Diskuze Věnování bodů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate vám odpověděla ve vedlejším příspěvku dvě hodiny po dotazu. https://www.hellosandy.cz/diskuzni-forum/o-strankach-hafici-cz/dotaz-pro-admina-body-1/ nadja (01.02.2014 23:05:22) napsal: Dobrý den,tuhle otázku pro adminy sem dávám podruhé.Naprostý nedostatek času se věnovat svému profilu pejska mě nutí ukončit jeho profil tady na hafíkách,ale je mi líto bodů,které jsem jsem získala.Ráda bych je věnovala tady na hafíky profilu "Verdi",protože jeho panička je moje kamarádka a perfektně se o svůj profil stará...je to možné a jak to udělat??Díky za odpověď.8-}
Co vím, tak věnovat body nelze, zkuste si objednat pro pesana něco z bonusprogramu... ale třeba udělají admini vyjímku nadja (01.02.2014 23:05:22) napsal: Dobrý den,tuhle otázku pro adminy sem dávám podruhé.Naprostý nedostatek času se věnovat svému profilu pejska mě nutí ukončit jeho profil tady na hafíkách,ale je mi líto bodů,které jsem jsem získala.Ráda bych je věnovala tady na hafíky profilu "Verdi",protože jeho panička je moje kamarádka a perfektně se o svůj profil stará...je to možné a jak to udělat??Díky za odpověď.8-}
Dobrý den,tuhle otázku pro adminy sem dávám podruhé.Naprostý nedostatek času se věnovat svému profilu pejska mě nutí ukončit jeho profil tady na hafíkách,ale je mi líto bodů,které jsem jsem získala.Ráda bych je věnovala tady na hafíky profilu "Verdi",protože jeho panička je moje kamarádka a perfektně se o svůj profil stará...je to možné a jak to udělat??Díky za odpověď.8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?