Diskuze Vlastnosti pejska

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mischelle (16.05.2009 14:58:56) napsal: Ahoj, neporadil by mi někdo prosím? Když se kouknu na jakýkoliv profil na vlastnosti pejska (přátelskost, energie atd.) tak tam je taková „zelená čára“ a když na ní najedu myší, ukáže se mi zadané číslo. U svého psa (Rikki) vidím ale pouze číslo (bez čáry).. Myslela jsem si, že je to tím, že je to MŮJ profil, ale moje kamarádka tam prý taky vidí jenom čísla. Dá se to nějak nastavit na tu „čáru“? Díky za odpověď čára se tam nastavit nedá protože je to tvůj pejek u ostatních to vidíš s čarou.na mojem profilu to mám taky tak
Hafoj, pokud se Tvoje kamarádka nepřihlašuje na Tvé údaje, tak musí u vlastností Tvého pejska vidět ,,zelené čáry´´. Nevidí je pouze vlastník profilu. ;-) Mischelle (16.05.2009 14:58:56) napsal: Ahoj, neporadil by mi někdo prosím? Když se kouknu na jakýkoliv profil na vlastnosti pejska (přátelskost, energie atd.) tak tam je taková „zelená čára“ a když na ní najedu myší, ukáže se mi zadané číslo. U svého psa (Rikki) vidím ale pouze číslo (bez čáry).. Myslela jsem si, že je to tím, že je to MŮJ profil, ale moje kamarádka tam prý taky vidí jenom čísla. Dá se to nějak nastavit na tu „čáru“? Díky za odpověď
Nikita18 (23.05.2009 22:10:41) napsal: Ahoj, mužu se zeptat kde se to vubec nastavuje? Klikala sem snad na vše ale nemužu to nikde najít. Chci nastavit uroveň hravosti apod, a nevim kde. Díky moc8-} Klikni vedle např hravosti a do okýnka napiš kolik procent, pak uložit.
Ahoj, mužu se zeptat kde se to vubec nastavuje? Klikala sem snad na vše ale nemužu to nikde najít. Chci nastavit uroveň hravosti apod, a nevim kde. Díky moc8-}
Mischelle (17.05.2009 14:56:19) napsal: Sisinka (16.05.2009 15:32:38) napsal: čára se tam nastavit nedá protože je to tvůj pejek u ostatních to vidíš s čarou.na mojem profilu to mám taky takno to jsem si právě myslela, že to tak je, ale kamarádka prý toho MÉHO psa taky vidí jenom s číslama:-O Já mám Tvého Rikkiho s čárama. Asi to je u každého jinak.
Sisinka (16.05.2009 15:32:38) napsal: čára se tam nastavit nedá protože je to tvůj pejek u ostatních to vidíš s čarou.na mojem profilu to mám taky tak no to jsem si právě myslela, že to tak je, ale kamarádka prý toho MÉHO psa taky vidí jenom s číslama:-O
Ahoj, neporadil by mi někdo prosím? Když se kouknu na jakýkoliv profil na vlastnosti pejska (přátelskost, energie atd.) tak tam je taková „zelená čára“ a když na ní najedu myší, ukáže se mi zadané číslo. U svého psa (Rikki) vidím ale pouze číslo (bez čáry).. Myslela jsem si, že je to tím, že je to MŮJ profil, ale moje kamarádka tam prý taky vidí jenom čísla. Dá se to nějak nastavit na tu „čáru“? Díky za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?