Diskuze Veterinář v profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Teď jsem testovala a funguje, v jakém prohlížeči případně prohlížečích vám to nejde? Merky (10.10.2014 06:44:03) napsal: Mě se sice vyhledají hned, ale nemůžu žádného zvolit. Klikám na zvolit a nic.
Mě se sice vyhledají hned, ale nemůžu žádného zvolit. Klikám na zvolit a nic.
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je pro dokončení úplného profilu opravdu nutné vybrat si z veterinářů,kterí jsou ve vaší nabídce a nemůžu vložit svého ?!? Na to, abych zaregistrovala toho našeho bez jeho souhlasu nemám odvahu a ani mně by se takové chování nelíbilo, pokud by tak někdo učinil bez mého vědomí ! U Matýska i Tománka jméno našeho veta máme, ale v té době, kdy jsem ho tam dopisovala ještě registrace nebyla vámi požadována a bez veta Jollynkovi nemůžu dokončit profil a tudíž přicházíme o body, kterých není málo (!) opravdu s tím nelze něco udělat, nebo mu mám do profilu "nalhat" nějakého z vaší nabídky ?!? Martina
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je pro dokončení úplného profilu opravdu nutné vybrat si z veterinářů,kteří jsou ve vaší nabídce a nemůžu vložit svého ? Na to, abych zaregistrovala toho našeho bez jeho souhlasu nemám odvahu a ani mně by se takové chování nelíbilo, pokud by tak někdo učinil bez mého vědomí ! U Matýska i Tománka jméno našeho veta máme, ale v té době, kdy jsem ho tam dopisovala ještě registrace nebyla vámi požadována a bez veta Jollynkovi nemůžu dokončit profil a tudíž přicházíme o body - opravdu s tím nelze něco udělat, nebo mu mám do profilu "nalhat" nějakého z vaší nabídky ? Martina ...ps: teď teprve jsem si všimla, že po vašich posledních úpravách zmizel náš veta z profilů obou mých kluků - Matýska i Tománka - a to už k němu chodíme 21 let - fuj, to je od vás neslušné,takto s námi manipulovat a k našemu milovanému vetovi neuctivé !
To je divné, teď jsem to zkoušela a výsledky vyhledávání jsou otázkou okamžiku. Možná hledáte veterináře, kterého nemáme v databázi? Napište mi, prosím, tady nebo do SZ jeho jméno, vyzkouším to a kdyžtak vám ho nastavím. Johana Špronglová (04.08.2014 17:34:21) napsal: Zdravím, k vyplnění celého profilu už mi (myslím) chybí jen veterinář, jenže kdykoli dám cokoli vyhledávat a kliknu na hledat, nabíhá to tak dlouho, že se to nedá vydržet. Už jsem to zkoušela různě nechávat nabíhat. Nenaběhlo to ani za deset a více minut. A to jsem to zkoušela z několika zařízení. Takto nemohu profil dovyplnit. Neví někdo, co s tím?
Zdravím, k vyplnění celého profilu už mi (myslím) chybí jen veterinář, jenže kdykoli dám cokoli vyhledávat a kliknu na hledat, nabíhá to tak dlouho, že se to nedá vydržet. Už jsem to zkoušela různě nechávat nabíhat. Nenaběhlo to ani za deset a více minut. A to jsem to zkoušela z několika zařízení. Takto nemohu profil dovyplnit. Neví někdo, co s tím?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?