Diskuze Vitok z pochvy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám dotas moje čičinka má vitok z pochvi kremově světle žlutí máte stim skušenosti co to je?a sčeho to muže bit já sem se stimhle ještě nesetkal.Pokud vite poradtemi co stim nebo proč to má moje čiča ten vitok já mám zato že jde o vaječniky.:-)
Mona (01.03.2011 17:08:09) napsal: Ahoj,rozhodně zajdi k veterináři,ten určí o co se jedná...a co co nejdříve!! !! !! K veterináři mohlo by se jednat o zánět ale takhle to říct nejde veterinář musí kočku vidět.
Kačka (01.03.2011 18:45:25) napsal: K veterináři mohlo by se jednat o zánět ale takhle to říct nejde veterinář musí kočku vidět. Bilisme u veterinaře a nechali jí odstranit děloh a vaječníky duvot zaněti.
Alex (01.03.2011 16:14:49) napsal: Mám dotas moje čičinka má vitok z pochvi kremově světle žlutí máte stim skušenosti co to je?a sčeho to muže bit já sem se stimhle ještě nesetkal.Pokud vite poradtemi co stim nebo proč to má moje čiča ten vitok já mám zato že jde o vaječniky.:-) Ahoj,rozhodně zajdi k veterináři,ten určí o co se jedná...a co co nejdříve!! !! !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?