, které si ve svém věku vůbec neumíš představit. Nemyslím to zle, ale maminka má pravdu. Raději si najdi někde v okolí nějaký klub, kam budeš chodit, kde se naučíš vše potřebné a jednou, až budeš dospělá, potom si koně můžeš pořídit. ;-) Souhlasím! Až se děvče naučí zodpovědnosti za svá malá zvířata, lze uvažovat o větším zvířeti. Vydírání typu:"Udělám všechno!" je sice pěkné, ale slíbit je jedna věc, konat druhá...
anezka (14.01.2014 18:30:48) napsal: Ahoj, mám velký problém.Jezdím 2 roky a chtěla bych si pořídit koníka nebo poníka.Ten velký,velký problém se jmenuje R-O-D-I-Č-E.Ne že bychom neměli dost peněz,těch máme dost...Spíš mamka tvoří 70 procent problému-párkrát jsem zapoměla dát kráíkovi/andulce!!!!!!!!!!!!!! Tatka nemá nic proti,jenže tatka neudělá NIC co nesvolí mamka.(vímka byla když si kupoval papouška.JEHO PAPOUŠKA) pls poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :( :( :( Ahoj, ja som mala ten problém celý istý :-) Nakoniec sme sa dohodli a Plyšinko je doma :-) Dohodla som sa s Otcom takto "Budem sa o nho starať, budem posluchať , doma upratovať ...." Zatial sa mi to darí.... No uvidíme čo za rok :-DD :-DD :-DD :-DD 8-} Proste rodičom povedz že si zodpovedná , že si šikovná .... A že oni sním nebudu mať žiadneee problémy. BTW - chceš ho mať niekde ustajneného či doma? Ja ho mám doma, a to je to najlepšie čo môže byť!!!! ;-) ;-) ;-)
Ahoj já mám doma to samé tatka by mi ho rád koupil:-) ,ale mamka taky říká že to stojí moc peněz, taky že je to moc práce>-| >-| >-| >-| >-| . Ale tatka říkal že mi ho koupí až se naučím jezdit a ted jezdím vyborně i mamka mi to Dovolila:-D :-D :-D :-D :-D. Už se tak těším!!!!!!8-) 8-) 8-) .Eliso 11 a Anežko zkuste doma mamce říct že uděláte cokoli co budou chtít. Ale pořát přemlouvejte ono se vám to vyplatí!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) pls odepište>> >> >> >> >> ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
anezka (14.01.2014 18:30:48) napsal: Ahoj, mám velký problém.Jezdím 2 roky a chtěla bych si pořídit koníka nebo poníka.Ten velký,velký problém se jmenuje R-O-D-I-Č-E.Ne že bychom neměli dost peněz,těch máme dost...Spíš mamka tvoří 70 procent problému-párkrát jsem zapoměla dát kráíkovi/andulce!!!!!!!!!!!!!! Tatka nemá nic proti,jenže tatka neudělá NIC co nesvolí mamka.(vímka byla když si kupoval papouška.JEHO PAPOUŠKA) pls poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :( :( :( zkus jim dokazat ze se o neho dokzes posterat :D
Ahoj, mám velký problém.Jezdím 2 roky a chtěla bych si pořídit koníka nebo poníka.Ten velký,velký problém se jmenuje R-O-D-I-Č-E.Ne že bychom neměli dost peněz,těch máme dost...Spíš mamka tvoří 70 procent problému-párkrát jsem zapoměla dát kráíkovi/andulce!!!!!!!!!!!!!! Tatka nemá nic proti,jenže tatka neudělá NIC co nesvolí mamka.(vímka byla když si kupoval papouška.JEHO PAPOUŠKA) pls poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :( :( :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?