Diskuze virtuální koník

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Řekni to majiteli, aby o tom věděl, a profily založ skutečné. Určitě s tím bude souhlasit, vždyť to je rpo něj i trochu reklama.
Zařadila bych ho jako virtuální a do vzkazu napsala, že je to skutečný kůň, že nejsi majitel, ale že se o něj staráš. čikouška (09.04.2012 16:24:22) napsal: dobrý den, jsem tu nová a mám dotaz. jezdím na dvou kobylkách, ale nejsou přímo mé. chtěla bych se zeptat, jestli jim mohu udělat profilek a označit jako virtuální, když nejsou přímo mé. myslíte si, že to tak mohu udělat? děkuji za odpovědi, čikouška
Myslím, že můžeš. V pravidlech je napsáno, že pokud kůň není tvůj, ale staráš se o nj a majitel ti dovolil použít jeho fotky, tak může být jako skutečný :-)
čikouška (09.04.2012 16:24:22) napsal: dobrý den, jsem tu nová a mám dotaz. jezdím na dvou kobylkách, ale nejsou přímo mé. chtěla bych se zeptat, jestli jim mohu udělat profilek a označit jako virtuální, když nejsou přímo mé. myslíte si, že to tak mohu udělat? děkuji za odpovědi, čikouška Klidně i skutečný, Erna taky není moje vlastní ;-)
dobrý den, jsem tu nová a mám dotaz. jezdím na dvou kobylkách, ale nejsou přímo mé. chtěla bych se zeptat, jestli jim mohu udělat profilek a označit jako virtuální, když nejsou přímo mé. myslíte si, že to tak mohu udělat? děkuji za odpovědi, čikouška
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?