Diskuze Venkovní kocourek (vrátí se?)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Máme (ještě doufám)kocourka Felixe.Felixovi je cca 26 měsíců a s námi bydlí 2 roky v rodinném baráčku na klidném okraji malého města.Je vykastrovaný.Bydlí v kotelně, kam má svůj vlastní vchod, ale samozřejmě se povaluje i uvnitř baráku.Řekla bych, že 2/3 času tráví venku a 1/3 v baráku. Je to náš mazlíček, který poslouchá téměř jako pejsek.Vždy přítulný a myslím, že se má s námi moc dobře. Každé ráno (po celé dva roky)přijde dovnitř a dostane nějakou dobrůtku. Nikdy se nám nestalo, že by utekl a byl pryč déle než 1/2 dne. Až před dvěma dny se ztratil a zatím se ještě neobjevil. Chci se zeptat na Váš názor. Zda můžeme ještě doufat, že se vrátí.:_(
Kočka se vždy vrátí její cesta vždy vede domů ;-)
Pholinka (06.02.2010 20:34:56) napsal: Mně se kocourek také jednouna noc nevrátil domů, ikdyž každý večer byl už udveří a čekal navpuštění na gauč - dotepla. Volala jsem ho po celévesnici snad dvě hodiny anic. Celou noc jsem nespala akdyž jsem ráno před pátouuž nemohla vydržet, šlajsem se po něm opětpodívat. Otevřela jsemdveře ahurááááááááááááá ,kocourek seděl na obvyklémmístě na rohožce u dveří,byl v pořádku a mělpořádný hlad. Od té dobyuž přes noc nikdy pryčnebyl. Tak doufám, že váškocourek se také conejdříve vrátí. Hodněštěstí.Pája ale taky nemusel mět štěstí a mohlo ho střeba strazit auto jako toho mojeho
Mně se kocourek také jednou na noc nevrátil domů, i když každý večer byl už u dveří a čekal na vpuštění na gauč - do tepla. Volala jsem ho po celé vesnici snad dvě hodiny a nic. Celou noc jsem nespala a když jsem ráno před pátou už nemohla vydržet, šla jsem se po něm opět podívat. Otevřela jsem dveře a hurááááááááááááá, kocourek seděl na obvyklém místě na rohožce u dveří, byl v pořádku a měl pořádný hlad. Od té doby už přes noc nikdy pryč nebyl. Tak doufám, že váš kocourek se také co nejdříve vrátí. Hodně štěstí.Pája
Birkana (14.10.2010 12:55:48) napsal: Také mám venkovní kočičky a kocourky. Jeden kocourek - ten nejstarší - je víc domácí. Celé dny se povaluje doma na polštáři, ale tak jednou za 14 dní si "vyrazí" třeba na 3 dny. Pak je zase kočka "domácí". Čím je starší, tím víc času tráví venku, nechci ho nijak omezovat, vždyť je to šelma, která (ať chceme, nebo ne) žije podle svých přírodních zákonů. A protože je to můj mazlíček, chci pro něho to nejlepší. I když na něj ve dne v noci netrpělivě čekám a po návratu dostává ty nejlepší pamlsky. Ale takoví už jsme my, kočkaři. Buďme shovívaví k potřebám svých kočiček a kocourků! Naše kočeny jsou takové polodomácí - polovenkovní. Přes den jsou venku,na večer se vysloveně cpou domů. Tam za odměnu,že se vrátily, dostanou konzervičky BC a jdou se převalovat na křesílka!:D
Birkana (14.10.2010 12:55:48) napsal: Také mám venkovní kočičky a kocourky. Jeden kocourek - ten nejstarší - je víc domácí. Celé dny se povaluje doma na polštáři, ale tak jednou za 14 dní si "vyrazí" třeba na 3 dny. Pak je zase kočka "domácí". Čím je starší, tím víc času tráví venku, nechci ho nijak omezovat, vždyť je to šelma, která (ať chceme, nebo ne) žije podle svých přírodních zákonů. A protože je to můj mazlíček, chci pro něho to nejlepší. I když na něj ve dne v noci netrpělivě čekám a po návratu dostává ty nejlepší pamlsky. Ale takoví už jsme my, kočkaři. Buďme shovívaví k potřebám svých kočiček a kocourků! Naše kočeny jsou takové polodomácí - polovenkovní. Přes den jsou venku,na večer se vysloveně cpou domů. Tam za odměnu,že se vrátily dostanou sušené masíčko (Let´s Bite) a jdou se převalovat na křesílka! :D
Také mám venkovní kočičky a kocourky. Jeden kocourek - ten nejstarší - je víc domácí. Celé dny se povaluje doma na polštáři, ale tak jednou za 14 dní si "vyrazí" třeba na 3 dny. Pak je zase kočka "domácí". Čím je starší, tím víc času tráví venku, nechci ho nijak omezovat, vždyť je to šelma, která (ať chceme, nebo ne) žije podle svých přírodních zákonů. A protože je to můj mazlíček, chci pro něho to nejlepší. I když na něj ve dne v noci netrpělivě čekám a po návratu dostává ty nejlepší pamlsky. Ale takoví už jsme my, kočkaři. Buďme shovívaví k potřebám svých kočiček a kocourků!
