Diskuze Vyhlášení soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Karlík (20.10.2010 17:14:06) napsal: Dnes je středa a pořád nic... no to jsem zvědavý kdy to bude a v novinkách jsem taky nic nenašel... >:-( Njn bylo hodne pribehu tak se musi cekat... vzdyt o nic nejde ne?? Alespon budete vic napnuty 8-} admini jsou taky jen lidi a nebudou cist vsechny najednou >>
Jerry (15.10.2010 14:36:44) napsal: Dobrý den, jak jsme psali do novinek, vítězové budou určeni až příští týden. Dnes je středa a pořád nic... no to jsem zvědavý kdy to bude a v novinkách jsem taky nic nenašel... >:-(
Amy (21.10.2010 23:33:52) napsal: Přesně tak, dej jim čas. Určitě jim přišlo velké množství příběhů, kterými se musí prokousat, tak to prostě nestihli, no. jojo všechno má svůj řas,kdo si počká ten se dočká>:)
Veradisia (20.10.2010 20:02:03) napsal: Njn bylo hodne pribehu tak se musi cekat... vzdyt o nic nejde ne?? Alespon budete vic napnuty 8-} admini jsou taky jen lidi a nebudou cist vsechny najednou >> Přesně tak, dej jim čas. Určitě jim přišlo velké množství příběhů, kterými se musí prokousat, tak to prostě nestihli, no.
Dobrý den, jak jsme psali do novinek, vítězové budou určeni až příští týden. Karlík (14.10.2010 17:44:02) napsal: Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude vyhlášení soutěže na téma jak pomáháte vy? O balíčky z dobrotama Pedigree? Děkuji za odpověď.:-)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude vyhlášení soutěže na téma jak pomáháte vy? O balíčky z dobrotama Pedigree? Děkuji za odpověď.:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?