Diskuze Všechno

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Alex (14.02.2012 19:48:51) napsal: Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším! 8-| 8-| 8-| 8-| Nesháníte se po něm?Jen tak jste se musela vzdát?8-| 8-|
Alex (15.02.2012 21:26:01) napsal: Bojovala jsem ale marně, nátlak rodiny jsem nezvládla:/Užírá mě,že venku tam tak sněží a on tam je možná sám.... možná je u někoho a to bych byla ráda. Stále se po nem sháním.Automaticky stále vyměňuji vodu a volám na neho...a někdy se taky modlím k bohu at je v teple s novou milující rodinou...ale však nikdy na neho nezapomenu.Mám videa i fotky a především krásné vzpominky Víte,upřímně moc tomu co píšete nerozumím8-} ,tak nějak nechápu souvislosti.:_/
Dana (19.02.2012 12:44:15) napsal: To jako chcete říct, že jste na nátlak rodiny klidně vyhodila ven kotě a teď se o něj strachujete? To snad němyslíte vážně!!!!! Jestli ano, tak pro vás nemám vůbec slov.... Dano, já jsem přece žádné kotě nevyhodila!8-| Naopak, taky se pozastavuji nad tím, že to někdo byl schopen udělat
Tak nevím, ale já jsem ten inzerát pochopila tam, že se ztratilo šestiměsíční kotě a tak nějak nechápu, z čeho jste vyvodili, že majitelka koťátko vypustila na ulici... ale na druhou stranu zase nechápu, proč si majitelka kotě vůbec pořizovala, když to její rodině nevyhovovalu. Tak trochu to nechápu...?? ?? ??
Alex (14.02.2012 19:48:51) napsal: Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším! Moc bych ti přala, abys taky někdy skončila v mrazu na ulici. Aspoň by jsi zažila, co to je. Jenže člověk si vždycky dokáže nějak pomoci na rozdíl od 6ti měsíčního kotěte. No, co od tebe čekat, "soucit" jsi holt sdědila po rodičích.
Claudia (19.02.2012 13:27:38) napsal: Dano, já jsem přece žádné kotě nevyhodila!8-| Naopak, taky se pozastavuji nad tím, že to někdo byl schopen udělat Paní Claudie, ten příspěvek naskočil jinam. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by jste to byla vy.
etka (19.02.2012 16:18:43) napsal: No myslím,že má Claudie pravdu,když si to pořádně přečteš,tak to vlastně ani jinak pochopit nejde.8-} V tom inzerátu opravdu píše,že když to kotě někdo najde,že ho daruje a to pod nátlakem rodiny se ho musela vzdát a je někde venku a sněží.8-} 8-} Já jsem to pochopila tak, že se musela vzdát 6ti měsíčního kotěte tak, že ho musela dát z domu ven a ono se ztratilo.
Pavla a šest kočičích mušketýrů (19.02.2012 15:52:08) napsal: Tak nevím, ale já jsem ten inzerát pochopila tam, že se ztratilo šestiměsíční kotě a tak nějak nechápu, z čeho jste vyvodili, že majitelka koťátko vypustila na ulici... ale na druhou stranu zase nechápu, proč si majitelka kotě vůbec pořizovala, když to její rodině nevyhovovalu. Tak trochu to nechápu...?? ?? ?? No myslím,že má Claudie pravdu,když si to pořádně přečteš,tak to vlastně ani jinak pochopit nejde.8-} V tom inzerátu opravdu píše,že když to kotě někdo najde,že ho daruje a to pod nátlakem rodiny se ho musela vzdát a je někde venku a sněží.8-} 8-}
No super vám se hrnou lžičky do oči vy máte aspoň domov ALE CO TO KOTĚ TOMU BY SE MĚLY HRNOUT SLZY DO OČI ......máte vůbec rozum na já si mysli že ne.a proč jste ho nedala alespoň do útulku , joooo abyste nemusela platit co.jestli vám záleží víc na penězích než na živě bytosti!!!nebudu s takovými lidmi jako vy ztrácet čas , fuj zase nestydatě.:( >:)
To je sice blbe že se vám hrnou slzy do oči ale pomyslet na tu kočičku vy se ted žijete suchu a teplu doma a ona..................kdybych ji viděla chudinka určete bych si ji vzala a nezachoval bych se jak vy!!!
