Diskuze Vybavení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Potřebovala bych poradit, co je naprosto to nejdůležitější k chování koně. Zajímá mě hlavně vybavení do stáje a do výběhu a pak vše potřebné k ježdění. Děkuji Vám za všechny odpovědi.:)
Děkuji moc za radu a za čas, který jsi si na mě udělala :)
sslunickoo (20.04.2012 22:43:07) napsal: Děkuji moc za radu a za čas, který jsi si na mě udělala :) Ahoj, nemáš za co, ráda jsem ti pomohla ;-) . Přeji ti krásné vyjížďky s novým koníkem, bez nehod;-D
sslunickoo (23.04.2012 10:57:10) napsal: Děkuji, ale koník ještě dlouho nebude...:) snad se někdy alespoň dostanu na vyjížďku..:) Ahoj, tak to ti vůbec nezávidím, ale na nějakou vyjížďku si myslím určitě dostaneš, vždyť kolem Prahy je víc koní než máku:-D
:-~ sslunickoo (15.04.2012 19:49:29) napsal: Potřebovala bych poradit, co je naprosto to nejdůležitější k chování koně. Zajímá mě hlavně vybavení do stáje a do výběhu a pak vše potřebné k ježdění. Děkuji Vám za všechny odpovědi.:) Tak to je škoda:_( , kdyby jsi nebyla z takové dálky, tak by jsi mohla přijít k nám si zajezdit:-~ .
Lucka (22.04.2012 13:18:34) napsal: Ahoj, nemáš za co, ráda jsem ti pomohla ;-) . Přeji ti krásné vyjížďky s novým koníkem, bez nehod;-D Děkuji, ale koník ještě dlouho nebude...:) snad se někdy alespoň dostanu na vyjížďku..:)
Ahoj, naprosto nejdůležitější, na koni,je aby byl klidný, vyrovnaný bez zlozvyků a stoprocentně zdraví, to je první krok k úspěchu jak hned nepřijít k úrazu.:-D Co se týče vybavení stáje, tak ti postačí žlab na krmivo, nějaký kyblík na vodu,můžeš si udělat i napaječku ta ti ušetří spoustu práce s doplňováním vody.Ve výběhu pokud se tam nenalézá nějaký strom tak, si udělej jednoduchý přístřešek, který koník ocení hl. v letních dnech kde,se bude moci schovat před ostrým slunečním žárem,případně deštěm, také by ti tam neměla chybět nějaká nádoba na vodu, aby koník měl nepřetržitý přístup k pitné vodě, hlavně dbej na to, aby se ve výběhu nenalézaly ostré předměty či hrany a hlavně dávej pozor zda ve výběhu nerostou jedovaté rostliny, které by koně mohly i usmrtit!! .Co se týče vybavení koně tak do začátku potřebuješ, alespoň základní čištění (kartáč, hřbílko, kopytní háček), ohlávku, vodítko. K ježdění, pro koně: jednoduchá uzdečka,sedlo, podsedlová dečka,popřípadě i nějaké chrániče nohou, pokud je bude koník potřebovat, pro tebe: hlavně přilbu, dále jezdecké rukavice,pohodlné kalhoty na ježdění,jezdecké boty nebo nějakou obuv s hladší podrážkou doplňěné minichapsy dále bičík není nutný záleží na tobě.Hlavně si nezapomeň zajistit veterinárního lékaře a dobrého podkováře.Přeji ti spoustu krásných zážitků a vyjížděk s tvým budoucím koníkem;-D,ať ti koně jdou:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?