Diskuze Veterina

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, moc a moc prosím, pokud tu je někdo z Liberecka, zda byste nám mohli poradit nějakou dobrou veterinu, se kterou máte jen ty nejlepší zkušenosti? Brouzdáme po internetu, ale nikde nic. Bylo by asi jedno, zda se jedná o státní nebo soukromou. Hlavní je, aby se nám o kočičku uměli pořádně postarat.. Děkuju moc a moc..
Jasmia:) (25.12.2012 20:53:25) napsal: Dobrý den, už mi nějakou tu chvíli vrtá v hlavě, jak je to s oborem Veterina. Chtěla bych vystudovat (popřípadě i vysokou) školu, protože bych chtěla být v dospělosti veterinářka. Ale teď k otázce: Po vystudované škole pro tento obor přichází 'práce v terénu':-). Myslíte, že by šlo, zaměřit se jako veterinářka jen na určitý druh zvířete? Např. bych chtěla léčit jen psy, kočky a pod. domácí zvířata. Myslíte, že by to šlo? Děkuji za všechny odpovědi, s pozdravem Miuša a spol. :-) Dobrý den, veterinářem se stanete vystudováním Fakulty veterinárního lékařství při Veterinární a farmaceutické fakultě v Brně. Je to vysoká škola, studium trvá 6 let a je ukončené státní závěrečnou zkouškou. Už během studia si můžete volit kromě povinného základu i povinně volitelné předměty (např. právě choroby psů a koček). Práce v terénu vás bude čekat už v průběhu praxe při studiu. Snad to takhle stačí, jestli je váš zájem opravdu vážný, doporučuji vydat se na den otevřených dveří;-)
Jasmia:) (25.12.2012 20:53:25) napsal: Dobrý den, už mi nějakou tu chvíli vrtá v hlavě, jak je to s oborem Veterina. Chtěla bych vystudovat (popřípadě i vysokou) školu, protože bych chtěla být v dospělosti veterinářka. Ale teď k otázce: Po vystudované škole pro tento obor přichází 'práce v terénu':-). Myslíte, že by šlo, zaměřit se jako veterinářka jen na určitý druh zvířete? Např. bych chtěla léčit jen psy, kočky a pod. domácí zvířata. Myslíte, že by to šlo? Děkuji za všechny odpovědi, s pozdravem Miuša a spol. :-) Myslím, že by to určitě šlo. Jsou veteriny pouze pro domácí mazlíčky, tím nemyslím: (krávy, kozy, ovce, prasata). Já, např. chodím k vetovi, který je na všechny zvířata.8-} Existují taky speciální veteriny jen pro kočky, ale ty jsou myslím, že jenom v praze. Jenže nejsem vševěd, stačí mít pusu.;-)
Dobrý den, už mi nějakou tu chvíli vrtá v hlavě, jak je to s oborem Veterina. Chtěla bych vystudovat (popřípadě i vysokou) školu, protože bych chtěla být v dospělosti veterinářka. Ale teď k otázce: Po vystudované škole pro tento obor přichází 'práce v terénu':-). Myslíte, že by šlo, zaměřit se jako veterinářka jen na určitý druh zvířete? Např. bych chtěla léčit jen psy, kočky a pod. domácí zvířata. Myslíte, že by to šlo? Děkuji za všechny odpovědi, s pozdravem Miuša a spol. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?