Diskuze Vtahování vzduchu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Míla (01.06.2012 21:48:24) napsal: Tak já to asi zkusím :/ Ono už to na něm začíná být i vidět... má takový divný břicho... Asi z toho vzduchu... A nestačilo by to nazačátek třeba jenom do boxu? Než si na to zvykne... jasný jen do boxu.. i až si na to zvykne taK JEN DO BOXU.. ale to břicho - veterinář ;-)
Míla (01.06.2012 17:42:56) napsal: Mám 18ti letého koníka, který poslední dobou neustále vtahuje vzduch do břicha. Jako normální klkání mi to nepřijde...Koník si spíš z jazyka udělá ruličku, opře si o ní zuby, natáhne krk a vtahuje zduch... Dřív to udělal párkrát, ale poslední dobou to dělá neustále... Na pastvině, v boxe, pod sedlem... prostě pořád.:( Kdybyste někdo tušil co to je, případně co s tím, budu ráda :) Ahojky pokud, Tvůj koník začíná mít divné břicho,v důsledku klkání tak to raději zavolej veterináře, protože pokud vtahuje vzduch do sebe tak se mu plní střeva a žaludek a to není dobře, může ti dostat plynatou koliku.Takže já bych zavčas volila veterinárního lékeře, než bude pozdě.:( ;-)
Tak já to asi zkusím :/ Ono už to na něm začíná být i vidět... má takový divný břicho... Asi z toho vzduchu... A nestačilo by to nazačátek třeba jenom do boxu? Než si na to zvykne... Áňa&Sisi (01.06.2012 20:35:00) napsal: já bych to zkusila zatím moc neutahovat.. a pokud překlkne tak jen postupňě a do jisté míry.. neboj jestli máš v okolí někoho zkušenější.. tak mu kdyžtak řekni.. ale já bych rozhodně takhle.. nebo operaci.. jinak bude klkat víc a víc.. a může to naučit ostatní koně.. a nebo se může i dusit :(
já bych to zkusila zatím moc neutahovat.. a pokud překlkne tak jen postupňě a do jisté míry.. neboj jestli máš v okolí někoho zkušenější.. tak mu kdyžtak řekni.. ale já bych rozhodně takhle.. nebo operaci.. jinak bude klkat víc a víc.. a může to naučit ostatní koně.. a nebo se může i dusit :(Míla (01.06.2012 19:51:10) napsal: Já se mu právě bojím dát klkák aby se neuškrtil. přeci jenom to nikdy an sobě neměl...
Já se mu právě bojím dát klkák aby se neuškrtil. přeci jenom to nikdy an sobě neměl...
nevím.. ale myslím že jeden koník u nás klká podobně..ale jen ve výběhu.. v boxu má klkák a při jízdě zdy vím správně ne! Míla (01.06.2012 17:42:56) napsal: Mám 18ti letého koníka, který poslední dobou neustále vtahuje vzduch do břicha. Jako normální klkání mi to nepřijde...Koník si spíš z jazyka udělá ruličku, opře si o ní zuby, natáhne krk a vtahuje zduch... Dřív to udělal párkrát, ale poslední dobou to dělá neustále... Na pastvině, v boxe, pod sedlem... prostě pořád.:( Kdybyste někdo tušil co to je, případně co s tím, budu ráda :)
Mám 18ti letého koníka, který poslední dobou neustále vtahuje vzduch do břicha. Jako normální klkání mi to nepřijde...Koník si spíš z jazyka udělá ruličku, opře si o ní zuby, natáhne krk a vtahuje zduch... Dřív to udělal párkrát, ale poslední dobou to dělá neustále... Na pastvině, v boxe, pod sedlem... prostě pořád.:( Kdybyste někdo tušil co to je, případně co s tím, budu ráda :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?