Diskuze Venek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám otázku,může dlouhosrstá kočka ven,kdybych ji měla v bytě a chtěla bych s ní na procházku může??Někdo mi říkal,že nemůže,ale myslím,že může jakákoliv kočka ven ne?
*Charlie+K+L* (13.09.2011 16:07:02) napsal: Mám otázku,může dlouhosrstá kočka ven,kdybych ji měla v bytě a chtěla bych s ní na procházku může??Někdo mi říkal,že nemůže,ale myslím,že může jakákoliv kočka ven ne? Dlouhosrtstá kočika ven může, my měli dlouhosrtou kočku domácí rézinku (profil Rézinka) a byla stále venku. Takže ji ven pouštět můžete.
*Charlie+K+L* (13.09.2011 16:07:02) napsal: Mám otázku,může dlouhosrstá kočka ven,kdybych ji měla v bytě a chtěla bych s ní na procházku může??Někdo mi říkal,že nemůže,ale myslím,že může jakákoliv kočka ven ne? Na procházku může.Ale pokud je zviklá žít v bytě nemůže žít venku.
Muj kocourek kubíček ( profil kubíček) chodí ven pořád je černobílej a je to domácovenkovní kočka.:-D vždy skočí z balkonu nedělá mu to problem protože bydlíme v 1.patře. ;-) večer nebo ještě odpoledne zavolame kubo kubíčku a je hned u dveří a jde domu tam se nají napije vyspí hraje si s hračkama a jde zas ven teda pokud ho pustííme:D :-D ;-D ;-)
Proč by nemohla?Jen si myslím,že když je zvyklá v bytě,tak jí bude trvat,než se venku rozkouká,takže se jí to zezačátku asi nebude moc líbit.Rozhodně se jí ale nemůže nic stát;-) *Charlie+K+L* (13.09.2011 16:07:02) napsal: Mám otázku,může dlouhosrstá kočka ven,kdybych ji měla v bytě a chtěla bych s ní na procházku může??Někdo mi říkal,že nemůže,ale myslím,že může jakákoliv kočka ven ne?
Kačka (13.09.2011 19:53:20) napsal: Na procházku může.Ale pokud je zviklá žít v bytě nemůže žít venku. díky :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?