Diskuze VRAŤTE NÁM STARÉ PROFILY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

musím aj ja súhlasiť s týmito slovami nový spôsob je podľa mňa neprehľadný, mám čo robiť aby som sa v ňom zorientovala, a užívateľov ktorý mi poslali kostička si môžem len domyslieť, lebo sa neukazujú:-( a prvá foto profilu?ako sa dá zmeniť alebo vymeniť?? ?? ?? poviem vám že takýto chaos a neporiadok nemá ani malé dieťa vo svojich hračkách 8-} 8-} darčeky sú rozhádzané, kreslené a písané nevyzerá to dobre ?! ?! ja viem snaha sa cení ale povedzme si úprimne radšej si nechám niečo staré, ako nové a pritom ani nefunguje tak ako má myslím „starí“ HAFICI boli DOBRÝ čo dobrý VÝBORNÝ
Kate psala, že se načítají data. Pořadí fotek by mělo jít změnit zítra a ostatní se má taky pomalu načítat. Je tady hodně lidí, tak hold musíme počkat. Ale taky bych chtěla zpátky tu starou verzi. No uvidíme, co se z toho vyklube.
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
TEĎ JE TO ZATÍM HNUS >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( A RODOKMEN SKORO NIKOHO NEZAJÍMÁ…SNAD JEN PÁR LIDÍ…DEJTE TO DO KUPY,JE TO TU OSTUDA !! !! !! !! !!
taky chci zpět své staré stránky, profilová fotka jiná nevim jak jí změnit a uplně všecho je převrácený, takovej zmatek >:-( nechci to
Ta nová verze je s prominutím hrozná!!vše nepřehledné,ro­dokmen 90% lidí nezajímá hlavně lidi s oříškama nebo s králíkama či morčatama,nadpis ve vzkazu pokud je delší tak si ho nepřečtu!!poslední příspěvěk v deníčku se ani neobjevuje,koho zajímá jestli mám 3 kytičky a 4 srdíčka v dárečkách a vzhled nějakých křížků u dárečků není pěkný,fotky přeházené NO CHAOZ,prosím vraťe to ZPĚT JAK TO BYLO!!!!!!!>-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?