Diskuze VIDEO SOUTEŽ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A kdyz nekdo usporádá dostihy konské tak taky reknete ze je to diskriminace at to zrusí, ze nemáte okně 8-}
NECHÁPU CO POŘÁD ŘEŠÍTE, NEMÁTE KAMERU TAK SE NEZÚČASTNÍTE JEJŽDA8-}
Normálně půjdeš na www.youtube.com a hned nahoře v levo máž nabídku ;-)
V této rubrice je psané, že you tube je psné taky v češtině. Bohužel, jsem to nikde nenašla. :(
je to tak ze nema nekto kameru ani ja nemam mala sem uz i nechci kupovat novou...no ale co videa nema kazdy tak se zucastni mene lidi a nebudou muset vyberat s 2000 fotek ale jen se 100 videi 10...takze je to tak...pro nich ot je vyhoda ale pro nas ne...i ja by jsem mela radej fotky..ale co par krat za rok muze tam byt i video zoutez.neni to kazdej den..haf
já mám problém vložit do profilu foto,a nevím jak bych se poprala s videem.Pod stromkem byl foták který točí i videa,ale do toho nejdu a myslím že nejsem zde nejstarší 8-}
Od Toníka,Nussiho a Aji... P.S.Já nemám ani čas fotit nebo natáčet,dokonce mně nejdou ani www. tak,jak by měly...Je pravda,že dnes jsou všechny www. hodně soutěživé,to je snad na každém webíku...Takže,zatím budu používat občas jen fotˇák...A taky třeba psát...:-DD Možná to může být pro některé děti problém,videokamera...,protože ne každý sežene brigádu za dobré peníze...Aja.
každej človek je induvidualita a vnímá to jinak8-} btw...příspevek s dostihy je poněkud scestný;-) a s kočkama taky...nebudu se hlasit na portál s kočkou,když žádnou nevlastním...a nebo se musím smířit s tím,že se soutěže nezúčastním:-) Ale nebojte kamerku se vypůjčím a soutěže se zúčastním....ale myslim že po této diskusi již nebudu mít šanci na výhru:D jinak přeji všem Krásné Vánoce a Štastný Nový rok:-DD ;-) JINAK Z MÉ STRANY POVAŽUJI DISKUSI ZA UKONČENOU!!
Ano,ebo výstava koček.Řejnete že se vám to nelíbí,nemáte kočku a on to musí zrušit.Dejte taky prostor jiným lidem kteří třeba tu kočku mají,ale zase nemají psa jako vy.Potom bude zase psí výstava a těse budete moc zůčastnit i vy.Berte ohleddy i na ostatní.Já třeba žádné video se zinou mého pejska nemám.A protestuji snad?Ne.Dávám prostor i ostatním kteří se třeba fotosoutěže zůčastnit nemohli a přeji jim vítěztví.Zamysli se nad tím.
a proč jako diskriminace? to by mohli říct i lidé, že nemají foťák, tak že to neni správný mít tu fotosoutěže ;-) myslim si, že teď už má video skoro každej mobil. A přeci nejde o kvalitu, ale o obsah ;-)
Dobrý den, vánoční soutež je super nápad,ale přijde mi jako diskriminace uspořádat ji formou videosoutěže:(Ne každý videokameru vlastní:( Takže bych příště navrhovala jen foto a nebo foto a kameru....at je to opravdu soutež pro všechny;) Doufám,že moji připomínku zohledníte pri další soutěži Krásné Vánoce a štastný nový rok ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?