Diskuze Výdaj peněz za koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

KáťaB (11.09.2015 16:34:34) napsal: Dobrý den, budu si pořizovat koně a chtěla bych vědět jakou částku za něho asi tak obětuji, však víte kůň samotný ,ustájení,kovář,veterinář a nakonec sedlo ,uzda atd. :) vše to jistě bude stát hodně ale nejvíce mě zajímá kovář,veterinář a jezdecké potřeby pro koně...dopředu děkuji za odpověď .. Dobrý den,určitě byste měla předpokládat s vyšší částkou.Kůň samotný něco stojí a také ustájení,které se pohybuje okolo 5 tisíc měsíčně.Co se týká veterináře a kováře to záleží na tom co chcete(očkování,kování..atd) stojí okolo několika tisíc. Sedlo a uzda stojí podle kvality,většinou ale nezáleží na kvalitě ale na tom jestli vybavení opravdu sedí a i kvalitní sedlo za desetitisíce nemusí sedět a je tedy na prd. Ale cena se pohybuje okolo 5 ticís a i rozhodně míň a za uzda je o něco levnější,ale taky záleží jaký typ chcete a proto se tady cena někdy i výrazně liší.Jen chci podotknout že pokud si chcete pořizovat koně měla byste tyto informace dopředu vědět.Dofám že sem pomohla
Dobrý den, budu si pořizovat koně a chtěla bych vědět jakou částku za něho asi tak obětuji, však víte kůň samotný ,ustájení,kovář,veterinář a nakonec sedlo ,uzda atd. :) vše to jistě bude stát hodně ale nejvíce mě zajímá kovář,veterinář a jezdecké potřeby pro koně...dopředu děkuji za odpověď ..
ahoj já mám doma dva koně mám tu výhodu že je mám doma a nemusím platit ustájení ale byla tady řeč o vybavení to jsem nakoupila okolo těch 15ti tisíc kč ( za oba ) kováře platím co dva měsíce v hodnotě 800 kč strouhání a jednoho kuju na přední nohy a samotní koníci celkem stáli 37 000 kč :) veterinář mě stojí na podzim dvě injekce na tetanus a chřipku + odčervovací pasty přes 2000 a na jaře jen odčervovací pasty 800 kč + nějaké rezervy když se koníkovi neco nedejbože stane a to ustájení počítej fakt tak kolem 4-5 tisíc
Dobrý den,určitě byste měla předpokládat s vyšší částkou.Kůň samotný něco stojí a také ustájení,které se pohybuje okolo 5 tisíc měsíčně.Co se týká veterináře a kováře to záleží na tom co chcete(očkování,kování..atd) stojí okolo několika tisíc. Sedlo a uzda stojí podle kvality,většinou ale nezáleží na kvalitě ale na tom jestli vybavení opravdu sedí a i kvalitní sedlo za desetitisíce nemusí sedět a je tedy na prd. Ale cena se pohybuje okolo 5 ticís a i rozhodně míň a za uzda je o něco levnější,ale taky záleží jaký typ chcete a proto se tady cena někdy i výrazně liší.Jen chci podotknout že pokud si chcete pořizovat koně měla byste tyto informace dopředu vědět.Dofám že sem pomohla ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?