Diskuze Vrátí se?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je šance, že se vrátí venkovní, nevykastrovaný, cca dvouletý kocour, který má útočiště u centra a sousedé střílejí kočky...?:_(
Ahoj ;) Budu mít kočku.Na začátku dubna si pro ní pojedu.Bude venku,doma bude jenom odpoledne a večer.Neuteče za bývalými majiteli kteří od nás bydlí 3 km ?Narodila se někdy v září a od tý doby je u mámy.Kolikrát denně jí mám krmit a čím jí mám krmit? Předem děkuji moc za odpovědi ;)
Jasmia:) (03.02.2013 15:19:19) napsal: Nessík je našich sousedů, kteří si ho koupili, ale nemají na to ho uživit. Proto mu nosíme denně žrádlo, vodu... Mám takový pocit, že s ním majitelé v životě nešli k veterináři. Byl zablešený, vyhublý, neodčervený. Jednou (to si myslíme) se popral s krysou a po tomto incidentu byl v kritickém stavu. Chodili jsme k němu častěji a uzdravil se. Už je asi 6 dní zatoulaný a my nevíme, kde je a co se mmu stalo. :-~ S tím odčervením: Asi nejvýhodnější tablety jsou Caniverm. Náš vet je prodáva za 24,-Kč:-DD
Jasmia:) (03.02.2013 15:19:19) napsal: Nessík je našich sousedů, kteří si ho koupili, ale nemají na to ho uživit. Proto mu nosíme denně žrádlo, vodu... Mám takový pocit, že s ním majitelé v životě nešli k veterináři. Byl zablešený, vyhublý, neodčervený. Jednou (to si myslíme) se popral s krysou a po tomto incidentu byl v kritickém stavu. Chodili jsme k němu častěji a uzdravil se. Už je asi 6 dní zatoulaný a my nevíme, kde je a co se mmu stalo. :-~ A neměl mikročip? Nebo nemáte kolem nějké kočičí útulky? Jestli jo, tak je doporučuji obvolat a poptat se tam, jestli ho náhodou nenašli. Jestli se Vám chce, tak můžete vylepit plakáty;-) Hodně štěstí...
Aniora (03.02.2013 13:29:18) napsal: Nevykastrovaní kocouři se pořád někde toulají a většinou jich mnoho skončí někde v příkopě už bohužel zajetí autem:-( A od koho je to kocourek? Nessík je našich sousedů, kteří si ho koupili, ale nemají na to ho uživit. Proto mu nosíme denně žrádlo, vodu... Mám takový pocit, že s ním majitelé v životě nešli k veterináři. Byl zablešený, vyhublý, neodčervený. Jednou (to si myslíme) se popral s krysou a po tomto incidentu byl v kritickém stavu. Chodili jsme k němu častěji a uzdravil se. Už je asi 6 dní zatoulaný a my nevíme, kde je a co se mmu stalo. :-~
Nevykastrovaní kocouři se pořád někde toulají a většinou jich mnoho skončí někde v příkopě už bohužel zajetí autem:-( A od koho je to kocourek?
:_( :_( Aniora (02.02.2013 15:58:41) napsal: Asi ne:_( Už, že je nevykastrovaný, může ležet někde mrtvý na silnici:-(
Jasmia:) (02.02.2013 15:34:32) napsal: Je šance, že se vrátí venkovní, nevykastrovaný, cca dvouletý kocour, který má útočiště u centra a sousedé střílejí kočky...?:_( Asi ne:_( Už, že je nevykastrovaný, může ležet někde mrtvý na silnici:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?