Diskuze Více Dárečků....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Elis a smečka (19.03.2010 19:36:58) napsal: Ahoj, nemáte v plánu nechat udělat nové samolepky? myslím s jinými rasami... nechci objednávat něco, co už mám. Nové rasy by potěšily další uživatele, kteří nyní na samolepkách nemají "svou" rasu... to je dobry napad
Musím pochválit nové dárečky, jsou moc pěkné ;-) Jenom ta "cena"... :-~ ;-)
Ahoj, nemáte v plánu nechat udělat nové samolepky? myslím s jinými rasami... nechci objednávat něco, co už mám. Nové rasy by potěšily další uživatele, kteří nyní na samolepkách nemají "svou" rasu...
Ahoj, nemáte v plánu nechat udělat nové samolepky? myslím s jinými rasami... nechci objednávat něco, co už mám. Nové rasy by potěšily další uživatele, kteří nyní na samolepkách nemají "svou" rasu...
Kate (17.03.2010 16:49:30) napsal: Ahoj, tak navrhněte nějaké obrázky, které by se vám líbili... ;-) Bude jaro, tak třeba nějakou tu kytku (další ;-) )...nějaké další pamlsky pro psy, za "chvíli" jsou Velikonoce, tak něco s velikonočním motivem atd. Všechny dárečeky se mi zatím líbily a myslím si, že ať uděláte nakonec jakékoli, budou se líbit všem už z důvodu, že je to zase něco nového :-) ;-)
Ahoj, tak navrhněte nějaké obrázky, které by se vám líbili... ;-) Honey (17.03.2010 10:20:16) napsal: Souhlasím, tyto dárečky jsou již ohrané...;-)
Souhlasím. Třeba dáreček za 100 bodíků je celkem hodně..stačilo by tak 30. :D
Orina (16.03.2010 07:34:59) napsal: Myslím,že by bylo dobré přidat více dárečků a za méně bodíků a většinou něco co se týče pejsků neboli kočiček a koníků.. např u pejsků třeba obojek,vodítko, obleček atd... myslím,že by to potěšilo všechny....:-) Tké souhlasím. MOmentálně je zase v nabídce hračka tenisák se zvířátkem. Už doma tuto hračku máme,hodila by se jiná. Klidně i třeba obojek,vodítko,které bych třeba mohla dávat do útulku...:-D Neuškodilo by ;-)
Orina (16.03.2010 07:34:59) napsal: Myslím,že by bylo dobré přidat více dárečků a za méně bodíků a většinou něco co se týče pejsků neboli kočiček a koníků.. např u pejsků třeba obojek,vodítko, obleček atd... myslím,že by to potěšilo všechny....:-) Souhlasím, tyto dárečky jsou již ohrané...;-)
Myslím,že by bylo dobré přidat více dárečků a za méně bodíků a většinou něco co se týče pejsků neboli kočiček a koníků.. např u pejsků třeba obojek,vodítko, obleček atd... myslím,že by to potěšilo všechny....:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?