Diskuze Virtuální profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kuki (21.11.2010 20:33:30) napsal: Dnes jsem si všimla že mám na své stránce virtuální profil co to je a co to má znamenat? Jako virtuální jsou označeny všechny profily, které prezentují smyšlené zvíře, nebo - jako to máš ty - jsou dvě zvířata na jednom profilu. Pokud chceš mít profily skutečné, vytvoř každému pejskovi jeho vlastní...
Kuki (22.11.2010 10:53:35) napsal: Tak to je pěkná blbost celý rok to bylo OK a teď se jím něco nelíbí >:-( rozdělovat to 100% nebudu a aby si třeba někdo myslel že mám smyšlené zvířata tak to raději ukončím >:-( No tak admini prostě postupně mění všechny profily, na kterých je víc zvířat na virtuální, proto to určitou dobu šlo a teď už ne. Krom toho si myslím, že je to napsané v pravidlech portálu, takže je to vlastně tvoje věc, že ses s tím neobeznámila, tak teď nemá smysl se rozčilovat..
Kuki (22.11.2010 10:53:35) napsal: Tak to je pěkná blbost celý rok to bylo OK a teď se jím něco nelíbí >:-( rozdělovat to 100% nebudu a aby si třeba někdo myslel že mám smyšlené zvířata tak to raději ukončím >:-( Proč smyšlené???
Tak to je pěkná blbost celý rok to bylo OK a teď se jím něco nelíbí >:-( rozdělovat to 100% nebudu a aby si třeba někdo myslel že mám smyšlené zvířata tak to raději ukončím >:-(
Dnes jsem si všimla že mám na své stránce virtuální profil co to je a co to má znamenat?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?