Pročetla jsem si tuto diskuzi i inzerát znova a taky jsem usoudila, že Alex to koťátko vyhodila na ulici >:-( Kdyby pro ni opravdu znamenalo všechno, nechtěla by ho potom jikomu darovat, protože to znamená, že o něj nestojí. Navíc proč by vyhazovala kotě, kdyby o něj stála. Takže se stavím na stranu svých kamarádů, kteří zde napsali své názory, že Alex své kotě opravdu vyhodila na ulici. Je mi toho koťátka opravdu líto :_( :_( :_( Někdo jiný by se ho určitě ujal :_( :_( Je mi z toho smutno:_(
Alex (14.02.2012 19:48:51) napsal: Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším! Jestli tomu dobře v té Vaší zmatené zprávě rozumím,tak jste na nátlak rodiny vyhodila na ulici malé kotě.Jestli-že jste dospělá žena,pak je mi z Vás na zvracení. Jestliže patříš spíše mezi děti,viním tvé rodiče a Ty bys rozhodně nemněla bez dovolení přinést domů zvíře. Ať tak,či tak...KOTĚ NENÍ VĚC a jestliže se člověk rozhodne pořídit si kočku,psa,nebo JAKÉKOLIV ZVÍŘE,PAK JE ZA TOTO PLNĚ ZODPOVĚDNÝ A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ JE POVINEN ZAJISTIT VEŠKERÉ JEHO POTŘEBY! Neexistuje omluva pro Vaše jednání,zamyslete se nad sebou!Marie
etka (19.02.2012 13:50:59) napsal: To ona to kotě vyhodila na ulici,nechala ho tam a teď tady o tom takhle píše?Tak to snad není ani možný,buď si snad někdo dělá srandu a nebo nemá všech pět pohromadě.8-| 8-| Já jsem to takhle pochopila. Když si kliknete na její jméno v původním příspěvku, objeví se odkaz na inzerát, že hledá kotě, co se ztratilo před půl rokem, ale hledá ho jen proto, aby ho někomu dala. Tady píše, že se musela kocourka na nátlak rodiny vzdát, a že je sám někde venku, v mrazu. A že se ztratil včera?! Tak jako tak je evidentní, že kotě prostě v mrazu vyhodila ven>:-(
Claudia (19.02.2012 14:59:23) napsal: Ještě mě napadá jedna otázka. Na nátlak rodiny jste kotě vyhodila. Čili rodina kotě nechtěla....PROČ jste ho proboha vůbec tahala domů???? Normální člověk si zvíře pořídí jedině tehdy, když s tím rodina souhlasí. Připadá mi, že tady máme co do činění s rozmazleným dítětem, co se snaží prosadit svoji vůli za každou cenu. Stylem JÁ CHCI KOČIČKU!!! A když to rodiče zakážou, stejně ji donesu>:-( Je to od Vás nesmírně sobecké!!! Ta kočka byla živá, tvor, který cítí bolest a má nějaká práva! Není to plyšová hračka, co se dá zahodit, když se nehodí! Vaše sobectví stálo pravděpodobně život nebohé kotě>:-( PŘED ROKEM JSEM SI VZALA SOTVA ODROSTLÉ KOTĚ,KTERÉ TAKÉ NĚKDO V MRAZECH VYHODIL NA ULICI.KOCOUREK BYL NEMOCNÝ,LÉČBA TRVALA ČTVRT ROKU A NEBYLA PRO NĚJ PŘÍJEMNÁ...NAVÍC S NEJISTÝM VÝSLEDKEM.MĚL ŠTĚSTÍ,POVEDLO SE.MOŽNÁ MU TAKÉ "NĚKDO" CHODIL MĚNIT VODU...JAK SMĚŠNÉ! AVŠAK DÍKY "LIDEM" VÁM PODOBNÝM,JE POULIČNÍCH,VĚTŠINOU NEMOCNÝCH KOČEK SPOUSTY A NEMAJÍ VŠECHNY ŠTĚSTÍ,ŽE SI JE NĚKDO VEZME.STYĎTE SE!JESTLIŽE MÁTE VÝČITKY SVĚDOMÍ,MÁTE JE OPRÁVNĚNĚ A JÁ VÁM TO ZE SRDCE PŘEJI MARIE
