Diskuze Věra

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jj, kočky jsou supr, ale se psem se to nedá měřit, mám i psy, ale kočičí láska je prostě jiná - "svá" ;-)
Psi mám ráda,ale víc kočky ty miluji..mam rada když se nepřetvařují a kočka když se nechce mazlit tak prostě se mazlit nebude..to se mi líbí..falešné kočky nejsou jen lidi neumí pochopit že když se řekne ne tak prostě to ukážou drápkem a to lidé nesnáši..ja to miluji ...ale všechny zvířátka jsou užasné..
Našla si nás uplně sama,je to mazlík,je to sice jen necelý týden co u nás bydlí........ale už bych jí nedala za nic na světě:)
Mé nejoblíbenější zvíře vždy bylo a vždy bude kočka je jedno jaká ale prostě kočka;-)
Tak to jsme na tom stejně, také je mám moc ráda, jak ty malé, tak ty velké ;-)
No můj první kocourek ke mě přišel jako slepí k houslím vždy jsem měla lepší vztah ke psům ale co jsem si přinesla kocourka kterýho jsem zachránila před umrznutím doslova jsem se do kočiček zamilovala nic nehrajou bud vás mají rádi nebo ne...bud příjdou na tulindu sami nebo ne mají svou hlavu a to mě inponuje...no a teď už mam kočičky doma dvě a doslova je mám jako moje chlupatý miminka;-)
Kočka jé krásné tajůplné zvíře,dokáže naplno věnovat svou lásku,je věrná ale svá,každého něčim přitahuje,ale né každý se o ní dokáže postarat tak aby byla štastná.Je prostě jedinečná!
Já souhlasim s Věrou kočkám věřím sou to mé kamarádky a a když jsem smutná tak to poznají ,když jsem nemocná tak mi udělají lépe , a když se doma sama bojím tak se mě drží jak klíštata ;-)
Kočky jsou úžasná stvoření. Jednou jsem měla čtyřicítky horečky a Ferda (i když jsme spíš jako sourozenci) si lehl ke mně do noh, což nikdy neudělal! Chtěl mě povzbudit, jakoby říct, že to bude dobré! Za coř jsem vděčná jen jemu!
Věra (22.01.2009 16:48:56) napsal: Kočky? To je láska bez ptaní. Ale ne otrocká psí láska. Je to klid, radost, mazlení, péče, vděčnost, teplo, POHODA!!! Nenapsala bych to lépe, děkuji za ta slova..
Věra (22.01.2009 16:48:56) napsal: Kočky? To je láska bez ptaní. Ale ne otrocká psí láska. Je to klid, radost, mazlení, péče, vděčnost, teplo, POHODA!!!
Kočka jé krásné tajůplné zvíře,dokáže naplno věnovat svou lásku,je věrná ale svá,každého něčim přitahuje,ale né každý se o ní dokáže postarat tak aby byla štastná.Je prostě jedinečná!
No řekal bych že nejsme zotročovateli, kolikrát si nás naopak zotročí ti naši mazlíčci:-DD .K prní kočce jsme přišli úplně náhodou, nějaké přípravy na ni nebyly, byla víc méně venku, porodila nám koťátky a ztratila se, 2 jsme vypiplali stříkačkou na Sunaru , jeden bohužel zemřel tragicky, ale druhého má mamka a je v pohodě.MY sami teď máme 2 kočky a miluji je celým svým srcem.Dříve jsem kočky měla ráda, ale brala jsem je jinak než teď když je mám doma, udělala bych pro ně snad vše.:D
Jo máme dvě kočky a myslím že nás mají rády stejně jako mi je , máme společné denní rituály raní krmení a večer když je klid pokaždé obě přídou na gauč :-) na mazlení, Polynka s náma spí v posteli . Ale máme i psa a nemyslím že jeho lásku bych nazvala otrockou, mazlí se s náma a hraje si protože mu to přináší radost stejně jako nám Nejsme zotročovateli ale partnery!!
kočka je osobnost a to na nich miluju..nenechá si nic líbyt
My měli 2 kocoury, ale za sebou. Jeden utekl a teď máme Charlieho a milujem ho . Psi jsou oddanější ale mě vyhovuje že kočka je samostatná a nezávislá na majieli :-) ?!
Kočky? To je láska bez ptaní. Ale ne otrocká psí láska. Je to klid, radost, mazlení, péče, vděčnost, teplo, POHODA!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?