Diskuze výběhová deka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

no ja to nejak neresim, koupila jsem tuto dekuhttps://www.horseandme.eu/kone/deky/deky-vybehove/deka-vybehova-nepromokava-economic-waldhausen-namornicka-modra.html , obcas ji zapomenu, ale nikdy mi nenastydnul z toho. Opravdu zalezi na nachylnosti, ale vetsinou by to nemelo vadit.
Denda03 (25.03.2014 18:57:58) napsal: Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat jestli je pro koně dobrá nepromokavá deka výběhová . V nepříznivém počasí. Jednou jsem se ptala veterináře a ten řekl že si myslí že je to zbytečné protože koně na deku naučím a pak mu jí zapomenu ve špatném počasí dát tak bude hned nemocný bude mít kašel aatd... chtěla bych slyšet váš názor díky... :) no já si myslím že to záleží na tom jak je koník náchylný na povětrnostní podmínky a když prší,jak je starý a jestli netrpí nějakou nemocí pohybového aparátu.Já sama mám starší kobylu která je od rána do večera venku v jakém koli počasí ale když vím že má ten den pršet tak ji deku radši dám i když se má kam schovat.
Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat jestli je pro koně dobrá nepromokavá deka výběhová . V nepříznivém počasí. Jednou jsem se ptala veterináře a ten řekl že si myslí že je to zbytečné protože koně na deku naučím a pak mu jí zapomenu ve špatném počasí dát tak bude hned nemocný bude mít kašel aatd... chtěla bych slyšet váš názor díky... :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?