Diskuze Vitamíny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj,jsi vtipná,fakt jsem se zasmála...pokud mu nedáváš jed na hlodavce,tak je to ok...žrádlo pro králíčky aj.nic špatného neobsahuje...tedy my kupujeme pytel nějakých voňavých lákavých musli,zalijeme vodou nebo spaříme někdy bylinkovým čajem-když třeba pokašlávají ,přidáme olej a vitamínky a třeba kousíček jablka aby z toho vitamíny necítili a chutnalo jim to :) a už se těší,sotva kyblíček zahlédnou
Já se tady do tebe přeci nepouštím, že svýho koně krmíš špatně..napsala si že mu nedáváš moc, aby nebyl tlustej, tak jsem napsala že podle toho co mu dáváš za jádro, že všechny nejsou na tloušťku...a pochopila jsem to tak jak si napsala, pochopila jsem, že ti došlo krmení a že si to jednou chtěla dát do žrádla pro morče..kdyby si ho krmila furt žrádlem pro morče, tak by se ti to totiž dost prodražilo :)
a ještě takhle, nedala jsem mu to čekala jsem na odpověď. Takže nic takového nedostal, zítra jedu k babičce a ta oves a ječmen má takže si vemu kýbl. Nechci se du hádat, takže vím že muto dávat nemám i když tam fakt nic jiného není než tohle. Jinak tomu hříběti je rok takže ho hodně krmit nechci ani se mi to nezdá moc zdravý abych ho krmila nějakýma velkýma dávkama už teď je tlustej jak prase :D :D :D a to je jen na seně :D Jinak děkuji za odpověd ;)
Jinak, on dostává normální oves pro koně. Prostě mi to došlo, tak jsem se chtěla zeptat jestli mu můžu dát trošku od morčetího žrádla. Nepíšu tu že mu kupuju žrádlo pro morče a krmím ho tím :D :D
Romísek (09.01.2013 18:43:59) napsal: krmení pro morče si představuju, nějakej malý pytlík, takže si nedokážu představit kolik koník dostává, v každém případě kup mu normální žrádlo pro koně...a dáváš mu málo aby nebyl tlustej? seno je objemové krmivo a šrot je na to, podle toho co mu dáváš, do tvůj koník potřebuje Tohle není malí pytlíček, je to velké nevím kolik to stálo tak 100. Pane bože, já mu toho dávám málo. Seno má, on nepotřebuje dostávat jádro nebo tak, dávám mu jen tyhle vitamíny a míchám mu je s ovsem. To je vše, fakt dík za pomoc. Ještě tu budu řešit že ho krmím b**ě, mám fjorda ten ani nepotřebuje dostávat jádro já mu toho dávám fakt málo jen kvůli těm vitamínům. Alr to je fakt jedno, nemá to cenu řešit.
krmení pro morče si představuju, nějakej malý pytlík, takže si nedokážu představit kolik koník dostává, v každém případě kup mu normální žrádlo pro koně...a dáváš mu málo aby nebyl tlustej? seno je objemové krmivo a šrot je na to, podle toho co mu dáváš, do tvůj koník potřebuje
Romísek (08.01.2013 20:04:13) napsal: Ahoj, nevím jestli tento dotaz mám brát jako vtip či ne :) tak za 1. nevim kolik tě to stálo, když to bylo levný, ale kůň má půl tuny a morče tak kilo, takže kolik mu toho dáváš? 2. žrádlo pro hlodavce se může skládat z kukuřice, ovse, ječmene a jiné, ano toto kůň žere, ale koni by se to mělo dávat drcené a ne suché.Vitaminy pro morčata? je to kůň neee morče. 3. co prosím tě dáváš svému koni za vitamíny? 4. koni by si měla sestavit krmení podle toho co potřebuje, myslim si, že krmení jako oves, ječmen, kukuřice atd. nejsou drahé. Já nakoupila 70 kg (oves, kukuřice, otruby) vyšlo to kolem 600, dávám denně 2 litry a mý kobylce to vydrží na tři měsíce, neli víc. Jinak je to mladý kůň fjorda, takže mu toho dávám fakt málo aby nebyl tlustej. ;)
Romísek (08.01.2013 20:04:13) napsal: Ahoj, nevím jestli tento dotaz mám brát jako vtip či ne :) tak za 1. nevim kolik tě to stálo, když to bylo levný, ale kůň má půl tuny a morče tak kilo, takže kolik mu toho dáváš? 2. žrádlo pro hlodavce se může skládat z kukuřice, ovse, ječmene a jiné, ano toto kůň žere, ale koni by se to mělo dávat drcené a ne suché.Vitaminy pro morčata? je to kůň neee morče. 3. co prosím tě dáváš svému koni za vitamíny? 4. koni by si měla sestavit krmení podle toho co potřebuje, myslim si, že krmení jako oves, ječmen, kukuřice atd. nejsou drahé. Já nakoupila 70 kg (oves, kukuřice, otruby) vyšlo to kolem 600, dávám denně 2 litry a mý kobylce to vydrží na tři měsíce, neli víc. Takýe bylo to levné protože v tom byla hlavně jen oves, a nějaký doplňky. Vitamíny jsou pro koně co jsou celoročně venku. Pro ty co nedostávají každý den žrádlo. Jinak určitě vím že je to kůň a né morče, vitamínů se dává čtvrt malé odměrky a já mu dávám jednu malou odměrku ovsa a smíchám to. Jelikož mi to došlo a potřebovala jsem mu je dát tak jsem se chtěla zeptat jestli to nemůžu smíchat s tímhle. Jinak v tom žadné jiné složení není, o těch granulích jsem si četla na internetu, jsou to obyčejné granulky pro hlodavce a jsou v tom taky nějaký vitamíny který koni neublíží.
