Diskuze virtuální profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, vůbec nevím co mám dělat.Moji pesani jsou skutečný a mám tam virtuální profil a nevím jak z toho udělat skutečnej,poradí někdo prosím...
martinkaLLL (26.01.2010 21:26:52) napsal: Dobrý den, vůbec nevím co mám dělat.Moji pesani jsou skutečný a mám tam virtuální profil a nevím jak z toho udělat skutečnej,poradí někdo prosím... Virtuální máš proto, že na jednom skutečném profilu nemůžeš mít dva pejsky.:_( Stalo se to kámošům) Udělej každýmu svůj vlastní. Zkrátka 1 profil = 1 pes;-)
martinkaLLL (26.01.2010 21:26:52) napsal: Dobrý den, vůbec nevím co mám dělat.Moji pesani jsou skutečný a mám tam virtuální profil a nevím jak z toho udělat skutečnej,poradí někdo prosím... Takových je tu hodně. Ale pravidla neplatí pro všechny stejně. Jsou tu i takoví, kteří to mají od adminů schválené.8-}
Přesně tak, přečti si pravidla portálu:https://www.hellosandy.cz/pravidla/ Manička+RINGO (27.01.2010 00:34:24) napsal: Virtuální máš proto, že na jednom skutečném profilu nemůžeš mít dva pejsky.:_( Stalo se to kámošům) Udělej každýmu svůj vlastní. Zkrátka 1 profil = 1 pes;-)
Otevři si svůj profil, klikni vlevo nahoře na upravit profil a po rozbalení nabídky klikni na "změnit virtuální profil na normální". Trvá to několik minut, ale to Ti píší hned nahoře nad hlavní fotkou.
Otevři si svůj profil, klikni vlevo nahoře na upravit profil a po rozbalení nabídky klikni na "změnit virtuální profil na normální". Trvá to několik minut, ale to Ti píší hned nahoře nad hlavní fotkou.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?