Diskuze VŠECHNO.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Denní probouzení.Lízání obličeje.Kousání noh.Žužlání nosu a potom jen jemná pusinka na rty.Vyházená hlína z květináčů,roztrahaná židle,věčný převrácení košů a mňaučení.Moje kočka-MŮJ ŽIVOT.Je pro mě středem vesmíru a nic,slova,činy..NIC nedokáže vyjádřit to,jak moc ji miluju. Moje kočka,je mím světem! A až o ni příjdu,příjdu o celé moje srdce. Občas je jediná,které můžu říct cokoli.Neumí mluvit,a přesto mi vždy dokáže vykouzlit úsměv na rtech a pomoct mi.MILUJU JI.
Majenka (05.04.2013 23:29:39) napsal: Denní probouzení.Lízání obličeje.Kousání noh.Žužlání nosu a potom jen jemná pusinka na rty.Vyházená hlína z květináčů,roztrahaná židle,věčný převrácení košů a mňaučení.Moje kočka-MŮJ ŽIVOT.Je pro mě středem vesmíru a nic,slova,činy..NIC nedokáže vyjádřit to,jak moc ji miluju. Moje kočka,je mím světem! A až o ni příjdu,příjdu o celé moje srdce. Občas je jediná,které můžu říct cokoli.Neumí mluvit,a přesto mi vždy dokáže vykouzlit úsměv na rtech a pomoct mi.MILUJU JI. Já bych nikdy svou kočku nevyměnila za psa, ani za nic jiného :-)
Můj Alvínek je nej kočička na světě. Dala bych mu první i poslední. Raději bych koupila Alvinkovi kvalitní papání a sobě suchý chleba. A proč? Je to miláček. Vždy mě hezky přivítá, pomazli se, ráno mě probudí pusinkováním, a když mi je nejhůř, vycítí to a hned mě jde utěšit svým vrněním. Je to člen rodiny a udělám vše, jen ať se má dobře. Vím, že někdo řekne, vždyť je to jen zvíře, ale pro mě je to živý tvor, který má srdíčko, dokáže cítit a milovat. Je to prostě můj miláček. A pejskové. Taky mají své kouzlo, ale já se už odmala zamilovala do kočiček.:-DD
Tamy (04.07.2013 10:55:37) napsal: Pro mě kočka znamená hodně ,když se něčeho bojím ,uklidní mě a nikdy nejsem sama doma. Kočky jsou doktorky. Jakmile jste ve stresu, vemte kočku na klín, mazlete se s ní a bude z Vás úplně jiný člověk. U lidí, kteří kočky nemají rádi, tak to nepomáhá. 8-}
Pro mě kočka znamená hodně ,když se něčeho bojím ,uklidní mě a nikdy nejsem sama doma.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?