Diskuze Vrácení piškotků, proč sou dárky s doplatkama ? :(

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mě se to taky stalo... Také chci své piškotky zpět!!
Ahojky, pokud chcete zrušit objednávku, tak musíte napsat přímo nám a ne psát jen v diskuzi, kde to nemusíme najít. Tak pokud chcete objednávku zrušit, tak napište. Objednávku zrušíme a piškotky vrátíme. Ale příště pokud nemáte zájem o dárečky, tak prosím objednávky ani nevytvářejte. 8-} Hafoj Lenka
Ahojky, pokud chcete zrušit objednávku, tak musíte napsat přímo nám a ne psát jen v diskuzi, kde to nemusíme najít. Tak pokud chcete objednávku zrušit, tak napište. Objednávku zrušíme a piškotky vrátíme. Ale přště pokud nemáte zájem o dárečky, tak prosím objednávky ani nevytvářejte. 8-} Hafoj Lenka
No já sem si ten dáreček neobědnala a vidím třeba kdybych dál šetřila třeba na kalendář který je za 3000 piškotků bez doplatku, jenže těch 1000 piškotků už asi nenašetřím :(. A další měsíc šetřit se mi nechce a když sem utratila těch původních 1000 piškotků za dáreček který vlastně ani nemám tak je mi toho celkem líto :(.
Já myslím že to nepůjde, bohužel, Česká pošta nejezdí jen tak :-|
Hafooj, chci se zeptat jestliže sem si obědnala dáreček za 1000 piškotků, ale kvůli tomu poštovnýmu a že mi naši nechtěli poslat těch 50 kč na toho plyšovýho pejsana, tak sem si ho do těch 14 dnů neobědnala. Tak jestli by mi nešlo vrátit těch 1000 piškotků, protože sem je šetřila celkem dlouho a dát 1000 piškotků jenom tak pryč a nic z toho nemít celkem zamrzí :(. Mám ještě ve schránce ten email o té obědnávce už asi není k ničemu platný co když už je těch 14 dnů pryč :(. Celkem je b**ý, že se musí platit poštovný, bylo dobrý když se dárečky obědnávali jenom čistě za piškotky, klidně bych našetřila i dalších 1000 piškotků nevíc místo poštovnýho :(... Nešlo by ty piškotky vrátit, když dáreček nemám :'(?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?