Alex (14.02.2012 19:48:51) napsal: Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším! PŘED ROKEM JSEM SI VZALA SOTVA ODROSTLÉ KOTĚ,KTERÉ TAKÉ NĚKDO V MRAZECH VYHODIL NA ULICI.KOCOUREK BYL NEMOCNÝ,LÉČBA TRVALA ČTVRT ROKU A NEBYLA PRO NĚJ PŘÍJEMNÁ...NAVÍC S NEJISTÝM VÝSLEDKEM.MĚL ŠTĚSTÍ,POVEDLO SE.MOŽNÁ MU TAKÉ "NĚKDO" CHODIL MĚNIT VODU...JAK SMĚŠNÉ! AVŠAK DÍKY "LIDEM" VÁM PODOBNÝM,JE POULIČNÍCH,VĚTŠINOU NEMOCNÝCH KOČEK SPOUSTY A NEMAJÍ VŠECHNY ŠTĚSTÍ,ŽE SI JE NĚKDO VEZME.STYĎTE SE!JESTLIŽE MÁTE VÝČITKY SVĚDOMÍ,MÁTE JE OPRÁVNĚNĚ A JÁ VÁM TO ZE SRDCE PŘEJI!! MARIE
Jestli tomu dobře v té Vaší zmatené zprávě rozumím,tak jste na nátlak rodiny vyhodila na ulici malé kotě.Jestli-že jste dospělá žena,pak je mi z Vás na zvracení. Jestliže patříš spíše mezi děti,viním tvé rodiče a Ty bys rozhodně nemněla bez dovolení přinést domů zvíře. Ať tak,či tak...KOTĚ NENÍ VĚC a jestliže se člověk rozhodne pořídit si kočku,psa,nebo JAKÉKOLIV ZVÍŘE,PAK JE ZA TOTO PLNĚ ZODPOVĚDNÝ A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ JE POVINEN ZAJISTIT VEŠKERÉ JEHO POTŘEBY!!! Neexistuje omluva pro Vaše jednání,zamyslete se nad sebou!!!Marie
Alex (14.02.2012 19:48:51) napsal: Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším!
Claudia (19.02.2012 14:42:51) napsal: Bojovala jsem ale marně, nátlak rodiny jsem nezvládla:/Užírá mě,že venku tam tak sněží a on tam je možná sám.... možná je u někoho a to bych byla ráda. Stále se po nem sháním.Automaticky stále vyměňuji vodu a volám na neho...a někdy se taky modlím k bohu at je v teple s novou milující rodinou...ale však nikdy na neho nezapomenu.Mám videa i fotky a především krásné vzpominky Tenhle text si jinak vyložit nejde>:-( Užírá se, že je kotě venku v mrazu, samo....tak PROČ HO TAM DÁVALA??? Stále vyměňuje vodu.... no tím mu moc nepomůže, když jí nestál ani za to, aby ho odnesla alespoň do nějakého útulku. Jenže za to by musela zaplatit a to je asi ten kámen úrazu>:-( Vyhodit kotě na mráz je zadarmo. Opravdu učebnicový příklad "lásky" ke zvířatům>:-( Hlavně, že jsou kočky pro ni vším...... Přesně to jsem tam nedopsala název KOČKY JSOU PRO MĚ VŠÍM.Tak teď máme 14 dní doma kotě¨,který asi taky bylo pro někoho vším,protože v těch největších mrazech se ho zbavili.Je u nás spousty sněhu a bydlíme stranou,takže v těhle mrazech těžko v tom sněhu večer přišlo.Lidi jsou bezohledný,nemají žádnou zodpovědnost a zvířatům neshají ani po kotníky.8-} HRŮZA.
