Diskuze Vkládání příspěvků do "Psích příběhů"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky Jerry, take by pro me bylo snazsi si psat ve wordu a pak vlozit a jen odeslat ( prekopirovat ), ale takhle mi to na hafikach nejde, proste pole je neaktivni a vlozit nic nejde, jen znova prepsat. Je to problem jen u me nebo to tak mame nastavene vsichni? Ivca
Ahojky, je lepší si napsaný příběh uložit - třeba ve Wordu. Hafoj Lenka
Stalo se mi už několikrát - naposled před pěti minutami, že se řádně přihlásím, prohlédnu, zda na mém profilu není něco nového ( což je nanejvýš 15 minut) - vyhledám poradnu- Psí příběhy - a ZDURAZŇUJI : po zkušenostech předtím znovu zkontroluji, jestli jsem přihlášená - a začnu psát. Než příběh dopíši, což je opět dejme tomu dalších 15 minut - objeví se mi po kliknutí na odeslání : pro uložení příběhu se musíte přihlásit . A světe div se, opravdu nejsem přihlášená !!! Můžete mi tento záhadný jev vysvětlit ? Pokud vím, nestává se to jenom mně , ale dnes mi jedna známá psala, že se jí to podařilo - asi po týdnu .Už to asi zkoušet nebudu, zdá se mi to trochu trapné, ale přece jen bych chtěla znát vysvětlení. (Doufám, že budu teď, po dalších 15 minutách, ještě přihlášena)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?