Diskuze VIRTUÁLNÍ PROFIL

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

může mi někdo poradit nebo napsat proč se zobrazuje na mém profilu u pejsků .. VIRTUÁLNÍ PROFIL...je to snad osobní profil mých pejsků..ne virtuální...předem díky za odpověď;-)
Ahoj, je to jak píše Amy, profil s více mazlíčky musí být označen jako virtuální viz. pravidla:https://www.hellosandy.cz/pravidla/ evelina (15.04.2010 23:37:21) napsal: může mi někdo poradit nebo napsat proč se zobrazuje na mém profilu u pejsků .. VIRTUÁLNÍ PROFIL...je to snad osobní profil mých pejsků..ne virtuální...předem díky za odpověď;-)
evelina (15.04.2010 23:37:21) napsal: může mi někdo poradit nebo napsat proč se zobrazuje na mém profilu u pejsků .. VIRTUÁLNÍ PROFIL...je to snad osobní profil mých pejsků..ne virtuální...předem díky za odpověď;-) Mám u tebe, že je profil skutečkný...asi už sis to "vyřešila", každopádně je tu takové pravidlo, že jeden pes = jeden profil. Když je jich na profilu víc, musí být profil označen jako virtuální.
Jerry (16.04.2010 10:15:18) napsal: Ahoj, je to jak píše Amy, profil s více mazlíčky musí být označen jako virtuální viz. pravidla:https://www.hellosandy.cz/pravidla/ DĚVČATA MOC DĚKUJI za odpověď.. HMM,TAK TO NEVÍM PROČ TO TAK JE , PAK TO VYPADÁ ŽE JE PROFIL VYMYŠLENÝ A TO SE MI NELÍBÍ 8-} ..PROČ OBHOSPODAŘOVAT ZBYTEČNĚ 3 PROFILY a dělat to každému pejskovi zvlášť ..chjooooo..takže aby byl skutečný to musím předělat
Vyplňují se údaje, které má každý pejsek jiné, proto má mít každý mazlík svůj vlastní profil. Pokud uděláš každému profil zvlášť, tak napiš, tento profil ti přepnu zpět na normální. ;-) evelina (16.04.2010 14:47:29) napsal:
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?