Diskuze Víkendové hlídání druhé kočičky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

to si také říkám, že ji tak bude vnímat. Já bych tak chtěla aby se spolu kamarádili. Spolu si tady hráli a muckali se, ale to jde asi jenom u dětí, nebo já nevím. Chci to vidět asi moc růžově:D
dobry den potrebujete poradit tak se obratte na www.kociky.estranky.cz;-)
Uživatel45584 (01.06.2010 17:53:40) napsal: to si také říkám, že ji tak bude vnímat. Já bych tak chtěla aby se spolu kamarádili. Spolu si tady hráli a muckali se, ale to jde asi jenom u dětí, nebo já nevím. Chci to vidět asi moc růžově:D můj kocour zase někam zaleze a nechce jíst ani pít,je prostě uraženej a jen syčí a území si nebraní.třeba tvůj kocourek se bude chovat úplně jinak.Ráda bych věděla jak to dopadlo,držím palce;-)
Uživatel45584 (31.05.2010 20:51:48) napsal: Ahojda, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s hlídáním kočičky. Já sama mám kocourka, pětiletého a kamarádka mi dá o víkendu na hlídání svoji kočičku, holčičku, je to ještě koťátko. Už se viděli 2x, jednou jsme byli my u ní a jednou ony u nás. Trochu na sebe prskali a syčeli, ale jinak jako v poho. Trochu se toho bojím, ale doufám, že to zvládneme. ahoj,tvůj kocourek si může chránit své území a cizí kotátko může vnímat jako vetřelce a může mu to dát jasně najevo,kdo je tu pánem.Záleží na povaze kocourka.;-)
Ahojda, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s hlídáním kočičky. Já sama mám kocourka, pětiletého a kamarádka mi dá o víkendu na hlídání svoji kočičku, holčičku, je to ještě koťátko. Už se viděli 2x, jednou jsme byli my u ní a jednou ony u nás. Trochu na sebe prskali a syčeli, ale jinak jako v poho. Trochu se toho bojím, ale doufám, že to zvládneme.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?