Diskuze videa z foťáku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč mi nejdou spustit na hafíkách videa,která jsou nahraná z foťáku.Děkuji za odpověd.
ZU (05.05.2009 20:52:25) napsal: Já dala videa na Youtube, ale tady v profilu se nezobrazují, mám černo:-( JEŠTĚ SI NA YOU TUBE PROJDI ZADÁNÍ U VIDEA,KTERÉ JSI VYPLNILA. VIDEO MUSÍŠ MÍT OZNAČENÉ JAKO VEŘEJNÉ. KDYŽ HO MÁŠ OZNAČENÉ JAKO NEVEŘEJNÉ,NEBUDE SE ZOBRAZOVAT :-) TO JE JEDINÉ,CO MĚ NAPADÁ,PROČ TI NEJDE :-DD
Já dala videa na Youtube, ale tady v profilu se nezobrazují, mám černo:-(
ZU (06.05.2009 12:33:33) napsal: Já to má veřejné a v éteru, však kukněte. Nevím v čem je háček:-( http://www.youtube.com/watch… Zu AHOJKY,TAK UŽ VÁŽNĚ NEVÍM 8-| JE MOŽNÉ,ŽE V TÉHLE SUPER NOVÉ VERZI JE NĚCO ŠPATNĚ. CHTĚLO BY,ZEPTAT SE PŘÍMO ADMINŮ,ÁLE KDE TĚM JE KONEC,NIKDO NEVÍ. POŠLI MAIL NA info@hafici.cz JE VĚTŠÍ ŠANCE,ŽE TI ODPOVÍ.
Já to má veřejné a v éteru, však kukněte. Nevím v čem je háček:-( http://www.youtube.com/watch?… Zu
MiŠkA (03.05.2009 14:33:17) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč mi nejdou spustit na hafíkách videa,která jsou nahraná z foťáku.Děkuji za odpověd. Nemyslím, že by to bylo tím, že je video z foťáku..moje videa jsou taky z foťáku a jde to. Dalas je ne Youtube? A jdou ti přehrát jen tak přes tvůj počítač?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?