Uživatel34725 (23.10.2009 20:56:14) napsal: Máme (ještě doufám)kocourka Felixe.Felixovi je cca 26 měsíců a s námi bydlí 2 roky v rodinném baráčku na klidném okraji malého města.Je vykastrovaný.Bydlí v kotelně, kam má svůj vlastní vchod, ale samozřejmě se povaluje i uvnitř baráku.Řekla bych, že 2/3 času tráví venku a 1/3 v baráku. Je to náš mazlíček, který poslouchá téměř jako pejsek.Vždy přítulný a myslím, že se má s námi moc dobře. Každé ráno (po celé dva roky)přijde dovnitř a dostane nějakou dobrůtku. Nikdy se nám nestalo, že by utekl a byl pryč déle než 1/2 dne. Až před dvěma dny se ztratil a zatím se ještě neobjevil. Chci se zeptat na Váš názor. Zda můžeme ještě doufat, že se vrátí.:_( Je nám líto:_( , že se zatoulal váš kocourek. Možná se dostal dál než obvykle a je zima, tak může být u hodných lidí a jak se mu začne stýskat tak se vrátí zpět k vám. Máme kamarádku, kočičí maminku, a když se ji zatoulal kocourek, tak se po měsíci rozhodla, že si pořídí nového. Nový kocourek nebyl, vrátil se Kulíšek a byl naprosto v pořádku. Zřejmě byl u někoho doma a že byl zvyklý mít svobodu, tak jak se mu podařilo se dostat ven, tak si to honem mašíroval za svou kočičí mamčou. Přeji vám, aby se i váš kocourek vrátil v pořádku domů. Moc držíme pěstičky. Janinka:-)
Uživatel34725 (23.10.2009 20:56:14) napsal: Máme (ještě doufám)kocourka Felixe.Felixovi je cca 26 měsíců a s námi bydlí 2 roky v rodinném baráčku na klidném okraji malého města.Je vykastrovaný.Bydlí v kotelně, kam má svůj vlastní vchod, ale samozřejmě se povaluje i uvnitř baráku.Řekla bych, že 2/3 času tráví venku a 1/3 v baráku. Je to náš mazlíček, který poslouchá téměř jako pejsek.Vždy přítulný a myslím, že se má s námi moc dobře. Každé ráno (po celé dva roky)přijde dovnitř a dostane nějakou dobrůtku. Nikdy se nám nestalo, že by utekl a byl pryč déle než 1/2 dne. Až před dvěma dny se ztratil a zatím se ještě neobjevil. Chci se zeptat na Váš názor. Zda můžeme ještě doufat, že se vrátí.:_( Já s tím zkušenost mám. Taky jsem měla asi 8 let kocoura Břéťu. Potom onemocněl a já říkala že s ním musím na veterinu. Když už jsem druhý den chtěla jet, tak Břéťa už tam nebyl! Byla jsem zklamaná a vnucovala jsem si, že kdybych tam jela dřív. Jenže jsem si myslela že se vrátí. Stalo se to v květnu (asi) a od té doby se nevrátil. Já nechci jen vám to dělat horší, ale budeme hodně držet palce ať se vám kocourek vrátí. Třena běžel jen za kočkama, pokud nebyl kastrovaný. A nebo jestli nebyl nemocen, tak by se měl vrátit. Doufám že se vám hned a brzy vrátí a když už ne, tak si ho snad našla nějaká hodná rodina, která kocourka má v teple;-) Ale snad se najde! je nám to líto:-( Tak papa my všichni držíme palce a tlapičky!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?