Diskuze Všimněte si krásného čísla registrovaných lidí na Hafících

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

54545,to je číslo přímo magické,určitě aspoň pro mně, sečte-li se, je to datum mého narození 23.
K dnešnímu dni je registrovaných lidí na Hafících krásné číslo, jen se podívejte Je nás už hodně, mám z toho radost,zájem o zvířátka sbližuje lidi.:_/ 8-} ;-)
Miška (29.10.2010 15:26:27) napsal: Tvůj pejsek má v profilu uvedeno datum vytvoření 13. července. Datum 17. června se týká vytvoření tvého uživatelského profilu, tj. zřejmě ses tady nejdříve zaregistrovala ty a pak cca po měsíci jsi teprve vytvořila profil pejska. Takhle kdyby to bylo tak to neřeším ale já udělala oboje ve stejný den,jak registraci uživatele a profilek Kačence.Jinak by bylo hloupé sem psát
Tento údaj byl vytažen z databáze, takže by to mělo být správně. Dája (29.10.2010 20:32:25) napsal: Takhle kdyby to bylo tak to neřeším ale já udělala oboje ve stejný den,jak registraci uživatele a profilek Kačence.Jinak by bylo hloupé sem psát
Dája (29.10.2010 15:13:22) napsal: zajímalo by mě,mému pejskovi jsem vytvořila profil 13.července a přitom tam má napsáno v detailu uživatele 17.června v tu dobu jsme pejska ani neměli.Může mi to někdo vysvětlit.A to nejsem sama namátkou jsem se toho všimla u několika dalších profilů,chtělo by to opravit>-| >-| Tvůj pejsek má v profilu uvedeno datum vytvoření 13. července. Datum 17. června se týká vytvoření tvého uživatelského profilu, tj. zřejmě ses tady nejdříve zaregistrovala ty a pak cca po měsíci jsi teprve vytvořila profil pejska.
zajímalo by mě,mému pejskovi jsem vytvořila profil 13.července a přitom tam má napsáno v detailu uživatele 17.června v tu dobu jsme pejska ani neměli.Může mi to někdo vysvětlit.A to nejsem sama namátkou jsem se toho všimla u několika dalších profilů,chtělo by to opravit>-| >-|
zajímalo by mě jak je možné že můj pes má vytvořený profil 13.července a já tam mám uvedeno 7.června v tu dobu jsme ani pejska neměli.Může mi na to někdo odpovědět.A to nejsem sama všimla jsem se toho namátkou u několika profilů,chtělo by to opravit.>-| >-|
Je vidět že je z hafiky nějaký problém. Nevim jak u vás ale u mně je to samé přetížení hafíků a minuty čekání než se mi otevře profil8-}
Amy (18.08.2010 12:31:37) napsal: Tuším, že zase něco ohledně kostí a umístění v TOP100. Ano,velmi smutné,jak píšu...Pejsci trpí,útulky plné,záplavy vzaly lidem domovy,mnohdy i životy.:-( A chodíme sem pro radost,atˇ někdo kostičkuje či ne.Je to psí web,pro pejsky i majitele,takže sdílení zkušeností,rady,výcvik,nemo ci,vhodné tipy atd...Ale osobní války ne...;-) Hezký den...:D Aja.
Deuska (18.08.2010 12:28:06) napsal: Ajo, co myslíte tím "žabomyší" spory a války? Tuším, že zase něco ohledně kostí a umístění v TOP100.
Aja (17.08.2010 21:39:49) napsal: Není vůbec možné otevřít některé profily...8-} Prosím,nepište mně,že můj PC není v pořádku,včera byl seřízen!A mám vzkazy i od jiných uživatelů,takže nejsem sama...Je mně líto,že portál nejen nejde,ale za to na něm doslovně bují ,,žabomyší" spory a války...;-) Budu ráda,zlepší-li se rychlost serveru...Děkuji...;-D Aja. Ajo, co myslíte tím "žabomyší" spory a války?
Aja (17.08.2010 21:39:49) napsal: Není vůbec možné otevřít některé profily...8-} Prosím,nepište mně,že můj PC není v pořádku,včera byl seřízen!A mám vzkazy i od jiných uživatelů,takže nejsem sama...Je mně líto,že portál nejen nejde,ale za to na něm doslovně bují ,,žabomyší" spory a války...;-) Budu ráda,zlepší-li se rychlost serveru...Děkuji...;-D Aja. já mám taky dobrý výkonný pc a celou dobu co jsem zaregistrovaná pořád nějaký problém je.buď se vše načítá pomalu,nebo při prohlížení fotek najednou to nejde dál nebo mi to skočí na ty malé,tak většinou si ani fota v profilech všechny prohlídnout nemůžu
Není vůbec možné otevřít některé profily...8-} Prosím,nepište mně,že můj PC není v pořádku,včera byl seřízen!A mám vzkazy i od jiných uživatelů,takže nejsem sama...Je mně líto,že portál nejen nejde,ale za to na něm doslovně bují ,,žabomyší" spory a války...;-) Budu ráda,zlepší-li se rychlost serveru...Děkuji...;-D Aja.
pes Michal (13.08.2010 10:16:50) napsal: z toho 32323 lidí se zaregistrovalo podívalo a již sem nechodí. to je druhá stránka věci . Nebo spíš 43434 ? Bude to tak...;-) Pokud se sem dostaneme,tak vidíme stále stejné kamarády...
z toho 32323 lidí se zaregistrovalo podívalo a již sem nechodí. to je druhá stránka věci . Nebo spíš 43434 ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?