Diskuze Volba kostry

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Etyenka (09.05.2012 11:20:17) napsal: Ahoj chtěla bych poradit. Kupuji si nové drezurní sedlo...jaká je prosím nevhodnější kostra sedla?dřevěná, plastová nebo ocelová?..děkuju moc za odpověď :-) Ahoj děkuji moc za radu, ale to sedlo co chci je pouze v plastu nebo ocel :-/..co je nevýhodou plastové kostry?..v tomhle se nějak neorientuju.
Etyenka (09.05.2012 11:20:17) napsal: Ahoj chtěla bych poradit. Kupuji si nové drezurní sedlo...jaká je prosím nevhodnější kostra sedla?dřevěná, plastová nebo ocelová?..děkuju moc za odpověď :-) Ahojky, já používám sedlo s laminátovou kostrou a je úžasně lehké:-) :-) . Takže bych Ti doporučila laminátovou(ne plastovou) kostru, protože dřevěná a ocelová kostra už přece jenom něco váží:-D . Přeji Ti pěkný den.
Etyenka (10.05.2012 08:51:28) napsal: Ahoj děkuji moc za radu, ale to sedlo co chci je pouze v plastu nebo ocel :-/..co je nevýhodou plastové kostry?..v tomhle se nějak neorientuju. Ahojky,tak potom bych volila tu plastovou kostru sedlo je lehčí než sedlo s ocelovou k.;-) .Ono stejně když ti nějak nešikovně spadne na zem přišlápne ti ho kůň, nebo spadne kůň i se sedlem tak se může poškodit jak ta plastová kostra tak i dřevěná či ocelová, takže si nevybereš;-) .Rozhodně bych šla do té plastové. Přeji ti pěkný, sluníčkový den:D :D
Etyenka (09.05.2012 11:20:17) napsal: Ahoj chtěla bych poradit. Kupuji si nové drezurní sedlo...jaká je prosím nevhodnější kostra sedla?dřevěná, plastová nebo ocelová?..děkuju moc za odpověď :-) Ahoj, já používám parkurové sedlo s tvrz. plastovou kostrou, nejen že je lehčí než ty s tou dřevěnou nebo ocelovou kostrou, ale mám ho už 9 let a dokonce si s ním moje dcera dokáže sama nasedlat koně bez mé pomoci a stále slouží.:D Přeji Ti krásný zbytek dne. Ať Ti koně jdou :D :D
Ahoj chtěla bych poradit. Kupuji si nové drezurní sedlo...jaká je prosím nevhodnější kostra sedla?dřevěná, plastová nebo ocelová?..děkuju moc za odpověď :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?