Diskuze vteklina

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Renča z Brna (19.01.2015 16:38:24) napsal: Promiňte, ale do toho, jakse chovají u mladých ke kočce, můžete a musíte mluvit! Zvíře není věc! To, co popisujete je normální týrání zvířete. Malá by měla dostat nejen od vaší kočičky pár facek! Kočka není plyšák, ale živý tvor! Vy to jistě víte, ale vaši mladí by si měli uvědomit, že za týrání(a do toho patří i neposkytnutí vet. péče) můžou jít k soudu a dostat celkem přísné tresty. Už jsem vám psala,že jsem jim do toho začala mluvit bylo zle!!!Kompenzuji to kočičce aspoň tím,že jí kupuji drahé granule a občas tuňáka,kterého miluje.Měním jím vodu když k nim přijedu.Ale už se s nimi hádat nehodlám!
Vlastina (19.01.2015 12:36:41) napsal: Veterinář je d****.Změňte veteriáře,kocour určitě nemá vzteklinu,ta se u nás nevyskytla už hooodně let a navíc vzteklinou nakaženou kočku-to jsem neslyšela....A že malýho kousl?To znám,když vidím,co dělá naše malá s kočkou,přivřela jí dveřmi pacičku a už dva měsíce kočka pajdá po třech.Kdyby to byla moje kočka,už je na veterině.Ale já do toho nesmím mladým mluvit.Malá kočku klidně zavře do krabice,do komody...kočka už chudák z toho stresu zhubla přes kilo...Když je malá na návštěvě u mě a zkouší to na mé kočky-má smůlu.Nelinka - malá šelma si nenechá nic líbit a normálně jí nafackuje a zle zamňouká.A malá říkala:čo to bylo?A začně řvát a já jí potom vysvětlím,že takhle se ke kočce nemůže chovat a ona už se bojí a dává si pozor aby zase nedostala nafackováno.To bylo až směšný,jaký to byly výchovný facky,no jo Ocicatka - šelma v malým:-) jak se na tohle můžete dívat....já to jen čtu a skoro bulím nad kočičkou ke které se vaše""malá"" neumí chovat, je to opravdu týrání...zabraňte tomu a nevymlouvejte se, že mladým do toho nemůžete mluvit8-} 8-}
Vlastina (19.01.2015 12:36:41) napsal: Veterinář je d****.Změňte veteriáře,kocour určitě nemá vzteklinu,ta se u nás nevyskytla už hooodně let a navíc vzteklinou nakaženou kočku-to jsem neslyšela....A že malýho kousl?To znám,když vidím,co dělá naše malá s kočkou,přivřela jí dveřmi pacičku a už dva měsíce kočka pajdá po třech.Kdyby to byla moje kočka,už je na veterině.Ale já do toho nesmím mladým mluvit.Malá kočku klidně zavře do krabice,do komody...kočka už chudák z toho stresu zhubla přes kilo...Když je malá na návštěvě u mě a zkouší to na mé kočky-má smůlu.Nelinka - malá šelma si nenechá nic líbit a normálně jí nafackuje a zle zamňouká.A malá říkala:čo to bylo?A začně řvát a já jí potom vysvětlím,že takhle se ke kočce nemůže chovat a ona už se bojí a dává si pozor aby zase nedostala nafackováno.To bylo až směšný,jaký to byly výchovný facky,no jo Ocicatka - šelma v malým:-) Promiňte, ale do toho, jakse chovají u mladých ke kočce, můžete a musíte mluvit! Zvíře není věc! To, co popisujete je normální týrání zvířete. Malá by měla dostat nejen od vaší kočičky pár facek! Kočka není plyšák, ale živý tvor! Vy to jistě víte, ale vaši mladí by si měli uvědomit, že za týrání(a do toho patří i neposkytnutí vet. péče) můžou jít k soudu a dostat celkem přísné tresty.
Veterinář je d****.Změňte veteriáře,kocour určitě nemá vzteklinu,ta se u nás nevyskytla už hooodně let a navíc vzteklinou nakaženou kočku-to jsem neslyšela....A že malýho kousl?To znám,když vidím,co dělá naše malá s kočkou,přivřela jí dveřmi pacičku a už dva měsíce kočka pajdá po třech.Kdyby to byla moje kočka,už je na veterině.Ale já do toho nesmím mladým mluvit.Malá kočku klidně zavře do krabice,do komody...kočka už chudák z toho stresu zhubla přes kilo...Když je malá na návštěvě u mě a zkouší to na mé kočky-má smůlu.Nelinka - malá šelma si nenechá nic líbit a normálně jí nafackuje a zle zamňouká.A malá říkala:čo to bylo?A začně řvát a já jí potom vysvětlím,že takhle se ke kočce nemůže chovat a ona už se bojí a dává si pozor aby zase nedostala nafackováno.To bylo až směšný,jaký to byly výchovný facky,no jo Ocicatka - šelma v malým:-)
Poslední zaznamenaný výskyt vztekliny u nás byl v r. 2002, takže ČR je zemí vztekliny prostou 13 let. Andulka (17.01.2015 20:09:30) napsal: Dobrý večer, příznaky vztekliny si můžete jednoduše vygooglit. Nicméně vzteklina se na území naší republiky už pár desítek let nevyskytuje, takže můžete být klidná:)
Dobrý večer, příznaky vztekliny si můžete jednoduše vygooglit. Nicméně vzteklina se na území naší republiky už pár desítek let nevyskytuje, takže můžete být klidná:) Mirka (16.01.2015 17:40:26) napsal: dobrý večer,chci se zeptat?Naše děti našli venku před 3dny kocoura.Vzali jsme ho domů poněvač po ňem venku puboši házeli kameny a cihly.Ze začátku byl vystrašený a ani se nedivím.Druhý den už byl celkem v pohodě,viděl že je v bezpečí,ale máme 2letého syna a ten ho pořád otravoval,kocour ho ale kousl.Dnes jsme šli k doktorce dětské a ta nás poslala na chyrurgii poněvač měl paleček dost zahnisaný.Doktor z chyrurgie nás poslal na veterinu ale tam jsme se nedočkali vyšetření.Doktor z chyrurgie nám řek že může mít kocour vzteklinu,ale co jsem na vebu četla tomu neodpovídá.Kocour je strašně hodný,mazlivý,čistotný a papá taky dobře,dokonce si vybírá,ani neslintá.Vypadá dobře a spokojeně.Nejeví ani známky agrese.Přesto se chci zeptat jak to vypadá když má kočka vzteklinu?:-(
dobrý večer,chci se zeptat?Naše děti našli venku před 3dny kocoura.Vzali jsme ho domů poněvač po ňem venku puboši házeli kameny a cihly.Ze začátku byl vystrašený a ani se nedivím.Druhý den už byl celkem v pohodě,viděl že je v bezpečí,ale máme 2letého syna a ten ho pořád otravoval,kocour ho ale kousl.Dnes jsme šli k doktorce dětské a ta nás poslala na chyrurgii poněvač měl paleček dost zahnisaný.Doktor z chyrurgie nás poslal na veterinu ale tam jsme se nedočkali vyšetření.Doktor z chyrurgie nám řek že může mít kocour vzteklinu,ale co jsem na vebu četla tomu neodpovídá.Kocour je strašně hodný,mazlivý,čistotný a papá taky dobře,dokonce si vybírá,ani neslintá.Vypadá dobře a spokojeně.Nejeví ani známky agrese.Přesto se chci zeptat jak to vypadá když má kočka vzteklinu?:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?