Alex (15.02.2012 21:26:01) napsal: Bojovala jsem ale marně, nátlak rodiny jsem nezvládla:/Užírá mě,že venku tam tak sněží a on tam je možná sám.... možná je u někoho a to bych byla ráda. Stále se po nem sháním.Automaticky stále vyměňuji vodu a volám na neho...a někdy se taky modlím k bohu at je v teple s novou milující rodinou...ale však nikdy na neho nezapomenu.Mám videa i fotky a především krásné vzpominky Ještě mě napadá jedna otázka. Na nátlak rodiny jste kotě vyhodila. Čili rodina kotě nechtěla....PROČ jste ho proboha vůbec tahala domů???? Normální člověk si zvíře pořídí jedině tehdy, když s tím rodina souhlasí. Připadá mi, že tady máme co do činění s rozmazleným dítětem, co se snaží prosadit svoji vůli za každou cenu. Stylem JÁ CHCI KOČIČKU!!! A když to rodiče zakážou, stejně ji donesu>:-( Je to od Vás nesmírně sobecké!!! Ta kočka byla živá, tvor, který cítí bolest a má nějaká práva! Není to plyšová hračka, co se dá zahodit, když se nehodí! Vaše sobectví stálo pravděpodobně život nebohé kotě>:-(
etka (19.02.2012 13:50:59) napsal: To ona to kotě vyhodila na ulici,nechala ho tam a teď tady o tom takhle píše?Tak to snad není ani možný,buď si snad někdo dělá srandu a nebo nemá všech pět pohromadě.8-| 8-| Bojovala jsem ale marně, nátlak rodiny jsem nezvládla:/Užírá mě,že venku tam tak sněží a on tam je možná sám.... možná je u někoho a to bych byla ráda. Stále se po nem sháním.Automaticky stále vyměňuji vodu a volám na neho...a někdy se taky modlím k bohu at je v teple s novou milující rodinou...ale však nikdy na neho nezapomenu.Mám videa i fotky a především krásné vzpominky Tenhle text si jinak vyložit nejde>:-( Užírá se, že je kotě venku v mrazu, samo....tak PROČ HO TAM DÁVALA??? Stále vyměňuje vodu.... no tím mu moc nepomůže, když jí nestál ani za to, aby ho odnesla alespoň do nějakého útulku. Jenže za to by musela zaplatit a to je asi ten kámen úrazu>:-( Vyhodit kotě na mráz je zadarmo. Opravdu učebnicový příklad "lásky" ke zvířatům>:-( Hlavně, že jsou kočky pro ni vším......
Claudia (19.02.2012 12:32:19) napsal: Jestli dobře rozumím tomu, co tu píšete a co píšete ve svém inzerátu, tak jste své kotě vypustila na ulici?! Teď se po půl roce strachujete, co s ním je a nálezci slibujete, že mu je darujete? Proč jste kotě rovnou někomu nedala už tenkrát? Je mi Vašeho kocourka líto>:-( To ona to kotě vyhodila na ulici,nechala ho tam a teď tady o tom takhle píše?Tak to snad není ani možný,buď si snad někdo dělá srandu a nebo nemá všech pět pohromadě.8-| 8-|
Vůbec to nechápu. Co jste to za bytosti (nemohu napsat lidi)? proč jste ho aspoň neodvezla do nějakého útulku? A ještě se nestydíte tady o tom psát. Fuj!!!!! Nemám pro vás slov a nci dobrého vám nepřeji.
Claudia (19.02.2012 12:32:19) napsal: Jestli dobře rozumím tomu, co tu píšete a co píšete ve svém inzerátu, tak jste své kotě vypustila na ulici?! Teď se po půl roce strachujete, co s ním je a nálezci slibujete, že mu je darujete? Proč jste kotě rovnou někomu nedala už tenkrát? Je mi Vašeho kocourka líto>:-( To jako chcete říct, že jste na nátlak rodiny klidně vyhodila ven kotě a teď se o něj strachujete? To snad němyslíte vážně!!!!! Jestli ano, tak pro vás nemám vůbec slov....
Alex (14.02.2012 19:48:51) napsal: Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším! Jestli dobře rozumím tomu, co tu píšete a co píšete ve svém inzerátu, tak jste své kotě vypustila na ulici?! Teď se po půl roce strachujete, co s ním je a nálezci slibujete, že mu je darujete? Proč jste kotě rovnou někomu nedala už tenkrát? Je mi Vašeho kocourka líto>:-(
etka (14.02.2012 20:30:03) napsal: 8-| 8-| 8-| 8-| Nesháníte se po něm?Jen tak jste se musela vzdát?8-| 8-| Bojovala jsem ale marně, nátlak rodiny jsem nezvládla:/Užírá mě,že venku tam tak sněží a on tam je možná sám.... možná je u někoho a to bych byla ráda. Stále se po nem sháním.Automaticky stále vyměňuji vodu a volám na neho...a někdy se taky modlím k bohu at je v teple s novou milující rodinou...ale však nikdy na neho nezapomenu.Mám videa i fotky a především krásné vzpominky
Kočky pro mě znamenají všechno.Narodila jsem se s nimi.Avšak jsem se musela vzdát malého kocourka.Stratil se mi včera.Trhá mi to srdce...Snad se najdou hodni lidí a vezmou si ho k sobe v této zime.S ním jsem si vždy pokecala:) on nemnoukal on vydaval takove legrační a zároven roztomile zvuky:)znovu se mi hrnou slzy do očí.Takže jak jsem říkala kočky jsou pro mě vším!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?