Diskuze Venkovní i domácí kočka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já už si ani nevzpomínám, kdy byl náš kocour naposledy bez šrámů... Většinou si s tím poradil sám, dokonce i s hlubšími ránami. Veterinář mi řekl, že pokud rána moc nekrvácí, stačí domácí léčba. Jen je potřeba hlídat, jestli se rána nezanítila, jednou se nám to stalo. Pod okem se mu udělala taková velká boule, abces :-~ Ale vyčistili jsme to sami doma a bylo to v pořádku. Pokud je kočka zdravá, tak se většinou s bojovým zraněním vyrovná sama ;-D
skuhralka (10.11.2009 14:42:12) napsal: Dobrý den, mám kočku už asi 3 roky no a od včerejška 9.11.2009 jsem si všimla že má pár stroupků na hlavě a škrábanec na noze,,, celkem velkej... a je slabší na přední pravou nohu mohlo dojít ke rvačce s kočkami a nebo jí někdo nakopl... každopádně chtěla bych se zeptat jestli jí na to nemám něco dát škrábanec má na zadní levé nožce a je celkem hlubokej...?? Taky jem mela tento problém ale pokud ma skrabance tak je pravděpodobné,že došlo ke rvačce mezi kočkama při nejhorším se psem.Veterinař mi poradil at davam na to infandoland mast a celkem to zabralo mensi stroupky sloupnete pokud se daji ale nic nedelejte nasilim at to kocka nevezma jako utok od vas.A jestli ma narazenou nozku tak ji nechat chvili doma at ji zbytecne nenamaha.
Dobrý den, mám kočku už asi 3 roky no a od včerejška 9.11.2009 jsem si všimla že má pár stroupků na hlavě a škrábanec na noze,,, celkem velkej... a je slabší na přední pravou nohu mohlo dojít ke rvačce s kočkami a nebo jí někdo nakopl... každopádně chtěla bych se zeptat jestli jí na to nemám něco dát škrábanec má na zadní levé nožce a je celkem hlubokej...??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?