kikuska.123b (09.01.2013 18:01:25) napsal: Takýe bylo to levné protože v tom byla hlavně jen oves, a nějaký doplňky. Vitamíny jsou pro koně co jsou celoročně venku. Pro ty co nedostávají každý den žrádlo. Jinak určitě vím že je to kůň a né morče, vitamínů se dává čtvrt malé odměrky a já mu dávám jednu malou odměrku ovsa a smíchám to. Jelikož mi to došlo a potřebovala jsem mu je dát tak jsem se chtěla zeptat jestli to nemůžu smíchat s tímhle. Jinak v tom žadné jiné složení není, o těch granulích jsem si četla na internetu, jsou to obyčejné granulky pro hlodavce a jsou v tom taky nějaký vitamíny který koni neublíží.
Romísek (08.01.2013 20:04:13) napsal: Ahoj, nevím jestli tento dotaz mám brát jako vtip či ne :) tak za 1. nevim kolik tě to stálo, když to bylo levný, ale kůň má půl tuny a morče tak kilo, takže kolik mu toho dáváš? 2. žrádlo pro hlodavce se může skládat z kukuřice, ovse, ječmene a jiné, ano toto kůň žere, ale koni by se to mělo dávat drcené a ne suché.Vitaminy pro morčata? je to kůň neee morče. 3. co prosím tě dáváš svému koni za vitamíny? 4. koni by si měla sestavit krmení podle toho co potřebuje, myslim si, že krmení jako oves, ječmen, kukuřice atd. nejsou drahé. Já nakoupila 70 kg (oves, kukuřice, otruby) vyšlo to kolem 600, dávám denně 2 litry a mý kobylce to vydrží na tři měsíce, neli víc. Takýe bylo to levné protože v tom byla hlavně jen oves, a nějaký doplňky. Vitamíny jsou pro koně co jsou celoročně venku. Pro ty co nedostávají každý den žrádlo. Jinak určitě vím že je to kůň a né morče, vitamínů se dává čtvrt malé odměrky a já mu dávám jednu malou odměrku a smíchám to. Jelikož mi to došlo a potřebovala jsem mu je dát tak jsem se chtěla zeptat jestli to nemůžu smíchat s tímhle. Jinak v tom žadné jiné složení není, o těch granulích jsem si četla na internetu, jsou to obyčejné granulky pro hlodavce a jsou v tom taky nějaký vitamíny který koni neublíží.
Ahoj, nevím jestli tento dotaz mám brát jako vtip či ne :) tak za 1. nevim kolik tě to stálo, když to bylo levný, ale kůň má půl tuny a morče tak kilo, takže kolik mu toho dáváš? 2. žrádlo pro hlodavce se může skládat z kukuřice, ovse, ječmene a jiné, ano toto kůň žere, ale koni by se to mělo dávat drcené a ne suché.Vitaminy pro morčata? je to kůň neee morče. 3. co prosím tě dáváš svému koni za vitamíny? 4. koni by si měla sestavit krmení podle toho co potřebuje, myslim si, že krmení jako oves, ječmen, kukuřice atd. nejsou drahé. Já nakoupila 70 kg (oves, kukuřice, otruby) vyšlo to kolem 600, dávám denně 2 litry a mý kobylce to vydrží na tři měsíce, neli víc.
Ahojky, dávám mému koni vitamíny myslíte že nevadí když to smíchám se žrádlem pro hlodavce? :D Osobně si myslím že tak nic není co by mu mohlo ublížit ale nevím, klidně zašlu fotku jak ta směs vypadá ;) Bylo to levný takže tam je halavně oves a ječmen. Pak nějaký ty mini granulky, tvrdá kukuřice a ještě nějaký ty vytamíny pro morčata atd(prostě hlodavce) Prosím potřebuji co nejrychleji odpovědět :) Děkuji moc;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?