Diskuze vhodný kůň

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky taky kupuju a byla sem pro haflinga podle mě by určitě dospělého unesl, ale de asi o zvyk jestli před tím vozil jen 7leté děti :D Jinak doporučuji ČT a Haflinga Hafling je většinou ochotnej dobrák a ČT se dá používat do sportu i do hobby a sou nádherní oba dva. Pa přeju hodně štěstí. :)
welsh cob :-) blázínek (16.04.2012 17:58:06) napsal: ahoj je mi 14 budu si kupovat koně ale je problém v tom že to musí být kůň do rodiny tedy aby unesl i dospělou ženu. Nevíte jestli by ji unesl např hafling, fjord, anebo je lepší koupit nějakého teplokrevníka?:-D děkuju ;-)
Ahoj musíš zvážit, pro jak těžkého člověka koník bude. Pokud je člověk,těžší (plnoštíhlý) postavy;-) volila bych určitě toho haflinga,fjorda nebo jiného chladnokrevníka, jinak postačí i teplokrevník.Ono hlavně také záleží na charakteru koně, aby jsi si nakonec domů nedovezla sice pěkného koníka, ale zlého a nezvladatelného koně:-D potom na plemeni ;-) Hlavně než si koníka koupíš, tak si ho pořádně prohlédni jestli nemá nějaké zdravotní potíže,na pomoc si můžeš přivolat i veterináře,podívej se jak se chová v boxe (nechá se vyčistit?Snese se s ostatními koňmi ve stáji? atd.),nechá se bezproblémů nauzdit či nasedlat, popros majitele ať ti koně předvede pod sedlem i na ruce, pak si to vyzkoušej sama.Pokud ti bude koník vyhovovat a bude bez problémů, máš vyhráno. Přeji ti spoustu krásných zážitků s tvým novým koníkem.
ahoj je mi 14 budu si kupovat koně ale je problém v tom že to musí být kůň do rodiny tedy aby unesl i dospělou ženu. Nevíte jestli by ji unesl např hafling, fjord, anebo je lepší koupit nějakého teplokrevníka?:-D děkuju ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?