Diskuze Vlastní kůň

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Emush =) (10.03.2012 10:43:59) napsal: Asi to známe, všichni bychom chtěli vlastního koně... ;-) Zajímaly by mě Vaše způsoby přemlouvání nebo jiného způsobu získání důvěry a víru rodičů v to, že kůň je to jediné co potřebujete...Díky, Emush a Ernuš <3 Tak já mám stejný problém, ale nechci závodit - jen rekreační ježdění a mamka se koní bojí. Takže bych jí nějak potřebovala vysvětlit, že to zvládnu a že se není čeho bát. Mám pár argumentů, ale ty nestačí :/
takže já myslím kvůli tomu - aby si splnili svuj sen - kůli závodění - protože miluje koně sebevíc ale musí se o koně starat a rodiče musí mít duvěru v dítě že se bude o koně pečlivě starat :D
Mám taky takový problém,ale chtěla bych závodit az se naucim jezdit.Tata jezdil,ale nevim proc přestal.
Emush =) (10.03.2012 10:43:59) napsal: Asi to známe, všichni bychom chtěli vlastního koně... ;-) Zajímaly by mě Vaše způsoby přemlouvání nebo jiného způsobu získání důvěry a víru rodičů v to, že kůň je to jediné co potřebujete...Díky, Emush a Ernuš <3 Podle mě koupí rodiče dítěti koně ve 2 případech. Za a) chtějí si splnit svůj sen mít koně, za b) kvůli sportovním výsledkům (tj. pro velmi talentované jezdce). Takový kůň žije desítky let a celou dobu se o něj musíš starat a není to levná záležitost. Takže ve většině případů člověk musí vyrůst a pak si ho koupit sám.
Asi to známe, všichni bychom chtěli vlastního koně... ;-) Zajímaly by mě Vaše způsoby přemlouvání nebo jiného způsobu získání důvěry a víru rodičů v to, že kůň je to jediné co potřebujete...Díky, Emush a Ernuš <3
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?