Diskuze Veterináři

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuji moc za odpověď a také se omlouvám za to, že musíte 2X odpovídat. Otázku, kterou jsem položila prvně, není zrovna nejnovější otázkou, takže jsem se v poslední době na odpovědi moc nedívala :D Miušák a spol. Inci Noktali (14.01.2013 10:07:57) napsal: Už jsem vám odpovídala v jiném tématu. Veterinářkou se stanete vystudováním Fakulty veterinárního lékařství, což je vysoká škola a podmínkou přijetí je ukončené středoškolské studium s maturitou. Ta střední škola nemusí být veterinárního zaměření, může to být jakékoli studium ukončené maturitou, např. gymnázium. Pokud byste se už teď chtěla zaměřit na tento obor, můžete se přihlásit na jakoukoli střední veterinární školu, je jich více - Brno, Třebíč, Kroměříž a další. Nevím, jestli je také v Oloumoci střední škola tohoto zaměření, domnívám se, že ne. V dojezdu byste měla to Brno, kde byste mohla potom po maturitě rovnou pokračovat na FVL.
Děkuji moc:) Inci Noktali (14.01.2013 10:07:57) napsal: Už jsem vám odpovídala v jiném tématu. Veterinářkou se stanete vystudováním Fakulty veterinárního lékařství, což je vysoká škola a podmínkou přijetí je ukončené středoškolské studium s maturitou. Ta střední škola nemusí být veterinárního zaměření, může to být jakékoli studium ukončené maturitou, např. gymnázium. Pokud byste se už teď chtěla zaměřit na tento obor, můžete se přihlásit na jakoukoli střední veterinární školu, je jich více - Brno, Třebíč, Kroměříž a další. Nevím, jestli je také v Oloumoci střední škola tohoto zaměření, domnívám se, že ne. V dojezdu byste měla to Brno, kde byste mohla potom po maturitě rovnou pokračovat na FVL.
Jasmia:) (13.01.2013 19:33:20) napsal: Dobrý den, jsem na zákl. škole a v budoucnosti bych chtěla být veterinářkou. Je nějaká možnost, jít na vet. školu bez vystudování školy zemědělské? Je nějaká střední veterinářská (nejlépe okr. Olomouc)? Slyšela jsem, že je v Olomouci nemocnice pro zvířata-pro psy a kočky, je to pravda? Moc děkuji za všechny odpovědi. :D Už jsem vám odpovídala v jiném tématu. Veterinářkou se stanete vystudováním Fakulty veterinárního lékařství, což je vysoká škola a podmínkou přijetí je ukončené středoškolské studium s maturitou. Ta střední škola nemusí být veterinárního zaměření, může to být jakékoli studium ukončené maturitou, např. gymnázium. Pokud byste se už teď chtěla zaměřit na tento obor, můžete se přihlásit na jakoukoli střední veterinární školu, je jich více - Brno, Třebíč, Kroměříž a další. Nevím, jestli je také v Oloumoci střední škola tohoto zaměření, domnívám se, že ne. V dojezdu byste měla to Brno, kde byste mohla potom po maturitě rovnou pokračovat na FVL.
Dobrý den, jsem na zákl. škole a v budoucnosti bych chtěla být veterinářkou. Je nějaká možnost, jít na vet. školu bez vystudování školy zemědělské? Je nějaká střední veterinářská (nejlépe okr. Olomouc)? Slyšela jsem, že je v Olomouci nemocnice pro zvířata-pro psy a kočky, je to pravda? Moc děkuji za všechny odpovědi. :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?