Diskuze Videa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nejde mi nahrát video,pořád se tam oběvuje nečekaná chyba!!A také jak na haficích,když někomu vrátíte kostičky,je to potom šedě,ale když máme profil i od koníků,tak nikdy nevíme,kdo poslal koníkovi navíc,i u micin,mohlo by se to něják dát dohromady??:_/ :-(
dáváte odkaz na youtube např:http://www.youtube.com/watch?v=Ge42VsaBT9U-nebo jinak ? Možná je to chyba na Hafíkách nevím.
Ahoj, pokud máš stále problém s videem, pošli mi na e-mail, co přesně zadáváš. Co se týče změny barvy odkazů po navštívení, tak to bohužel neovlivníme, je to věcí prohlížeče. zvířata :D (23.11.2010 17:07:37) napsal: Nejde mi nahrát video,pořád se tam oběvuje nečekaná chyba!!A také jak na haficích,když někomu vrátíte kostičky,je to potom šedě,ale když máme profil i od koníků,tak nikdy nevíme,kdo poslal koníkovi navíc,i u micin,mohlo by se to něják dát dohromady??:_/ :-(
Né,nám nevadí,že je to šedě,ale aby když na někoho kliknu na hafíkách,tak to je potom šedě,ale na konících je to pořád barevně,tak,jestli kdyby jsme klikli na hafíky,aby to bylo šedě i na konících a micinách:_/
Veradisia (21.04.2011 14:27:50) napsal: když klikneš nahoře u profilů na BODY tak úplně dole Děkuji 8-)
Jessica (21.04.2011 14:11:35) napsal: Ahojte, prosim vás, nevíte někdo, jak si mám dokoupit prostor na video? Zkoušela jsem to tady projet, ale ani ve FAQ jsem nenašla odpověď. Díky, Jess. když klikneš nahoře u profilů na BODY tak úplně dole
Ahojte, prosim vás, nevíte někdo, jak si mám dokoupit prostor na video? Zkoušela jsem to tady projet, ale ani ve FAQ jsem nenašla odpověď. Díky, Jess.
Veradisia (21.04.2011 14:27:50) napsal: když klikneš nahoře u profilů na BODY tak úplně dole Děkuju,taky jsem to nemohla najít.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?