Diskuze Vtip?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Libor napsal(a): 21.3.2016 v 16:03 hod Dobrý den, prosíme o strpení. Body nadále sbírejte, neztratí se Vám. Chystáme pro Vás nové dárečky a novinky, které během pár týdnu budou nachystány. Děkujeme za trpělivost, za Miciny.cz Libor hmmm...že by zde týden měl víc jak 3 měsíce (pak pár týdnů je opravduz 9 měsíců)... asi jsem ve škole spal...:-D
To jsem rád, že jsem Bobeše rozveselil :) A ještě jednou se omlouvám za vzniklý problém, který řešíme. Libor Zdeněk (15.01.2018 08:38:11) napsal: Děkuji adminovi Liborovi za ruční vložení bodů za dáreček mému kocourovi Bobišovi (už je zcela veselý). Jsem rád že chyba byla na straně systému webu a nikoli na mé. S pozdravem veselý Bobeš >:) a Zdeněk :-D ;-)
Zdeněk (04.01.2018 19:59:42) napsal: Chtěl bych se zeptat zda už se dárečky (body)za narozeniny nedávají? Můj kočičák Bobíš měl 1.1.2018 svéí druhé narozeniny. Z webu micin mi přišlo blahopřání na můj kontaktní e-mail, 1.1.2018 v 23:55 hodin s tím že si mám vybrat dáreček. A když jsem na odkaz kliknul - zobrazila se mi stránka s dárečky "Účet bonus program" ... a tam nic. Dnes jsem zkoušel znova a opět nic. Takže co jsem si vlastně pro Bobiše měl vyzvednout...Možná se to dozvím včas - pokud Tu bude opravdu admin Libor ve všední dny jak se psalo v článku o spojení webů ...Inu a to ještě není apríl :-D ;-) Děkuji adminovi Liborovi za ruční vložení bodů za dáreček mému kocourovi Bobišovi (už je zcela veselý). Jsem rád že chyba byla na straně systému webu a nikoli na mé. S pozdravem veselý Bobeš >:) a Zdeněk :-D ;-)
Chtěl bych se zeptat zda už se dárečky (body)za narozeniny nedávají? Můj kočičák Bobíš měl 1.1.2018 svéí druhé narozeniny. Z webu micin mi přišlo blahopřání na můj kontaktní e-mail, 1.1.2018 v 23:55 hodin s tím že si mám vybrat dáreček. A když jsem na odkaz kliknul - zobrazila se mi stránka s dárečky "Účet bonus program" ... a tam nic. Dnes jsem zkoušel znova a opět nic. Takže co jsem si vlastně pro Bobiše měl vyzvednout...Možná se to dozvím včas - pokud Tu bude opravdu admin Libor ve všední dny jak se psalo v článku o spojení webů ...Inu a to ještě není apríl :-D ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?